За жените и късите поли

  • 72 007
  • 1 333
# 225
 С полите така и не се разбрахме, добре че поне на бала си избрах доста къса рокля, та си имам спомен от стройните крака Simple Smile От години нося почти само клинове с туника и рокли, а за лятото и дълги поли, много са ми удобни. Клин с ток обаче и аз не възприемам.
Виж целия пост
# 226
А това е престъпно направо да си го причини жена.  Whistling
Скрит текст:
Виж целия пост
# 227
Пак добре, че не е с анцуг Wink
Виж целия пост
# 228
И аз такива клинове, каквито е показал Борил не нося.
Виж целия пост
# 229
Такива клинове носите ли, често виждам млади момичета с  тях . Лично мнение- не носете. Вулгарно изглеждат, особено на  по- зряла жена .
Скрит текст:

Аз пък за първи път виждам подобен клин, признавам си. Embarassed Не бих носила такъв.

Но тази дългокрака кака не й стои зле.
Виж целия пост
# 230
Това ме кефи ако отида на проститутка. На приятелката ми няма начин да и разреша да излезе така.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 231
Това последното е чорапогащник, не клин.
Виж целия пост
# 232
Такива клинове носите ли, често виждам млади момичета с  тях . Лично мнение- не носете. Вулгарно изглеждат, особено на  по- зряла жена .
Скрит текст:

Това повече прилича на панталон, отколкото на клин. И не ми харесва, като стил, с това лаченкото.
Виж целия пост
# 233
Аз не харесвам комбинацията клин+пола/къса рокля/туника. Знам, че е на мода от доста години насам, но ми изглежда ужасно. Като ще е клин, защо да не е чорапогащник? Като ще е туника, защо да не е рокля?

Изключвам клиновете, при които не личи клин ли е, чорапогащник ли е. Изключвам и тийнейджърките, на тях ми изглежда ОК. Но дори и на тях 3/4 клин под миниатюрна дънкова пола ми е като от циганския квартал. Да, знам, че беше супер модерно. Но не ми харесва.

А като видя нещо подобно, имам чувството, че е забравила да се дооблече.

Изобщо, клинът за мен е спортна дреха. И освен това стои добре на много по-малко жени, отколкото го носят.
Виж целия пост
# 234
На мен пък ми харесва черния лачен клин! Сещам се за това култово парче: https://www.youtube.com/watch?v=7oKPYe53h78

О, йе!  Sunglasses
Виж целия пост
# 235
Еее, това наистина е култово, Жаве  Heart Eyes А Оливия Нютън-Джон какво тяло е имала, уау.

Иначе мисля като Ники  Sunglasses

Виж целия пост
# 236
Банално и класика, но така обути женски крака  ми доставя най-голямо удоволствие да отварям.  Embarassed
Виж целия пост
# 237
Не знам ние на колко сме, но ти си ми като пубер, който се намъква в теми за женски дрехи, за да си пуска фотоси на мокрите сънища.

Представям си как мъж ми, който е на 36, се разписва в тема за дължината на полите  hahaha

Виж целия пост
# 238
Клин си нося зимата под панталона като стане много студено. По-удобно е от чорапогащник, защото не ти опъва.
Иначе имам един клин, който имитира фигурален чорапогащник. Него го нося с пола и високи ботуши.
50% от чорапогащниците ми, независимо от парите, които съм дала за тях приключват живота си трагично на 10-тата мин от обуването им. Другите дават фира най-много до час и то, ако много внимавам.


Обяснете ми моля, кака е разликата м/у легинг, трегинг и джегинг (legging, jegging, tregging)?
Виж целия пост
# 239
Скрит текст:
Клин си нося зимата под панталона като стане много студено. По-удобно е от чорапогащник, защото не ти опъва.
Иначе имам един клин, който имитира фигурален чорапогащник. Него го нося с пола и високи ботуши.
50% от чорапогащниците ми, независимо от парите, които съм дала за тях приключват живота си трагично на 10-тата мин от обуването им. Другите дават фира най-много до час и то, ако много внимавам.

Обяснете ми моля, кака е разликата м/у легинг, трегинг и джегинг (legging, jegging, tregging)?

jeggings - направени са като джинси
treggings - направени са като панталони
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия