Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 37 - на сбъднатите мечти

  • 72 719
  • 771
# 675
Нека се похваля и аз! След големи мъки и бавно вървящото ми ембрионче, днес ми се обадиха, че е бластоцист и ще го замразят. Толкова ми олекна, мислех че няма да се получат нещата. Сега ще пия една ракия ей така за здраве. И след отпуската продължаваме, дано да имам поне още едно ембрионче.






Браво! HugБавно ,но сигурно!Хайде отпусни се и наздраве!
Виж целия пост
# 676
milmi, наздраве и от мен и успех!
Виж целия пост
# 677
Ликоко, говори с информацията. Те ще ти обяснят. Първо имаш право на един 30 дни след трансфер или пункция. После един 10 или 20 дни изкуствено оплождане. И последен 30 дни заплаха то аборт. Стига да ни си суеверна заради диагнозата на последния. Ако им кажеш че ще си при тях на ЖК действат много бързо.
Аз да се отчета стигнах до края на първия триместър. Бебо е добре. Аз също. Изморявам се доста. Леко ми се гади.
Хайде пак прашец от мен. Успех на всички!!!!!
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Здравей, какви са тези 10 или 20 дни изкуствено оплождане?
Виж целия пост
# 678
Нежи, като болница на такива диагнози имат право или поне на мен така ми обясниха. Добре е да се пита на място. По тел всеки път получавам различни отговори. Казаха ми че с тази диагноза болничния може да е до  20 дни. Аз скоро се записвам на ЖК и някак вързах положението. Може и ЛЛ да ви издаде болничен, но ще ви иска копие на болничните от болницата. Ще свика комисия и може до 14 дни. Но толкова мрънка моята...че съжалих че се разправях с нея.  #2gunfire но нали и това мина....
Виж целия пост
# 679
Здравейте, мили момичета, как сте? Мисля, че открих някакво обяснение за моете дълго парене. Вчера от НЦЗПБ ме изненадаха с пол.резултат за трихомони. Вчера тестът за овулация показа положителен резултат и днес сутринта имам силни болки в яйчника. Чудя се да пропусна ли и тази овулация заради трихономите, предвид агресивната ендометриоза и липасата на една тръба.....
Виж целия пост
# 680
Момичета, писах преди два дни. От клиниката се обадиха с резултата от разширената биопсия. А именно - Лоша имунология, не се налага втора биопсия, а само лекарство. На някоя от вас случвало ли се е и какво означава това? Доста съм притеснена, защото съм в неизвестност. Има ли успели с такъв резултат? Въобще поправимо ли е това? Ще бъда много благодарна, ако споделите.

Сигурно е нещо лошо, щом никой не пише.
Алексия, аз бях със същия резултат от биопсиите. При мен последва лекарство PBMC и дори контролна биопсия същия месец. Резултата вече беше много хубав. Последва веднага нашия опит и отново PBMC преди трансфера и другата седмица влизам в четвъртия месец.  preggo  Grinning
Нещата са съвсем поправими. Спри да се тревожиш. Стреса влия лошо на имунологията!! Довери се напълно на доктора ти и се наслаждавай на лятото. Успех и на теб!
Neji, радвам се за добрите резултати и дано да си останат такива до хубавия край.  Praynig
Виж целия пост
# 681
Здравейте и от мен!
Днес на 9-ти ден от цикъла ми беше първия преглед след стимулацията по дълъг протокол. Бях 5 дни с гонал - 200, 200, 250, 300 и 300. Резултат - 9 или 10 фоликула между 11 и 9 мм. Дай Боже да ги докарам до пункция и да изкараме хубави Я от тях!  Praynig Д-р Персенска каза, че съм супер, въпреки че естрадиола е все още 500 и малко, а прогестерона много нисък 0.12. Не знам добра ли е бройката, за пръв път съм на силна стимулация, но май е по-добре по-малко, отколкото хипер, а? Може би и затова д-р Персенска ми намали гонала на по-ниски дози - 250 и 200 и в понеделник пак на преглед. От днес и капки ка вит. Не знам защо толкова рано, друг път ги пиех в деня на прегнила, но нищо...може заради ПКК, че имаше няколко неща над горна граница там.
Чудя се само...бях писала преди, че правя по принцип дебела лигавица, която не изтънява фрапантно дори и от клостилбегит. Но сега се чудя дали не престарява и да става прекалено пък дебела?  newsm78 Че днес на 9-ти ден и тези размери фоликули вече е 9 мм., ако продължи да дебелее няма ли да стане прекалено дебела? Знаете ли за такива случаи?
Виж целия пост
# 682
SAB-f ,аз бих се доверила на мнението на доки.Ако ти каже,че трябва да лекувате го послушай.Успех,мила! Hug
Naskomimi, много добър резултат! Браво! Дано всичко е наред . Hug
Виж целия пост
# 683
naskomimi лекарите си знаят, но аз съм имала 5 трансфера и винаги съм била с лигавица не по малка от 12 мм. но доки никога не се е притеснявал от това и е казвал, че всичко е наред. Имам положителен тест ако това ще те успокой. До колкото си спомням доки ми е казвал ако не греша, че денят на цикъла отговаря на размера на лигавицата.
Не се притеснявай и дано всичко е добре при теб и се нарядят нещата стискам палци  Praynig Praynig Peace
Виж целия пост
# 684
Здр.момичета!Не знам дали е тук мястото да питам...но съм много притеснена....Пих дуфастон от 16 до 25 ден по предписание на доктор Цветков ..дойде ми чак на 10 ден след като го спрях.Днес ми е 9 ден а се появи странно кафеникаво зацапване,което вместо да намалява май се засилва.Не знам какво да правя...да се обадя ли в болницата или да отида при друг гинеколог(тъй като проблема ми в момента не е свързан със забременяване).На какво може да се дължи??
Виж целия пост
# 685
Обади се и попитай.Дано да ти вдигне той
Виж целия пост
# 686
Момичета, писах преди два дни. От клиниката се обадиха с резултата от разширената биопсия. А именно - Лоша имунология, не се налага втора биопсия, а само лекарство. На някоя от вас случвало ли се е и какво означава това? Доста съм притеснена, защото съм в неизвестност. Има ли успели с такъв резултат? Въобще поправимо ли е това? Ще бъда много благодарна, ако споделите.

Сигурно е нещо лошо, щом никой не пише.
Алексия, аз бях със същия резултат от биопсиите. При мен последва лекарство PBMC и дори контролна биопсия същия месец. Резултата вече беше много хубав. Последва веднага нашия опит и отново PBMC преди трансфера и другата седмица влизам в четвъртия месец.  preggo  Grinning
Нещата са съвсем поправими. Спри да се тревожиш. Стреса влия лошо на имунологията!! Довери се напълно на доктора ти и се наслаждавай на лятото. Успех и на теб!
Neji, радвам се за добрите резултати и дано да си останат такива до хубавия край.  Praynig

Ани-82, благодаря ти от сърце за успокоението. Наистина се тревожех много. Като се има предвид и че, няма да мога да се видя с д-р Стаменов преди отпуската му, доста дълго щях да се терзая. Радвам се за теб, както и за всяко момиче, успяло да се пребори за своето човече, защото знам какво и колко ни струва това.  Лека бременост и много късмет желая на теб и на останалите, на които това все още ни предстои.
Виж целия пост
# 687
Здравейте, момичета!
Извинявайте, търсих до първа страница в темата, защото знам, че тук някоя от вас беше писала, но не открих.
Ще ви бъда благодарна ако отново напишете хотелите в близост до клиниката! Мисля си...дай Боже да стигнем до трансфер и всичко да е ок - в деня на трансфера да не пътуваме. Пловдив не е толкова далече, но с тези ремонти и това друсане...Абе...за мое спокойствие...
Благодаря ви предварително!
Желая ви хубаво събуждане и прекрасна седмица!
  bouquet
Виж целия пост
# 688
Здравейте, момичета!
Извинявайте, търсих до първа страница в темата, защото знам, че тук някоя от вас беше писала, но не открих.
Ще ви бъда благодарна ако отново напишете хотелите в близост до клиниката! Мисля си...дай Боже да стигнем до трансфер и всичко да е ок - в деня на трансфера да не пътуваме. Пловдив не е толкова далече, но с тези ремонти и това друсане...Абе...за мое спокойствие...
Благодаря ви предварително!
Желая ви хубаво събуждане и прекрасна седмица!
 bouquet

Хостел Таити - https://plus.google.com/105153694995135226717/about?gl=bg&hl=bg. Казваш, че си пациент на клиниката и нощувката е 30 лв. Имат безплатен паркинг, на 5 минути с кола е от Надежда, а ако си без кола има градски транспорт, който не знам колко е удобен, но го има.
Виж целия пост
# 689

Хостел Таити - https://plus.google.com/105153694995135226717/about?gl=bg&hl=bg. Казваш, че си пациент на клиниката и нощувката е 30 лв. Имат безплатен паркинг, на 5 минути с кола е от Надежда, а ако си без кола има градски транспорт, който не знам колко е удобен, но го има.
[/quote]


Хотел Симона също е много близо до клиниката. Има удобен транспорт трамвай 22 и автобус 60, може и пеша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия