Цени за раждане в Бургасмед - Бургас

  • 92 203
  • 352
# 225
Попринцип бях секцио и се уговаряхме за дата според неговия график но и трябваше някой нещо като асистент -друг АГ затова гледаше и кой може да остане (в моя случай,аз бях много рано) от нощна смяна беше другия док 👍
Виж целия пост
# 226
Като раждала естествено искам да кажа че в целия този процес ролята на доктора е минимална акушерката ти е най важна да ти дава адекватни наставления какво да правиш тя те води до самото раждане и тя изрежда бебето доктора ще те зашие ако са те цепнали нещо ...
Виж целия пост
# 227
Той е акушер-гинеколог. За това се записах при него, за да ме следи и после да ме изорди. Това ми беше пъроначалната идея.
Виж целия пост
# 228
Разбирам те чудесно и аз държах доктора който ме е следил да ме изражда но на самото раждане видях че почти няма участие ...
Виж целия пост
# 229
Ясно, просто в Бургас много доктори обаче половината само следят. Ковачева,като ходих при нея преди да забременя ме изкара болна с хламидии взе ми 200 лв.
Парушева пък направо ми каза,че няма да имам деца или някви такива глп.
Най-доволна съм така от Вълкадинова, но тя само следи. А аз искам някой,който е наясно с мен ,като цяло.
Виж целия пост
# 230
Здравейте,
Виждам ,че не е писано скоро в темата ,но се интересувам някоя мама знае ли какви са цените за раждане в Бургасмед ?
Виж целия пост
# 231
Преди точно година за естествено раждане беше 500 лв + 80 лв за нещо, което не си спомням точно какво беше. 😆 580 лв платих общо, без избор на екип и без упойка.
Дано някой може да ти помогне с по-скорошна информация.
Виж целия пост
# 232
Здравейте мамчета ,предстои ми раждане със секцио в бургасмед и много бих се радвала ,ако някой ми каже какво са актуалните цени към момента ?
Виж целия пост
# 233
Здравейте,писах миналата седмица за актуални цени в бургас мед ,но не успях да получа актуална информация ,та ето какво открих ./пише,че цените са актулани към 2023/надявам се да е от полза и за други бъдещи мама
Виж целия пост
# 234
Нормално раждане 1100 лв цезарово 940 ..абсурд
Виж целия пост
# 235
Нормално раждане 1100 лв цезарово 940 ..абсурд
защо така мислите ,ако имате актуална информация моля споделете Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Попринцип секциото е по-скъпо.
Виж целия пост
# 237
И аз съм в шок от тези цени...Както писах преди година и няма и 1 месец нормалното беше 580. Може ли да са го вдигнали двойно?
Виж целия пост
# 238
Попринцип секциото е по-скъпо.
има цени за работа с здравна каса и без ,може би от там идва разликата .Следващата седмица съм при лекаря ,ще споделя какво ми е казал той за цените Simple Smile
Виж целия пост
# 239
[преди няколко дни разговарях с лекаря ,който ще ми прави секциото ,цената за услугата е 1200 като във нея влиза всичко ,включително и пелени и дрехи за бебето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия