Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви проблеми споделят бъдещите майки в дискусиите си?
Какви са някои от съветите, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви проблеми споделят бъдещите майки в дискусиите си?
-
Какви са някои от съветите, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за справяне с кашлицата по време на бременност и необходимостта от антибиотици?
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка и какви са характеристиките на удобната бебешка количка?
После ще пиша!




, вече съм в 8-я месец и искам да знам , че всичко е ок. Тази седмица ще монтират мебелите в стаята на бебка и съм превъзбудена.
Майката беше написала пост, че е момче, че се е родило в 30 г.с., че е добре... И общо взето само това си спомням.
Ще си се излежавам цял ден, а довечера чак ще е разходката, без друго е и горещо.

докато е на ясла....
А за разждането, сякаш ми минава страха, а може и да се заблуждавам. Живи и здрави като му дойде времето ще разбера какво е. Хубав ден ви желая. 



При мен бабите няма да помагат в началото и трябва сами, но то и предния път беше така