СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 4

  • 189 152
  • 915
# 585
Здравейте,
и аз се присъединявам с новоприет петокласник. С РЕ и НЕ имате ориентир за съучениците вече, тези с англ. ще почакаме до септември явно - така са казали при записването. Някой има ли идея на какъв принцип ги разпределят?
И още един въпрос - каква е традицията за първа РС? Преди 15.09. едва ли, предполагам щяха да предупредят от сега още. Дали на самия 15ти родителите се запознават и виждат с кл. ръководител или откриването е само за децата?
Виж целия пост
# 586
Преди 15-ти е първата РС,  поне миналата година така беше.
Виж целия пост
# 587
Преди 15-ти е първата РС,  поне миналата година така беше.

Благодаря 😊
Как се информират родителите?
Виж целия пост
# 588
И ние сме с петокласник в руската  паралелка- това ни беше първо желание.Имам опит с баткото от 5 до 7 клас в английската - пълна загуба на време за напреднали с английски.Това е моето мнение😉Сега сме много щастливи 😘
Виж целия пост
# 589
Днес разбрах,че на 11 преподаватели са връчени предизвестия за пенсиониране. Така,че от новата учебна година училището на практика доста ще е променено откъм преподавателски състав. Много се чудя откъде ще намерят хора да ги заместят имайки горчив опит от предишни години.
Виж целия пост
# 590
Силно се надявам след толкова труд на детето да не е било напразно. Кои са учителите, които ще се пенсионират? Могат ли да останат и като пенсионери?
Виж целия пост
# 591
Според мен да се намерят добри учители за СМГ няма да е твърде трудно. Училището е много добро и доста преподаватели биха се радвали да кандидатстват за работа в него. Има още 2-3 месеца. Надявам се ръководството да ги използва добре и да избере правилните учители, които да поемат децата. Някой от преподавателите могат да поемат част от часовете и на граждански договори предполагам, но според мен ще се реши индивидуално и според нуждата. Аз съм на принципа "Всяко зло за добро!" Дай Боже учителите, които дойдат достойно да заместят излезлите в пенсия.
Виж целия пост
# 592
   Добре де, напишете ги тези учители, които се пенсионират, или поне по кои предмети преподават.
Виж целия пост
# 593
Днес са обявени свободните места след първия прием.
Знаете ли кога ще се обявят окончателно класовете? 😊
Виж целия пост
# 594
На всички приети ЧЕСТИТО!!!
Знае ли някой каква смяна трябва да започнат 11 клас
Виж целия пост
# 595
Днес са обявени свободните места след първия прием.
Знаете ли кога ще се обявят окончателно класовете? 😊

Мисля, че няма да обявяват друго окончателно разпределение на класовете. Наесен ще се запознаем с новите съученици. Може би ново поканените ще бъдат в нашия клас, но не е категорично сигурно. Може би ще има и допълнителни бройки, които ще се появят директно на 15.09.16.
Виж целия пост
# 596
Четирите отказали се деца в ПЧМГ ли отиват?
Виж целия пост
# 597
Четирите отказали се деца в ПЧМГ ли отиват?
Всъщност не можем да разберем, докато не видим класовете. Може да са предпочели да останат в предишните си училища .
Виж целия пост
# 598
Две от децата остават в настоящите си училища.
Останалите не ги познавам.
Виж целия пост
# 599
нещо не ми стана ясно, кандидатстваш в СМГ, приемат те и накрая се отказваш, за да останеш в старото си училище, а защо кандидатстваш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия