
Вчера не можах да се насладя пълноценно на финалния епизод,
заради лошия нет!
Трябваше постояннно да движа мишката, сякаш издърпвам следващия кадър!
Но все пак успях да разбера, как се развиват събитията!
Успях и да стигна до Трабзон и там загубих Махир и Фериде нейде из тревите!
Дано и другите да са ги загубили там, че те, горките не могат да останат насаме!
Днес изчетох вашите коментари /благодаря ви, сладури
и планирам да изгледам отново епизода, на спокойствие!
И после ще го изгледам отново с превод
, за което предварително ви благодаря!
И ще гледам този епизод винаги с удоволствие, защото това е "нашия финал"! Ние, зрителите си го извоювахме! И за този финал ще благодаря на целия екип, без двете
! Защото те ни показаха "техния финал", в двата ужасяващи фрагмана, които взривиха социалните мрежи!
Още тогава казах - "Те проучват зрителската нагласа!" И когато видяха бурната реакция на зрителите,
си дадоха сметка, че няма да им е достатъчна само дълга почивка, ами трябва изобщо да си сменят професията! /Толкова много хора казахме, че никога повече няма да гледаме техен сериал!/
А може би се уплашиха, че хората ще ги убият с камъни!
И преработиха финала! Това се вижда много ясно - как смениха надгробната плоча и слава богу
не накараха малкия Дениз да слага лайкучки на гроба на баща си!
След трите години, през които СЦ прекараха двете гълъбета през деветте кръга на ада и ни докараха един куп нервни кризи, те просто ни дължаха тези мигове на щастие! Радвам се за този щастлив финал, защото и си го заслужихме и си го извоювахме!



