KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 26 404
  • 741
# 555
    Добър да е денят ни, хулигани!!!    Hug   Hug   Hug

    Вчера не можах да се насладя пълноценно на финалния епизод,  smile3518 заради лошия нет!  smile3505 Трябваше постояннно да движа мишката, сякаш издърпвам следващия кадър!  smile3511  Но все пак успях да разбера, как се развиват събитията!  newsm53 Успях и да стигна до Трабзон и там загубих Махир и Фериде нейде из тревите!  smile3503  Дано и другите да са ги загубили там, че те, горките не могат да останат насаме!  luvbed 
   Днес изчетох вашите коментари /благодаря ви, сладури  Two Hearts и планирам да изгледам отново епизода, на спокойствие!  newsm17  И после ще го изгледам отново с превод  newsm17 , за което предварително ви благодаря!  newsm51  И ще гледам този епизод винаги с удоволствие, защото това е "нашия финал"! Ние, зрителите си го извоювахме! И за този финал ще благодаря на целия екип, без двете  newsm57 newsm57! Защото те ни показаха "техния финал", в двата ужасяващи фрагмана, които взривиха социалните мрежи!  smile3512 Още тогава казах - "Те проучват зрителската нагласа!"   И когато видяха бурната реакция на зрителите, newsm09 си дадоха сметка, че няма да им е достатъчна само дълга почивка, ами трябва изобщо да си сменят професията! /Толкова много хора казахме, че никога повече няма да гледаме техен сериал!/  Naughty  А може би се уплашиха, че хората ще ги убият с камъни!  newsm09  И преработиха финала! Това се вижда много ясно - как смениха надгробната плоча и слава богу  newsm17 не накараха малкия Дениз да слага лайкучки на гроба на баща си!  smile3505  След трите години, през които СЦ прекараха двете гълъбета през деветте кръга на ада и ни докараха един куп нервни кризи, те просто ни дължаха тези мигове на щастие!  Радвам се за този щастлив финал, защото и си го заслужихме и си го извоювахме!  newsm53
Виж целия пост
# 556
Малко мърдащи  човечета  Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 557
От купона. Grinning







Виж целия пост
# 558
Виж целия пост
# 559

Греят, греят  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Заплювам си снимката за тапет.  Peace
Виж целия пост
# 560
Ей го на, бе... Патрона се появи без мустак  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Виж целия пост
# 561
Ей го на, бе... Патрона се появи без мустак  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:




И с мустакИ и без-все готин,ама с мустак някак си пО хулиган! hahaha
Виж целия пост
# 562
g_georgieva08  Hug   bouquet
Най после!
Прави си раздумка с репортерите  Grinning,
стяга си шортетата на цвететата и сбогом хулигани! Joy

И косичката е наперил по така  Joy,
мъчи се горкия да излезе от образ! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 563
Ей го на, бе... Патрона се появи без мустак  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes









Най-после, сестро!  Hug Да го чакаме ние снощи, а той хулиганът му чак днес да се появи!

Аман, аман, гюзеееееееееел! Чок гюзел!
Виж целия пост
# 564
Ей го на, бе... Патрона се появи без мустак  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Ох, ето го батко!  Grinning Хади бе, Кенане откога те чакаме!  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Излишно е да казвам, че го харесвам всякак
Виж целия пост
# 565
Обръщение на Лаура, админа на английската фейсбук страница на КД.

Ето думите й с леки съкращения.

Искам да кажа, че по фенските форуми в социалните медии работеха страхотни момичета. Много възпитани, умни,  изключително всеотдайни, много запалени по сериала, правещи много за всички фенове по света, осигурявайки снимки, преводи, информация от кухнята, колажи и какво ли още не. Лаура е една от тях.

Лаура

Здравейте, всички!  Аз съм администраторът на страницата. Искам първо да кажа, че не съм си вкъщи. Все още съм в библиотеката. Работя по моите съдебни дела и правни казуси. Така че трябва да говоря тихо. Затова и изглеждам толкова зле. Спала съм около два часа. Трябваше да работя върху моите неща. Не съм имала възможност да гледам финала все още. Надявам се да го направя довечера. Исках чрез това виедо да благодаря на всеки един от вас. Беше дълго пътуване. Уморително, но забавно. С много хубави спомени. Създадохме хубави приятелства, имахме приятни разговори, смяхме се, тъгувахме, ядосвахме се, особено на сценаристките...
Не се разделяме, страницата ще продължи да съществува. Нищо не е приключило. Това не е краят. Винаги ще бъдем заедно. С това видео искам също за се извиня на всички, които съм засегнала, може би несъзнателно.
Надявам се, че финалът ви е харесал. Казах ви, че краят ще е щастлив. Главният герой не умря. Видяхте ли, кажа ли да ми вярвате, значи наистина трябва ми вярвате. Добре, сега преди да ме хванат, трябва да изключа това. До скоро. Бай,бай!


Който знае английски, може да изгледа и цялото видео.


https://www.facebook.com/KaradayiforEnglishSpeakers/videos/46505 … ef=message_bubble
Виж целия пост
# 566
Виж целия пост
# 567
Виж целия пост
# 568
Що са толкова хубави бе?!

Пак я слагам, не мога да им се нагледам

Виж целия пост
# 569
Що са толкова хубави бе?!



 rotfImbo rotfImbo

Eто го въпроса за един милион долара!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия