KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 26 404
  • 741
# 645
ДУ, Хулигани!  Hug  Heart Eyes Heart Eyes И аз ви желая много усмивки!  Grinning


Берг е с много красива рокля  Peace Heart Eyes




Виж целия пост
# 646
Joy Joy Joy Joy С душинката ли? Предпочитам го бръснат и лъснат - Тургутджим  Laughing така много рошав, както вика Сел  Hug магарето е по-хубаво от него  Mr. Green



 Joy Joy Joy Joy Joy

Коафьора на КД ще му е мъчно за Турго, след като  хвърлял толкова усилия да му приглажда пиргите Laughing Heart Eyes



Скрит текст:









Виж целия пост
# 647
Ай, ай, ай... косева наредила маникените на стилист Фериданов  Grinning Heart Eyes

Чок гюзелни всичките   bouquet




Едно различно видео  Shocked

По принцип... идеята ми харесва, началото може ми добре започва, ама от средата  #Crazy това ритми, кадри, редуващи се хубави и гадни... емиии  не разбирам от военна музика  Joy Joy Joy

Да не съм се само аз прекарала,   smile3503 гледайте го и вие.  







 smile3515 smile3515 smile3515




Виж целия пост
# 648
Ся като си нямаме филм за гледане, да ви обясня кво правят хората  Laughing да се знае... да не се излагаме под чужденците.  Mr. Green  Wink


Скрит текст:









Георгиеваджим, покай се, сестро! Разваляш ни имиджа, джанджаазъм!  Wink Hug Де ни фърляш от Пий не бой сЪ на каавета и чичеци?  ooooh!

Пращам ти Кенан аби да се разправя с тебе!  Crossing Arms




Виж целия пост
# 649
покай се, сестро! Разваляш ни имиджа, джанджаазъм!  Wink Hug Де ни фърляш от Пий не бой сЪ на каавета и чичеци?  ooooh!


 rotfImbo rotfImbo rotfImao





Виж целия пост
# 650
Край! Вече ще съм сериозна!    smile3503
Виж целия пост
# 651
http://www.youtube.com/watch?v=yjWSISHVIVI
Виж целия пост
# 652
Още малко снимки за спомен  Hug

Скрит текст:
             
Виж целия пост
# 653

Видеото с Кенан

Кенан благодари на целия екип. И особено на зрителите, които са задържали КД на върха в продължение на три години.

„Надявам се, че сме оправдали техните очаквания. Днес е ден за сбогуване, за раздяла. От една страна изпитваме облекчение, че приключихме своята работа с чест, от друга, тук имам много приятели, с които сме заедно още от „Езел“. По време на снимките бяхме като семейство и се виждахме по пет дни, прекарвахме повече време отколкото със семействата си. Тъжно ми е, че трябва да се разделя с тях. Но ако даде Господ, в следващите години ще направим още много общи проекти.

Готвите ли нови проекти?

За тях ще говорим друг път. Днес е вечерта на „Карадайъ“.

Ще почивате ли през лятото?

Да.
Виж целия пост
# 654
Още малко снимки за спомен  Hug

Скрит текст:
             

Ех, спомени, спомени  Grinning Heart Eyes Heart Eyes





Скрит текст:






















Виж целия пост
# 655
Varna_2  Hug
Благодаря!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 656
Мерси на Финдо за превода  Flowers Bouquet





#kabadayi    Grinning Heart Eyes

Скрит текст:






Виж целия пост
# 657
В Турция посред нощ явно жени никъде не ходят.  newsm78 Кеню само мъже го срещат. И то едни мъже  ooooh!

Варна  newsm51
Виж целия пост
# 658
Виж целия пост
# 659
Кеню само мъже го срещат. И то едни мъже  ooooh!


 hahaha Joy

Тези не са ли статисти от серията дето се стреляха в банката #2gunfire...Сигурно си викат, така или иначе ще ни бие, ама поне да се снимаме с него за спомен   photo

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия