Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на майките за комбинираните колички с трансформираща се седалка и тези със сменяеми кошове?
Какви са мненията за курсовете по испански език?
Какви са мненията за използването на помпи за кърма?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на майките за комбинираните колички с трансформираща се седалка и тези със сменяеми кошове?
Майките смятат, че комбинираните колички с трансформираща се седалка са удобни, особено когато имат пластмасово дъно, което осигурява топлина и защита от студ. Те оценяват дългия живот на зимния кош, особено при продължителни зими. Въпреки това изразяват загриженост относно потенциалната тежест на тези колички и тяхната неподходяща употреба през летните месеци. От друга страна, майките намират количките със сменяеми кошове за удобни, но имат опасения относно тяхната ефективност през зимата поради недостатъчна изолация.
-
Какви са мненията за курсовете по испански език?
Една от участничките споделя, че е учила испански преди години и препоръчва Сервантес като езикова школа. Тя изразява възхищение към езика, описвайки го като красив и много лесен. Друга участничка споделя, че има интерес към курсовете по испански език и проучва цените и часовете в различни езикови училища, търсейки мнения и препоръки.
-
Какви са мненията за използването на помпи за кърма?
Мненията относно използването на помпи за кърма са разнообразни. Някои майки смятат, че те са полезни, особено когато бебето не иска да суче или когато е необходимо регулиране на млякото. Други изразяват съмнения относно тяхната полезност, като споделят, че са били предупредени от консултанти по кърмене да не ги използват. Има и майки, които споделят, че не са използвали помпи за кърма, предпочитайки да кърмят при поискване и ръчно изцеждане при необходимост.
-
Какви са препоръките за бебешки колички?
-
Как се чувствате относно използването на летен кош през зимата?

Познавайки се, ако бях останала само по вкъщи щях да изпадна в дълбока депресия. 

и изгледи скоро да дойде нова колежка няма. Момичето, което бяха одобрили се е отказало в последния момент... Та сега ми търсят бързо заместник.
Ще свалям излишните килца после, само да сме живи и здрави! Имам си отоци по краката, крампи от време на време, кръвотечение от носа... нооо стискам зъби, малко остана.
И то aко броя последен редовен цикъл. Aко броя когa ми е билa овулaциятa днес ми е трети ден от седми месец 

Изобщо не усетих кога минаха 2/3 от бремеността. Дано и последните три месеца минат така
А и всяка длъжност крие напрежение и нерви малко или много. Аз на ваше място бих предупредила 1-2-3 пъти, че имам нужда да изляза в болничен и като виждам, че никой не си мърда пръста си излизам в болничен и да видите как набързо ще си намерят вариант. Знам, че е важно да се запази добрия тон на работното място, но в крайна сметка важи и за двете страни. А и кой може да ви обвини при положение, че бременността е достатъчно напреднала...Аз и двете бременности не работя. Сега съм по майчинство и не че клатя краката, но все пак е друго. Пожелавам ви всички една по една да излизате вече в заслужена почивка!
Откакто съм забременяла постоянно повтарям на всички как приключвам вече, че повече нито ми се бременее, нито ми се ражда. Винаги съм искала 3 деца ама бременна и с малко дете е много трудно, а с 2
От вчера обаче съм се замислила и смятам след 4-5-6 години на колко години ще съм и мога ли да си позволя още една бременност. Сигурно с вече отраснали деца ще е по-лесно и бременеенето и гледането