Мнения за Първа детска консултативна клиника?

  • 101 299
  • 661
# 405
Аз също не съм много доволна засега особено от доктор Тасев ,обърка ми болничния две седмици разправии докато го оправят, в понеделник сме при доктор Димова препоръчаха ми я като по адекватен вариант, бебето е на 3 месеца и плащаме на посещение по 30лв ,добре че не платих пакет
Виж целия пост
# 406
Аз също съм записала там бебето предложиха ми годишна такса от 606лв, аз предпочетох да плащам по 30 на ходене,бяха ми объркали последния болничен издаден от педиатър големи разправии с момичетата от кол центъра им докато се разберем. Иначе съм доволна един път ни се наложи да отидем горе при педиатър взе изследвания преди да назначи лечение което ми направи доста добро впечатление.

606 лв ли? 🤨 на нас ни взеха 670 през април тази година
Виж целия пост
# 407
Аз също съм записала там бебето предложиха ми годишна такса от 606лв, аз предпочетох да плащам по 30 на ходене,бяха ми объркали последния болничен издаден от педиатър големи разправии с момичетата от кол центъра им докато се разберем. Иначе съм доволна един път ни се наложи да отидем горе при педиатър взе изследвания преди да назначи лечение което ми направи доста добро впечатление.

606 лв ли? 🤨 на нас ни взеха 670 през април тази година
   През март ми обявиха тази цена,явно има увеличение 🤨
Виж целия пост
# 408
Аз също съм записала там бебето предложиха ми годишна такса от 606лв, аз предпочетох да плащам по 30 на ходене,бяха ми объркали последния болничен издаден от педиатър големи разправии с момичетата от кол центъра им докато се разберем. Иначе съм доволна един път ни се наложи да отидем горе при педиатър взе изследвания преди да назначи лечение което ми направи доста добро впечатление.

606 лв ли? 🤨 на нас ни взеха 670 през април тази година
   През март ми обявиха тази цена,явно има увеличение 🤨
На мен ми казаха 601 лв
Виж целия пост
# 409
Здравейте и от мен! Ние записахме бебка, която е на 1 месец и платихме абонамент 601 лв. Възмутена съм от неадекватността и липсата на координация на хората от администрацията. Абсолютен хаос беше докато официално запишем детето, със записването на часове също е ужас. В този ред на мисли искам да Ви попитам, понеже скоро ни предстоят първите ваксини, те на месечната профилактика ли се поставят или трябва отделно да запазваме час и да ходим специално за ваксина? Как е при тези от вас, които имат повече опит относто часове, графици и т.н.?
Виж целия пост
# 410
По принцип на профилактиката, освен ако по някаква причина я нямат ваксината в момента.
А защо давате толкова пари за абонамент, никак не ми се вижда изгодно? 🤔
Виж целия пост
# 411
Извинявам се, но как сте се записали след като те от месец разправят, че не приемат нови пациенти?

Здравейте и от мен! Ние записахме бебка, която е на 1 месец и платихме абонамент 601 лв. Възмутена съм от неадекватността и липсата на координация на хората от администрацията. Абсолютен хаос беше докато официално запишем детето, със записването на часове също е ужас. В този ред на мисли искам да Ви попитам, понеже скоро ни предстоят първите ваксини, те на месечната профилактика ли се поставят или трябва отделно да запазваме час и да ходим специално за ваксина? Как е при тези от вас, които имат повече опит относто часове, графици и т.н.?
Виж целия пост
# 412
Здравейте и от мен! Ние записахме бебка, която е на 1 месец и платихме абонамент 601 лв. Възмутена съм от неадекватността и липсата на координация на хората от администрацията. Абсолютен хаос беше докато официално запишем детето, със записването на часове също е ужас. В този ред на мисли искам да Ви попитам, понеже скоро ни предстоят първите ваксини, те на месечната профилактика ли се поставят или трябва отделно да запазваме час и да ходим специално за ваксина? Как е при тези от вас, които имат повече опит относто часове, графици и т.н.?
На профилактичните прегледи се слагат ваксините. Най-лесно е да запишете час през приложението им (за да не се занимавате с администрацията). Мисля че в началото на месеца излиза графика, попитайте и го следете,  и записвайте веднага след като излезе, за да имате избор на час и лекар. Ако нямате претенции за лекар може, когато сте на преглед, направо да запишете час за следващия месец на информация. Опитът ми е от преди две години обаче, сега не знам дали има промяна за профилактичните прегледи.
Виж целия пост
# 413
Извинявам се, но как сте се записали след като те от месец разправят, че не приемат нови пациенти?

Здравейте и от мен! Ние записахме бебка, която е на 1 месец и платихме абонамент 601 лв. Възмутена съм от неадекватността и липсата на координация на хората от администрацията. Абсолютен хаос беше докато официално запишем детето, със записването на часове също е ужас. В този ред на мисли искам да Ви попитам, понеже скоро ни предстоят първите ваксини, те на месечната профилактика ли се поставят или трябва отделно да запазваме час и да ходим специално за ваксина? Как е при тези от вас, които имат повече опит относто часове, графици и т.н.?

На 20ти се роди бебка и таткото веднага отиде да я запише и е платил абонамент директно. Вписледствие имахме големи разправии след като излезе ЕГН докато но запишат. Едва ли не ни намекнаха, че с компромис би записват само защото сме си платили годишен абонамент...
Виж целия пост
# 414
Усещам,че скоро ще принудят всички бъдещи и настоящи пациенти да бъдат с абонамент
Виж целия пост
# 415
От месеци (да не кажа година) през приложението не можеш да си запишеш час за личен лекар.
Виж целия пост
# 416
От месеци (да не кажа година) през приложението не можеш да си запишеш час за личен лекар.
Да,това мен много ме дразни,защото както казах си имам предпочитания към лекари и така ми е по-лесно да преценя,отколкото по телефона да разпитвам кой кога преглежда и.т.н.
Виж целия пост
# 417
По принцип на профилактиката, освен ако по някаква причина я нямат ваксината в момента.
А защо давате толкова пари за абонамент, никак не ми се вижда изгодно? 🤔

Ние платихме, защото наши близки ни препоръчаха мястото и абонамента. От третия преглед на детето насам обаче и аз си задавам въпроса “Защо ги платихме тези пари?!”

Сега като чета коментарите тук се оказа и че са ни ошушкали 70 лв повече от другите…. Искрено се надявам някой от следващите прегледи при други техни педиатри да опровергае лошото ми впечатление до момента.


Що се отнася до следенето на графици на лекари, аз за поредния профилактичен звъннах по-рано и специално поисках да ми кажат кога мога да запиша при желания от мен лекар. Приложението ми е страшно дървено за ползване и за това не съм разцъквала да търся може ли да се запише час през него, но нямам и намерение да го правя
Виж целия пост
# 418
Вчера водих и двете деца на профилактичен при доктор Янкова и съм много доволна.
А едно вреве беше само 5 лв таксата, хубаво беше. 😃

И аз заведох моята дъщеря при нея. Очарована съм от отношението и вниманието на д-р Албена Янкова
Виж целия пост
# 419
Може ли да попитам тези от Вас, които са поставяли ваксината против Ротавирус, имахте ли затруднения от страна на клиниката относно осигуряването и поставянето й? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия