Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #178

  • 38 318
  • 735
# 165
Гюнайдъъъъъъън  Party Party Party Hug Hug Hug Party




 Heart Eyes Heart Eyes


Трио Меджезир  Grinning Сери,Баръш и Мурат  Party Party Party
https://instagram.com/p/4CL9OvuDa4/


Яяяя, Чачовата песничка  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 166
Здравейте,ято! Hug
 Благодаря за инфото,че ще дават по наша тв ПО!Много се зарадвах. Whistling Аз съм от тези,които ще гледат. Grinning
Я,каква снимка са сложили на статията за сериала!!! hahaha


http://www.-spam251-/2015/06/medcezir-9.html

 Hug Hug Hug Crazy


Оххххххххххххх бееееееееее rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo  видяхте ли част от коментарите  Joy Joy Joy Joy
Не им стигна Маммата

И как не мръднаха от времето на аудионосителите от поливинилхлорид  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 167
Добро утро! Hug Hug Hug

Иве Hug Hug Heart Eyes, мен ме кефи коментара, че Ча не показва нищо ново, ама бош вер... Joy Joy Joy

http://blog.milliyet.com.tr/Cagatay_Ulusoy_un_Sinema_Filmi_partn … milliyet_anasayfa

Виж, чичо ти Абдуррахман е развихрил фантазията си и е спретнал няколко партньорки на Ча за филма hahaha hahaha hahaha Не знам как си мисли, че с Туба (която много харесвам) ще си паснат ooooh! Пък може да играе учителката му по музика Rolling Eyes
Виж целия пост
# 168
Добро утро! Hug Hug Hug

Иве Hug Hug Heart Eyes, мен ме кефи коментара, че Ча не показва нищо ново, ама бош вер... Joy Joy Joy

http://blog.milliyet.com.tr/Cagatay_Ulusoy_un_Sinema_Filmi_partn … milliyet_anasayfa

Виж, чичо ти Абдуррахман е развихрил фантазията си и е спретнал няколко партньорки на Ча за филма hahaha hahaha hahaha Не знам как си мисли, че с Туба (която много харесвам) ще си паснат ooooh! Пък може да играе учителката му по музика Rolling Eyes

 Mr. Green Mr. Green Hug Hug Hug Hug

На чичо пък кво му става  Shocked Shocked Joy Joy Joy Joy Joy

Не харесвам нито една от тия   Blush hahaha hahaha  ама която и да е знам, че Чачо ще е блестящ  Peace Peace  ииии.... ще ги засенчи  Joy Joy Joy Joy затова по-добре един як мъжки каст  Party
Виж целия пост
# 169
Добро утро на всички птички  Hug Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 170
Добро утро! Hug Hug Hug

Иве Hug Hug Heart Eyes, мен ме кефи коментара, че Ча не показва нищо ново, ама бош вер... Joy Joy Joy

http://blog.milliyet.com.tr/Cagatay_Ulusoy_un_Sinema_Filmi_partn … milliyet_anasayfa

Виж, чичо ти Абдуррахман е развихрил фантазията си и е спретнал няколко партньорки на Ча за филма hahaha hahaha hahaha Не знам как си мисли, че с Туба (която много харесвам) ще си паснат ooooh! Пък може да играе учителката му по музика Rolling Eyes
Ох, като видях снимката на барабаниста и се сетих за Жорето от "Оркестър без име"  Mr. Green и веднага си представих Чачко на негово място  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 171
Добро утро! Hug Hug Hug

Иве Hug Hug Heart Eyes, мен ме кефи коментара, че Ча не показва нищо ново, ама бош вер... Joy Joy Joy

http://blog.milliyet.com.tr/Cagatay_Ulusoy_un_Sinema_Filmi_partn … milliyet_anasayfa

Виж, чичо ти Абдуррахман е развихрил фантазията си и е спретнал няколко партньорки на Ча за филма hahaha hahaha hahaha Не знам как си мисли, че с Туба (която много харесвам) ще си паснат ooooh! Пък може да играе учителката му по музика Rolling Eyes

 Mr. Green Mr. Green Hug Hug Hug Hug

На чичо пък кво му става  Shocked Shocked Joy Joy Joy Joy Joy

Не харесвам нито една от тия   Blush hahaha hahaha  ама която и да е знам, че Чачо ще е блестящ  Peace Peace  ииии.... ще ги засенчи  Joy Joy Joy Joy затова по-добре един як мъжки каст  Party

И аз съм за як мъжки каст  newsm68 newsm68 newsm68
Виж целия пост
# 172
Ох, бе Вени...  Joy Joy Joy Joy Joy Жорето от "Оркестър без име" е мноУ сладък, ама аз не си го представям Чачи точно в тази роля. Какъвто и да е кастът, се надявам филмът да е забавен, а не драматичен Peace И да ни кажат нещо вече, ама сигурно Ча си почива още...
Виж целия пост
# 173
Добро утро! Hug Hug Hug

Иве Hug Hug Heart Eyes, мен ме кефи коментара, че Ча не показва нищо ново, ама бош вер... Joy Joy Joy

http://blog.milliyet.com.tr/Cagatay_Ulusoy_un_Sinema_Filmi_partn … milliyet_anasayfa

Виж, чичо ти Абдуррахман е развихрил фантазията си и е спретнал няколко партньорки на Ча за филма hahaha hahaha hahaha Не знам как си мисли, че с Туба (която много харесвам) ще си паснат ooooh! Пък може да играе учителката му по музика Rolling Eyes
Ох, като видях снимката на барабаниста и се сетих за Жорето от "Оркестър без име"  Mr. Green и веднага си представих Чачко на негово място  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Да спрес с това думкане, че кокошките ще спрат да снасят от стрес  Joy Joy Joy Joy Любим филм  Peace
Виж целия пост
# 174
Добро утро! Hug Hug Hug

Иве Hug Hug Heart Eyes, мен ме кефи коментара, че Ча не показва нищо ново, ама бош вер... Joy Joy Joy

http://blog.milliyet.com.tr/Cagatay_Ulusoy_un_Sinema_Filmi_partn … milliyet_anasayfa

Виж, чичо ти Абдуррахман е развихрил фантазията си и е спретнал няколко партньорки на Ча за филма hahaha hahaha hahaha Не знам как си мисли, че с Туба (която много харесвам) ще си паснат ooooh! Пък може да играе учителката му по музика Rolling Eyes
Ох, като видях снимката на барабаниста и се сетих за Жорето от "Оркестър без име"  Mr. Green и веднага си представих Чачко на негово място  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Да спрес с това думкане, че кокошките ще спрат да снасят от стрес  Joy Joy Joy Joy Любим филм  Peace
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 175
Ей го, е  newsm47 newsm47 newsm47


 Crazy Crazy Crazy Crazy Party Party Party Party
Виж целия пост
# 176

 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Виве  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 177
Добро утро!
Страхотен четвъртък!


Аз със сигурност няма да гледам сериала по бтв, защото обикновено превода, дублажа и орязването на сериите много ме дразни! Мисля, че превода на нашите момичета е много по-добър и им благодаря,че в продължение на 2 години се грижеха да ни направят съпричастни към всички емоции на героите!

П.С. "Оркестър без име"  ми е много любим филм...репликите на Жорето ги знам наизуст и като цяло почти целия филм!  Laughing
Виж целия пост
# 178

Виж целия пост
# 179
Добро утро!
Страхотен четвъртък!
Скрит текст:

Аз със сигурност няма да гледам сериала по бтв, защото обикновено превода, дублажа и орязването на сериите много ме дразни! Мисля, че превода на нашите момичета е много по-добър и им благодаря,че в продължение на 2 години се грижеха да ни направят съпричастни към всички емоции на героите!

П.С. "Оркестър без име"  ми е много любим филм...репликите на Жорето ги знам наизуст и като цяло почти целия филм!  Laughing

Стели Hug Hug Hug
Вярно е изнервящ и дублажа и рязането на сериите, макар да са ги планирали по час и половина, пак ще ги режат, превода съм сигурна ще е доста калпав  Mr. Green но пък това да гледам как Чачо хубавее всеки ден на екран,  Crazy Crazy Crazy Crazy няма как да го пропусна  Party Party Party

Само дано не се налепят много нови фенки,  Shocked Shocked  че с 2-3 кофички коя по-напред ooooh! ooooh! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия