Забременели след инвитро - тема 11

  • 34 210
  • 738
# 285
Още в деня на секциото ми беше ОК захарта Кейче. После ме провериха веднъж, пак беше ОК и толкова. Не бия инсулин вече и не я следя.. Не се и сещам да се боцна покрай всичко с дреболина... Но ще правя обеременяването с глюкоза около средата на юли. Това ако не забравя да се обадя да питам...
Виж целия пост
# 286
Още в деня на секциото ми беше ОК захарта Кейче. После ме провериха веднъж, пак беше ОК и толкова. Не бия инсулин вече и не я следя.. Не се и сещам да се боцна покрай всичко с дреболина... Но ще правя обеременяването с глюкоза около средата на юли. Това ако не забравя да се обадя да питам...
Браво Кетче!
Виж целия пост
# 287
Lolr, честито ви сърчице. Много се радвам. Чудесна новина е това!
По повод мазилата, аз вчера поръчах по интернет Bio-Oil и като пристигне ще почвам да се плескам и аз, че нещо почна да ме сърби тумбачето от време на време. Килца от рано взех да качвам и явно ще пада голямо мазане при мен.
Виж целия пост
# 288
Здравейте, мили бременни момичета! Аз съм прясна прясна, след 3 неуспешни инсета направих първия си опит ин витро, който вчера на 12-ти ден след ЗЕТ на 3 тридневни снежинки се оказа успешен с ЧХГ 527. Надявам се да ме приемете във вашите редици и да си бременеем заедно до успешен пухкав финал. За времето от май месец до сега се осланях и радвах на подкрепа в другите темички, сега съм щастлива да съм тук сред вас!
Виж целия пост
# 289
Вале, честита радостна новина. Добре дошла в нашата приятна компания, с пожелания да останеш при нас поне до щастливия финал.  Hug
Виж целия пост
# 290
Valeto_, добре дошла и леко минаване до финала   bouquet
Виж целия пост
# 291
Вале, добре дошла, чудно ЧХГ си имаш! Лека, спокойна и успешна до финала!  Hug
Ох, и тук да ди помрънкам, всичко ми е надуто и болезнено от сутринта, добре, че снощи успях някак да си махна халката, днес едва си сгъвам пръстите. Чакам с нетърпение да ми махат конеца на 30-ти и да решава шефът кога ще излиза. Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Вале, Добре си ни дошла!
Виж целия пост
# 293
Вале Добре дошла и от мен Simple Smile Прекрасно ЧХГ си имаш... само така си за напред ! Леко бременеене ти пожелавам  Hug
Виж целия пост
# 294
Благодаря, момичета, за сърдечното посрещане  Simple Smile
Виж целия пост
# 295
Валя, добре дошла, с пожелание за лека до щастлив финал
Виж целия пост
# 296
Вале, добре дошла и успех до термин.
Коте Дани, ами мечо не се отглежда лесно, още малко.
Кейче, как сте с малката?
Днес бяхме на преглед да видим колко е пораснало дупето на нашата принцеса. Вече е 573 гр и смучеше славно пръсти. Лошото е, че и на мама е пораснало много д-то и вече е с +9 кг. Само бебка да е жива и здрава хич не ги мисля килограмите.
Виж целия пост
# 297
Здравейте мили бъдещи мами, вчера мина първия преглед и видяхме едно чудесно сакче Simple Smile, на 08.07. е следващия преглед Simple SmileПожелавам лека и безпроблемна бременност на всички ни   love001
Виж целия пост
# 298
Валенце добре дошла  Hug  bouquet
peeval браво миличка дано от тук нататък само хубави новини да носиш  Peace Hug
Виж целия пост
# 299
Вале, добре дошла, лека и безпробемна!
Пеевал, браво за сакчето!
Лиле, добре сме с Жозефа, днес трябва да си режем нокти на краката и ми е мъка. Не ходя на педикюр, нещо не ме кефи в нашия град и сама ще се наложи да се справям. Някои ме разбирате колко е трудна тази мисия.
Дани, ако ти снимам какви кюфтета имам вместо стъпала, а глезените, ах, глезените - те отдавна са мираж. Още мъничко, обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия