Забременели след инвитро - тема 11

  • 34 210
  • 738
# 465
Естлар, на 20 юни е РД на Хубавата Елена, снахата ѝ знам бъртдея, няма как. Wink
Виж целия пост
# 466
Бис, прекрасно е че вече сте в къщи, бебка да е все така кротка и спокойна    bouquet
Аекара чакаме подробности.

И аз да се отчета, преди малко се върнахме от София, БХС мина добре, Сигридов каза, че добре го храня бебо  Joy Joy , дано не е като баща си, че той се е родил 4,800кг  Shocked
А и най-важното, щях да забравя!!!! Естларче можеш да ни запишеш с термин 09.01.2016 със сини гащи  stork-boy  newsm44
Виж целия пост
# 467
Естлар, 20.06 е заветната дата Simple Smile Мерси много!
Пинки, ще видим какво ще стане. Аз нали я кърмя и реално не знам колко й давам, това е основното затруднение. Ужким взехме везна да я мерим, но тя дава отклонения.. та ще видим..

Джини, честито бебче!!! Да сте живи и здрави! Много се радвам за вас!!  Hug Hug

Виж целия пост
# 468
Кей, къде се изгуби Shocked
Мисля те много, да не си подранила ???? Надявам се скоро да се включиш, ако ли не, силен палцостис от мен за утре. Ние зареждаме песента за твоята голяма малка любов и твоята среща с нея на Джулая Grinning

Виж целия пост
# 469
Тъкмо си я слушах и писах едно стихче, че ме тормозят едни приятелчета от една литературна групичка. Лигавим се - показах им чаршафите, дето постлах, че и стихче искали. Ми написах го  hahaha

Скрит текст:


Димана

Име на самодива съм ти избрала,
мъничко мое сладко вълшебство,
чаршафите с Тигър и Пух съм постлала Simple Smile -
нека е цветно твоето детство!

Oбич красива, малка и нежна,
слънчева първоюлска надежда,
да те обичам е неизбежно
щастието в очите ти се оглежда!


Виж целия пост
# 470
Много е хубаво Кей  Heart Eyes Тази Димана е късметлийка с такава майка.

Еди, браво за прегледа при Сигридов. щом той казва че всичко си му е наред на бебчо, значи е така. Много успокояващо ми действа този човек, след преглед при него ходя ухилена 2 дена.  Mr. Green

Биси, ще се напаснете с малката сладурана няма как. Сигурно не е лесно но си трябва упоритост.

Белла, най-вероятно усещаш бебетата, но не си разбрала още. Аз като чели от няколко дена имам разни лекички побутвания, които обаче много приличат на движение на червата и никога не съм сигурна какво точно е.

Лили, по-добре ли си днес? Дано бързо пребориш гадния бронхит, много е неприятно но ще мине.

Виж целия пост
# 471
Ейй Кейче, ама ти имаш страхотен талант!

Адски много ми хареса стихчето, силно съм впечатлена, аз обожавам лириката Simple Smile
Стискам палчета да мине леко раждането и да ни покажеш сладката Диманка   bouquet
Виж целия пост
# 472
Флай, заповядай. Тук нещата са малко по-сериозни Simple Smile


Сетих се нещо - преди да забременея писах писмо.  Sunglasses
Сега си го четох пак и всичко ми се върна като на лента... опитът, вливките, треската след имуновенина и вярата, че този път ще стане.

Скрит текст:
Писмо до Господ

Здравей, Господи!
Пиша ти в миг оклюмал,
но ми е някак особено
и леко ми стягат думите.
Живея добре, Господи
даже се храня разумно,
имам своите доводи
да бъда мила и умна.
Не че не правя грешки
и не затъвам в недоразумения,
понякога чувствам се смешна.
И ти ли така? Съвпадение.
По принцип съм благоприлична,
и улегнала. Отдавна.
Но не и когато обичам -
тoгавa съм жива и жадна!
Защо ли ти пиша, Господи?
Нямам причина, не зная
казват, че си приятел,
а нещо сама се не трая.
Живея добре, вече писах
обичана съм, обичам,
само те моля, Господи,
нека "мама" да ме нарича
онова русо момиченце, малкото,
дето толкова го мечтая...
Защо ли ти пиша, Господи?
Не зная, просто не зная...


Хайде, времето за култура и литература свърши.  Joy
Виж целия пост
# 473
Добро утро :0
Кей, много хубава страничка    bouquet

И тук да се похваля.. тоновете са чудесни, секциото се дърпа малко назад, но важното е всичко да е наред Simple Smile  Не остана почти Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Уф, Кейче, как ме разплака с писмото до Бог... Вълнувам се с теб, както се вълнувах за Изабела! С теб съм!  Hug Hug Hug И утре пак ще те гушкам! Ей така, за кураж! Най-чаканата среща е близо!

Теди, хубави новини, включително че секциото се отлага с малко! И при теб не остана!
Едилъки, честити сини гащи! Все така добре да го гледаш младежа!
Коте Дани, не остана!
Отивам да цедя.  Hug на всички!
Виж целия пост
# 475
Кейчеее, ревнах като магаре, всичко ми се върна от онези дни, не мога да повярвам, че сме на финалната права, ще си стискаме палци заедно! И без това с безсънието напоследък със сигурност ще посрещна Джулая и ще си пусна песента. За Диманчето написаното също ме напълни. Simple Smile  Heart Eyes
Коте, благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 476
Еди, честити ви сини гащи.
Бел, оправям се, но е трудно без антибиотик. Аз отказах. Дишам като Дарт Вейдър от Междузвездни войни  Sunglasses
Кей, "само те моля, Господи,
нека "мама" да ме нарича
онова русо момиченце, малкото,
дето толкова го мечтая..."   Sob да нагушкаш тази Диманка от мен.
Теди, кога е събитието, за да стискаме палци?

Виж целия пост
# 477
Кейче, всички ни разплака от умиление с тези стихове! Твоето малко момиченце ще е една голяма щастливка с мама като теб.  Hug
Лили, бързо да се оправяш и да изчезват всички неразположения.
Еди, радвам се за добрия преглед. Да пазиш на топло сините ви гащички.  Simple Smile Моята ФМ е в петък и много се вълнувам.
Коте Дани, Кей, Теди стискаме палци всичко да мине гладко в последните метри до финала.  Praynig
Виж целия пост
# 478
И аз се върнах в началото на моя опит. Няма как да го забравя, де. Знаех, че ще е успешен, но не вярвах. При повечето хора е обратното - вярват, но още не знаят. Знаех и че ще е момче още преди да започнем опита, но пак не вярвах до последно.
Виж целия пост
# 479
Значи, Кей, ревнах и аз като магаре.. както съм си хормонална в момента! Много хубаво стихче и тези предишните, аз го помня едното. А и песента ме разчуства.. и изобщо...
Днес стискам палци на Коте Дани за махането на конеца и й пожелавам бързо да ражда след това!!
Кей, и на теб стискам всички налични палци, казала съм и на Елена да стиска! Всичко ще мине безпроблемно и ще се гушкате с Димана  Hug Hug

Момичета, просто не мога да ви опиша колко се радвам на групата и каква подкрепа ми беше през изминалите месеци. Още не мога да осъзная че вече съм родила, че бебето е вкъщи и че вече съм на съвсем друга вълна. Прегръщам ви много и вярвам, че всичко ще е наред с всяка от вас  Heart Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия