Нови придобивки в гардероба - 42

  • 136 792
  • 723
# 705
Благодаря момичета , вчера си купих  пола и  риза от"Спортина"  за картодържатели има  скрита промоция от 30 % на всичко.
пола - http://prikachi.com/images.php?images/726/8502726j.jpg
Риза - 
http://prikachi.com/images.php?images/717/8502717e.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/741/8502741t.jpg

Ха! Това е добре да се знае Grinning
Виж целия пост
# 706
Ризата е стахотна!Със здраве да си я носиш!
На коя фирма е?Отстъпката за притежатели на карта на Sportina Club ли е?
Виж целия пост
# 707
Ризата е  много приятна материя, дантелата е мека марката е SILVIAN HEACH,  разполагат и с повечето рокли от сайта. Да отстъпката е на  Sportina Club  Hug
Виж целия пост
# 708
Благодаря!Интересно,че не съм получила мейл за отстъпка,а обикновено ми izпращат.
Виж целия пост
# 709
Сервираха ми го на касата , но аз получих мейл преди няколко дена, бях забравила. Зарадваха ме  с тази приятна изненада  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 710
Лу ботушите на Geox са прекрасни  Heart Eyes Отговарят ли си на номера? Аз съм им хвърлила око онлайн, но ако трябва ще отида и до магазина, въпреки, че незнам дали го има точно този модел  ooooh!

Mihaela_Z разкошна чанта  Peace Удари ме по слабото място, така съм хвърлила око на няколко модела на MK и умирам от яд, че в нашата Спортина ги няма всичките. Много е постно точно от техните модели, а ми се ще всички да ги огледам, пробвам на живо и така да реша  Blush
Виж целия пост
# 711
Поръчката е от днес, но бързам да се похваля Simple Smile





Скрит текст:
Във ФД. има намаление Calvin Klein. Първите са за 38,90 лв., а вторите за 29,90 лв.
Виж целия пост
# 712
veselyshko, мерси  Laughing

Отговарят си, но моите са от техен магазин в Белгия, та нямам идея тук какви модели са заредили.
Виж целия пост
# 713
Момичета, имам един въпрос.. За черно-бяла копринена рокля на точки без ръкав до коленете, искам да си взема късо болеро без копчета с 3/4 ръкав. Но се двоумя какъв цвят да си взема болерото - черно или червено? Имам черен и червен комплект чанта и обувки, но се чудя кое е по-шик, но и става за официален повод... newsm78 Не можах да намеря подобни снимки в нета... Sick
Виж целия пост
# 714
Лу благодаря ти  Hug
Скрит текст:
Ще се разходя явно да погледна, но ако на живо ги няма ще рискувам онлайн  Whistling Онлайн номерът ми е изчерпан, но пък имат двата съседни. Бях пробвала скоро техни кецове, и ми станаха с 1 размер по-малки от моя. При всички случаи ще трябва да пробвам ако не този то поне друг модел ботуш да се ориентирам!

Ellinor* честито и благодаря, че сподели. Най-любимите ми боти и ботуши са точно на тази марка и определено ще разгледам  Hug

lunna pateka ето тук има интересни комбинации свързани с  твоята дилема
mihaela_z удари ме по слабото място с чантите  Heart Eyes Така харесвам МК, а в нашата Спортина имат много малко модели  Crossing Arms Искам да пробвам пък лично и така да си избера  Simple Smile
Виж целия пост
# 715
eselyshko, БЛАГОДАРЯ...
Като гледам бяло и черно все с червени аксесоари се комбинира... Явно е класика този стил... Peace
Виж целия пост
# 716
Обувки
http://www.boozt.com/no/no/bianco/low-heel-pump-son15_11077852/1 … amp;group=listing
Пола
Виж целия пост
# 717
Малко чорапки Simple Smile

Скрит текст:











Виж целия пост
# 718
Малко чорапки Simple Smile

Скрит текст:











Аааааа велика си, признах те!!!!  Hug Страхотни чорапи, трепач направо  Heart Eyes С много кеф да си ги носиш и да се чувстваш кралица  bouquet
Виж целия пост
# 719
Малко чорапки Simple Smile

Скрит текст:











Аааааа велика си, признах те!!!!  Hug Страхотни чорапи, трепач направо  Heart Eyes С много кеф да си ги носиш и да се чувстваш кралица  bouquet

Чорапите наистина изглеждат добре, ама аз да ви кажа честно завидях на маникенката за дългите крака. И аз искам да имам такива ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия