Нови придобивки в гардероба - 42

  • 136 806
  • 723
# 630
3 бр  на Obsessive  Heart Eyes

Скрит текст:








Виж целия пост
# 631
След Black Friday

Розов пуловер
Скрит текст:

Пуловер с мече
Скрит текст:

Пижама
Скрит текст:

Бельо от Викториа'с.

Обеци :




Виж целия пост
# 632
И аз се обзаведох с това якенце Mr. Green, много ми хареса, топличко е:


Това палто знаете ли дали е топло - , много го гледах вчера, но така и не го пробвах. Blush
Виж целия пост
# 633
Боти, пакHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 634
Момичета, от къде си купувате портмонета?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 635
Супер са ботите!  Heart Eyes Откъде?
Виж целия пост
# 636
Момичета, от къде си купувате портмонета?  Rolling Eyes

Всяка марка предлага и портмонета.
Имам си едно мега любимо,което ползвам от 4 години и не е мръднало,дори един конец не е изпаднал.На Fossil.
Това им е моментната селекция. https://www.fossil.com/us/en/bags/womens-wallets/view-all.html

Ето го моето:
Виж целия пост
# 637

От Camper.  Peace
Виж целия пост
# 638
А в България къде могат да се намерят портфейли на Фосил?
Виж целия пост
# 639
Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 640


Тези боти ще са ти за десетилетие. Mr. GreenИмах един чифт на тази фирма и все се надявах, че ще се разлепят, или кожата ще се повреди от солта, но не! Абсолютно нищо не им стана. Бяха здрави и годни за носене, пенсионирах ги защото ми бяха омръзнали. Много добър избор, да си ги носиш със здраве!
Виж целия пост
# 641
Мерси, Цоннаbouquet
Иначе знам, че са вечни. Любима марка са ми, особено за децата.  Heart Eyes Щом при тях издържат без компромиси, за мен говори мноооого за качеството.  Peace
Виж целия пост
# 642
Даваш ми страхотна идея, не знам защо никога не съм се сещала да разгледам детската им секция. Ама че егоист съм и аз! Laughing Тези обувки наистина нямат късане. Мерси!
Виж целия пост
# 643
ботуши
Скрит текст:
Виж целия пост
# 644
Чорапки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия