Какво правят жените в менопаузата, когато... 4

  • 162 421
  • 779
# 255
Хомеопатичните препарати са силно разредени, до толкова, че практически в тях почти не се съдържа от веществото.
Това означава ли, че ефекта е по-скоро плацебо?  Thinking
Виж целия пост
# 256
Никак даже не е плацебо ефектът от хомеопатичните лекарства.
Стига да се намери добър хомеопат. ( което не е никак лесно).
Имам доказателства с детето си.
Виж целия пост
# 257
Никак даже не е плацебо ефектът от хомеопатичните лекарства.
Стига да се намери добър хомеопат. ( което не е никак лесно).
Имам доказателства с детето си.

 Peace

Споделям мнението!

При хомеопатията действието е подобно на нанотехнологиите. Частиците променят свойствата си. И както вече писах:

Скрит текст:
Нямам кой знае какъв опит с хомеопатични лекарства, но те не действат ли с натрупване?
Само за една седмица подобни резултати?    newsm78

От години у дома се лекуваме с хомеопатия. Определено ги предпочитаме пред традиционните медикаменти.
Стига да улучиш точния хомеопат, а той  - точния препарат.

Скрит текст:
Хомеопатичните препарати са силно разредени, до толкова, че практически в тях почти не се съдържа от веществото. Колкото по-голямо е подобието, толкова по-разреден е препарата. /Примерно 200 СН е по-разреден от 30 СН./
Има значение  енергизирането.

Не желая да навлизам в полемика "за" и " против" хомеопатията. Всеки може да направи информиран избор.
Виж целия пост
# 258
Не желая да навлизам в полемика "за" и " против" хомеопатията. Всеки може да направи информиран избор.
А къде видя полемика "за и против"?
Не съм запозната с хомеопатията, и ми изникна този въпрос, след като прочетох написаното.
Както и да е, тази тема започва да става все по-кисела.
Виж целия пост
# 259
 Hug От критическата е, не от менопаузата. Wink
Не се ядосвай.
Виж целия пост
# 260
Hug От критическата е, не от менопаузата. Wink
Каква е разликата между двете?     Mr. Green
Виж целия пост
# 261
Шегичка, Краси.
Не бъди толкова сериозна де....
Виж целия пост
# 262
Шегичка, Краси.
Не бъди толкова сериозна де....
Е не съм, де, виж ми емотикона ....    Grinning
Виж целия пост
# 263

Скрит текст:
Не желая да навлизам в полемика "за" и " против" хомеопатията. Всеки може да направи информиран избор.

А къде видя полемика "за и против"?
Не съм запозната с хомеопатията, и ми изникна този въпрос, след като прочетох написаното.
Както и да е, тази тема започва да става все по-кисела.
[/quote]

Не съм видяла полемика. За сега. Преди няколко месеца така започна спорът за здравословното хранене и влиянието му върху менопаузата и пр. Не ми се иска да се получи по същия начин. Това имах предвид.

Не беше лично и не визирах никого.
Виж целия пост
# 264
Роси, обсъждали сме вече прогестероновите кремове. През кожата по добре се усвоява прогестерона. Иначе химически лекарства има не малко, плюс хормоналната спирала.
Аз пия от няколко години бял равнец. Поне две седмици от месеца , сутрин на гладно.

Има ли значение кои седмици от цикъла - първата или втората половина?
Виж целия пост
# 265
Пия го всеки ден или през ден. Спирам го за 3-4 дни и пак го почвам. Нищо точно установено.
Виж целия пост
# 266
Hug От критическата е, не от менопаузата. Wink
Каква е разликата между двете?     Mr. Green
Аз пък най-сериозно мисля, че има разлика. Критическата настъпва преди менопаузата с някои промени на цикъла - може да стане по-оскъден  или по-обилен, или да прескача някои месеци. И с по-засилен ПМС. А менопаузата е когато напълно спре цикъла. Значи жената може да е в критическата, ама да не е почнала менопаузата.
Виж целия пост
# 267
Това е перименопауза.
Т.нар. критическа. Sunglasses
Виж целия пост
# 268
Пия го всеки ден или през ден. Спирам го за 3-4 дни и пак го почвам. Нищо точно установено.

Благодаря ти.
Виж целия пост
# 269
Това е перименопауза.
Т.нар. критическа. Sunglasses
Не е ли пременопауза? А не пери? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия