Бременни мами 2015 от Пловдив

  • 52 470
  • 734
# 495
Д-р Бързински и д-р Бързинска - много добри специалисти.
Работят и по ЗК.
Виж целия пост
# 496
Здравейте,

Нова съм в темата и в Пловдив. Бременна съм с термин 10.03.2016 г. Имам и син на 4 години. Препоръчаха ми д-р Елена Леви, при която да следя бремеността си, но още не съм се срещнала с нея. Някой от вас може ли да сподели впечатления? Ще съм ви много благодарна.

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 497
Невролог- д-р Маркова.
Хоуп, добре дошла! Тази лекарка е коментирана из форума, не я познавам нямам лично мнение.
Виж целия пост
# 498
Невролог- д-р Маркова.
Хоуп, добре дошла! Тази лекарка е коментирана из форума, не я познавам нямам лично мнение.
Благодаря svetlita,
ще поровя из форума.
Виж целия пост
# 499
Аз съм лежала във ВМИ и няколло пъти, когато д-р Леви беше на смяна, съм останала с много добри впечатления от нея. Мила е, винаги много обясняваше и отговаряше на всички въпроси (дори и на вечерните визитации, на които повечето лекари отварят вратата и само казват "Здравейте, как сте, момичета?"). Знам, че има частен кабинет и работи със здравната каса, но съм чувала, че понякога не й отпускат лимити. Съветвам те, ако си си я харесала да й се обадиш предварително по телефона, да я попиташ дали взима нови бременни, за да не се разкарваш.
Успех!  Peace
Виж целия пост
# 500
Аз съм лежала във ВМИ и няколло пъти, когато д-р Леви беше на смяна, съм останала с много добри впечатления от нея. Мила е, винаги много обясняваше и отговаряше на всички въпроси (дори и на вечерните визитации, на които повечето лекари отварят вратата и само казват "Здравейте, как сте, момичета?"). Знам, че има частен кабинет и работи със здравната каса, но съм чувала, че понякога не й отпускат лимити. Съветвам те, ако си си я харесала да й се обадиш предварително по телефона, да я попиташ дали взима нови бременни, за да не се разкарваш.
Успех!  Peace

Благодаря Jony222223,

Чух се с нея. Права си, свършила си е лимитите... Ще отида в частния кабинет като начало. За мен е важно да мога да родя при доктора, който ме следи. Ако при нея мога да родя... все ще измисля нещо.
Виж целия пост
# 501
Къде в града или в кои онлайн магазини се продават бебешки дрешки на нормални цени? Не смятам да купувам каквото и да било, но искам да огледам цените в различните магазини, за да не се лутаме в последния момент.
Виж целия пост
# 502
ето тук има симпатични неща на сносни цени https://www.facebook.com/DetskaBorsaValchevDobrich http://bebeshkidreshki.com/  и също така във смирненски има на пазарчето едно магазинче само бг производство са им дрешките.
Виж целия пост
# 503
А това пазарче къде е долу-горе? Живяла съм в Смирненски за кратко, но не се сещам newsm78
Виж целия пост
# 504
пада се преди училището Кирил и Методи май така се казваше на самата спирка има една аптека и зад аптеката е пазарчето  Wink
Виж целия пост
# 505
Благодаря, мисля, че се сетих. В събота ще отида-дано да е отворено.
Виж целия пост
# 506
Момичета, в Окръжна ще има лекция за това как да отгледаме щастливото бебе по системата на Харви Карп, ако сте попадали на клипове как успокоява ревящи деца. Ще е в събота от 10:30 ч. Мисля, че не е обявено никъде, само присъстващите от предната събота го знаем, за това го пиша тук, ако има и други заинтересовани.
Виж целия пост
# 507
Ние ще отидем - ще бъде много интересно според мен.

Също в Събота, но от 10:00 ч. в р-т "Арена" ще се провежда лекция за обезболяване на раждането (жалко, че се застъпват)
https://www.facebook.com/events/542831699200059/

На 29.10. от 9:30 ч. в р-т "Уникато" ще има лекция на тема "Покупки за бебето"
https://www.facebook.com/events/973593012682497/
Виж целия пост
# 508
Аз ходих на една за обезболяването, но не ми беше много полезна, защото ще съм май секцио с пълна упойка и по-важна е срещата с конкретния анестезиолог. На 10,11 ще има в Тон бонбон за Бебето вкъщи- май там ще ида.
Виж целия пост
# 509
Благодаря за инфото, къде беше Арена? . От ноември ме бройте със сигурност. Сега само един заместник ми трябва да си уредя и съм готова   Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия