Бременни мами 2015 от Пловдив

  • 52 470
  • 734
# 585
Чак списък нямам, но мога да ти кажа какво се сещам.
За бебето - бебешко олио за гънките, тоалетно мляко/лосион за след баня за тялото, кремче против подсичане за дупето, спирт, марля, йод и някакъв спрей за пъпчето. Биберонка, шишета. Но, ако ще кърмиш прецени си за шишетата. Аз съм си купила едно и едно имам от помпата за кърмата.
Крем да си мажеш зърната, хубаво ще е да го имаш.
Вземи си някакъв без отмиване, за да не забравиш да го измиеш.
За теб ще са ти удобни гащи за родилки. Ако се сетя за някви други неща, ще пиша.
Виж целия пост
# 586
Срещичката за мамите от кой квартал и с бебета или с коремчета?
Виж целия пост
# 587
Аз съм за среща в централния парк. Или, ако има мами, които ходят в градинките на Бунарджика Simple Smile

Как става добавянето във Фейсбук групата?
Виж целия пост
# 588
Аз и за центъра съм съгласна.Само не разбрах мами с коремчета или бебета.Аз съм в 7месец и имам дете на 3г.А за фейса аз си написах името и уточнение как лесно да ме познаят и ме приеха.Ако не потърси Ани
Виж целия пост
# 589
Много ще е хубаво да се съберем и запознаем. В моето обкръжение няма много деца..и ще трябва да търся нови компании  Laughing
Но аз лично съм в 8 месец бременна, всичко ме боли и едвам се движа вече. Малкия мъж е седнал много ниско долу и направо едвам ставам, лягам, обличам се и се събличам.. За обуването да не говорим  Simple Smile
Но пък виж, като се роди бебока, живот и здраве, със сигурност няма да се ограничавам само с кичука. Аз обожавам да вървя, отделно ММ работи на центъра, наще живеят до кино фламинго, свекърите в Тракия... Таа ще пада обикаляне- бунарджика, центъра, гребната, тракийските паркове са хубави също. Само да е хубаво времето, мисля да прекарваме почти цялото си такова навън.  Blush Simple Smile
Виж целия пост
# 590
за ФБ групата ми пуснете линк към профила ви във фейса,аз ще ви пратя покана и я приемете ,а не както някой които продължават да питат "познаваме ли се",не се познаваме,но няма как да ви включа ако не сме приятели,групата е тайна и е за мами 2015,искам а се ограничим с това
Виж целия пост
# 591
Здравейте момичета, предлагам среща на коремчета. Аз също съм в Кичука. Ако искате напърво време там. На мен през седмицата ми е по-удобно и то преди обед, в 8м.  съм и сутрешните часове за сега са ми по поносими. Пък и си имам малък ученик и следобед с него се занимавам. Майчетата с бебоци имат по-друг режим и аз за сега не съм се включвала в срещите. Ако пък повечето предпочитате нещо по -централно, също съм за.
Виж целия пост
# 592
Момичета имали ли сте по време на бременност болки в кръста и крака (всъщност нещо като възпален нерв)? с какво се мазахте - може ли с алгезал, волтарен, фаатун гел? ще попитам и доктора ми, но реших и вас да попитам. В 8 м съм
Виж целия пост
# 593
На 26.11. от 9:30 ч. в р-т "Уникато" ще има лекция на тема "Масаж, гимнастика и закаляване на бебето"
https://www.facebook.com/events/1062471863765527/
Ако има желаещи от Кичука, можем да отидем заедно Peace
Виж целия пост
# 594
Аз идвам.От кичука съм.Ще дойда на лекцията и на срещата в кичука.Само да решим кога и къде.Аз за сега нямам претенции за време щом ви е по-удобно предиобяд ако искате към 10 ч ,но къде?
Виж целия пост
# 595
За съм и за двете. За лекцията може заедно да отидем. А в квартала някъде на приятно, където кажете.

Станислава, за сега чак такива болки не. Мисля че фастум и волтарена не може, но звънни на доки, ще те посъветва правилно
Виж целия пост
# 596
Аз на лекцията ще ходя с автобус. Живея до Лидъл и Кауфланд. Вие как ще се придвижвате?
Виж целия пост
# 597
Аз идвам.От кичука съм.Ще дойда на лекцията и на срещата в кичука.Само да решим кога и къде.Аз за сега нямам претенции за време щом ви е по-удобно предиобяд ако искате към 10 ч ,но къде?

Аз също го прочетох и ще дойда в ресторант Уникато. Ако има вече организирана среща в Кючука моля пишете
Виж целия пост
# 598
Най-накрая Ден на отворените врати в Окръжна болница: 2 декември 2015 г. от 13,30ч.

Пак в Окръжна болница, на 05.12. лекция на тема "Първи грижи за новороденото"
http://ag-plovdiv.com/news/index/
Виж целия пост
# 599
Аз съм с кола,ако искате да спретнем една организация днес, да се видим. Тъкмо седя и ми е скучно. Близо съм до Марса, Айсберга...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия