Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 60
Уанче  Hug, душо пази си нервите - бебе ще гледаш, после снаха ще търпиш, къде си още  Joy
За ядосване си е и си го накажи, но си пести негативните емоции и яда, само натоварват.Той да не изтрие снимките пък другото е станало вече.
Много хубав разказ и добре сте си изкарали по ресторанти и разходки.Аз не съм ходила още там, като се изморя (или първо мм  ooooh!) от селска идилия ще видя мм на една екскурзийка  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
 Кали,няма начин да не е Упоритка,никой мъж не би издържал.Радвам се,че нещата при теб се понареждат.За болничния
Скрит текст:
Пиши им на имейл.Аз така си получих чак февруари,парите за декември.Имало проблем при подаването,но не са уведомили шефката.Чак когато аз ги питах защо се бавят,казаха за проблема и аз да се свържа с фирмата си.

Ива-миши,сигурна съм,че снощи писа първа.Сега видях,че ти го няма поста.Не знам как е станало.

Зазу,честито на майка ти.Да ти е жива и здрава и все така да помага.

Перу,и ние сме към НАП-Варна,но при запитване към тях,отговарят да се обърнем към нашия офис.И се получава един порочен кръг-всеки си измива ръцете с офиса в нашия град,а тук никой не се мърда.

Уанче,хубаво сте си изкарали.На се ядосвай на младежа.Явно е искал да се похвали с млада и готина майка.

Виж целия пост
# 62
Честит имен ден на всички празнуващи! Здрави и успяващи бъдете! [/color]   bouquet
Кали ,браво на вас с бебчо Hug
Уан, много увлекателен разказ Hug Усетих духа без да съм ходила в Будапеща. Дано сина ти не изтрие снимките.
Ива Миши и аз съм сигурна, че ти беше първа, как ли се е изтрил поста newsm78
Тук е голяма жега, ще се мре Whistling Мимче при вас как е, как сте с децата?
Виж целия пост
# 63
Ива миши и аз ти видях поста вчера  newsm78
Уанче, не се ядосвай, такива са тийновете. И да е показал някоя ваша снимка бъди сигурна, че в следващите 5 мин са я забравили  Naughty
Виж целия пост
# 64
Уанче не се ядосвай мила  Hug такива са нашите деца, но въпреки всичко си ги обичаме много и бързо ни минава Wink и като погледнеш от страни кой знае какво не е станало, добро ти е детето, като се замислиш какви по-лоши неща могат да ти се сервират ... това е просто нищо Wink
Виж целия пост
# 65
Уанче, ако искаш прати задочно мъмренето и аз да му го предам?  Hug
Бях решила да не правя сладка и мармалади, ама едни розови черешки така ме гледаха в магазина ....
Виж целия пост
# 66
Честит празник на всички именници – да сте живи и здрави!  Hug
Честит имен ден на Пиаф – да си жива и здрава и много щастлива, на племенника на Цвети – да ви е жив и здрав и скоро батко да става, на майката на Зазу – да ти е жива и здрава дълги години и да е много щастлива баба Hug
Перу и Шери, успех с бюрокращината #2gunfire
Лили, да ти минава и тази гадост Hug
Ох, Кали, колко добре звучи всичко. Невероятно хубаво. Не пускам палците и усещам, че скоро ще ни пишеш с Упоритка от в къщи Hug
Уанче, много добре си описала Будапеща. Аз много я харесвам и пак ми се ходи Heart Eyes
Танзу, чакам те бременна Hug
Креми, нямам идея за МБ newsm78
Днес ми е по понеделнишки –начало на работната седмица, съответно лудница в работа и цял ден разправии по болници – мама е със счупен крак и е тъжна  Cry

Виж целия пост
# 67
Ината , сега видях прекрасни сте цялото семейство Hug Лъчезарни,излъчващи щастие,а баткото направо сияе, голям сладур ти е Сава Hug
Виж целия пост
# 68
Шери и компания, благодаря за поредната прекрасна тема  bouquet
Честит празник на всички именници  bouquet
Звездичке, да ти е живо и здраво тичащото християнче Heart Eyes А баткото си е цял мъж - наистина е колкото тебе висок Sunglasses
Кали, ама наистина женско трябва да е такова инатесто - отсега не завиждам на бъдещия й мъж, пък на свекървата да не говорим Mr. Green Ох, дано всичко продължи да върви на добре Praynig
Дари, и на мен ми се усмихнаха едни тъмночервени черешки и сега след кило от тях лежа и пъшкам и се тюхкам  Blush
Отивам да гледам снимки...
Виж целия пост
# 69
 Joy Ината! Стана ми ясно как фацебук приятелите ти са разбрали за бебето
Видях Тео на море и Звездичката с нейното семейство ... Всички едни хубави   bouquet
Виж целия пост
# 70
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=425320.435

Евъргрийни ... от някои се хиля с глас ...
Виж целия пост
# 71
  tiptoe
Прибрах си трите деца  Mr. Green  В хотела сме. Пратих ММ да поръчва вечерята, а аз ще сляза като сервират. Добре съм.
Малко съм разочарована, оказа се, че болничен няма да има - не издавали. Сега утре ще видим мъжо какви ще ги мъти и от къде ще търси болничен.
Виж целия пост
# 72
Танзу, браво! От личната можеш да вземеш до 10 дни. Важното е, че вече сте заедно  Hug

Кали, ехааа Hug, много хубави новини, само така да продължавате и скоро да сте в къщи, по-спокойни.



Виж целия пост
# 73
Танзу  Mr. Green
Скрит текст:
странна работа това с болничния , мислех че трябва да ти дадат  newsm78 Дано ти е печена личната
Виж целия пост
# 74
Танзу, радвам се, че си си прибрала дечицата  Hug
Ама защо така без болнични, на мен и от двете клиники ми издаваха без проблем  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия