Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 315
Още ли няма новини.
Лили много сте модерни Simple Smile
Тите и тук е след 3 г може да подадеш.
Виж целия пост
# 316
Само при нас ли е 5 Simple Smile

Май няма да има новини днес, ама когато тогава Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Тита, честито гражданство!
Рейнбоу, дано е минало интервюто успешно. Всичко ще е наред.

И аз наминавам да видя за новини, ще си подсвиркваме и утре сутрин.

Тъкмо пристигнах в Казанлък, с какъв кеф ще се разходя малко навън и после ще се пъхна в леглото.
Днес ме изненадаха с резултатите от ДНК теста - цяла седмица по-рано. Изглеждат добри, рискът е 0,01%. Може би всичко ще е наред.
Та сега ще се отдам на удоволствието да съм 3 дни на любимото си място (малко ще поработя, ама нищо) и да се видя с приятели
Виж целия пост
# 318
Лили, ние тук таме имаме спирки Simple Smile
Леле вчера как се ядосах на една бабка, която ми обясни, че нямало защо да се дупчи билет в гр.транспорт, щото те нищо не правили. В София има масово електронни инф.табла на спирките, голяма част от автопарка е подменен, периодично се слагат някъде нови навеси по спирките. И това, ако е нищо ...  #2gunfire
Да ви кажа нарочно си купувам от талоните с по 10 билета (всеки продупчен важи, само ако представиш последния 10ти). Едно, че така е по-евтино, второ - не ги давам на никой.
Знам, че има хора в нужда. И не ги коментирам тях. Ама е време българинът да се научи, че ако не даде - няма и да получи.
Фокси, не разбирам от този резултат. Надявам се, че ще си изкараш чудесно в Казанлък.
И чакам инхибина и графика на ММ да запиша час за уролог. Аз просто не вярвам какво се случва. newsm78
Виж целия пост
# 319
Манди, ама то 250мл не са 250гр, тъй че - спокко  Naughty

Лили, ама верно сте модерни  Crazy Ами ако са повече хора,  ми се струва тесничко.

Тите, честито ви задокеанско гражданство и десета месечинка на Моника /черпя се за нейно здраве да не я мъчат зъбчетата/  Hug
При нас баби не са идвали вече 5 дни и май сме си най-добре така.

Даре и ние не гледаме ТВ, само понякога 24 китчън, там няма реклами, а Джейми ми действа много успокояващо и има един турчин - Максут - също много позитивно излъчване.

Фокси, много е хубаво да си на любимо място, да се отпуснеш и заредиш  Peace
Виж целия пост
# 320
Перу, 24китчън и спортните канали не ги броя за ТВ Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Фокси, супер новина, отпусни душа  Hug
Даре, ясно. При нас глобите са толкова големи, че ако се усетя, че съм забравила да купя билет или добавка за дете, слизам на следващата спирка, купувам и пак. Но виждам, че има много, които пътуват на шанс.
Манди  Laughing
Коте, все ще те питам как върви с многократните памперси?
Виж целия пост
# 322
Още няма новини.. Whistling, ще чакаме търпеливо
Честити месечинки на децата!   bouquet
А Тита ,честито гражданство!
Илейн ,тук се чака 10 год.  Mr. Green
Лили , много модерни спирките.Да се оправяш вече и скоро да си купиш и ферари
Фокси , браво за малкото лисиче  Hug

Виж целия пост
# 323
Ами аз също май не гледам друго (понеже много съм се разготвила, де)

И сега дайте идея какво да правя с 2 кила хубави праскови от градината на майка ми, които явно аз няма да изям (сигурно съм се помешала, обаче в момента са ми ужасно безвкусни) - не искам да варя сладко, а не искам и да ги изхвърля. Не може ли някак да ги смеля и да ги замразя - не че имам идея какво ще ги правя после.

Даре
Скрит текст:
означава, че рискът от трите основни малформации е много нисък -
по малко от 1:10 000 са го изчислили
Виж целия пост
# 324
Ми значи новините са супер. Можеш да замразиш според мен и по-късно да свариш на сладко/мармалад. Ама що не ми ги донесеш и да ти направя сега сладко, а? Ама от три кила ... знаеш ли колко много ще излезе? А те били две. Значи е добре, имам бурканчета май.
Виж целия пост
# 325
Аааа, от 2-3 кила ще излезе точно толкова, колкото ям аз сладко за 1 година  Mr. Green
Ще ти донеса, като узрее следващата партида  Heart Eyes
Виж целия пост
# 326
Още няма новини  WhistlingСигурно се гушкат двечките newsm30
Коте, дано бързичко да преминат неприятностите при вас Hug
Перу, браво на Ида, все така да спинка Heart Eyes
Фокси, поздравления за резултатите Hug
Виж целия пост
# 327
Привет и от мен и мерси за палцостиса  bouquet

Тите, честито гражданство и месечинка на Мони  Hug

Фокси, страхотно се радвам. Здраво е малкото лисиче, а пола знаеш ли? Heart Eyes

Калии, кръстницата (корабът-майка) вика, яви се на отчет. Дано да си пред изписване вече, ама аз за разлика от всички си държа на предчувствието за момче Mr. Green

Излезнаха ми хормоните, всичко е в норма само ТСХ се качило на 1.47 от 1.09 преди 2.5 стимулации. Сега се чудя, дали има шанс самичко да падне до 1 и дали да му дам още месец-два newsm78

И да не забравя-интервюто мина и ми направиха оферта... Ще я приема и утре ще уведомя шефката ми ooooh!  дано не ми вгорчат живота последния месец Praynig

Чуденката за опит този месец продължава, ама клоня към моренце, нова работа и с песен на есен...


Виж целия пост
# 328
Рейнбоу, лека полека се нареждат нещата при теб  Peace
Днес денят ми беше ужасно напрегнат, иии вече не помня кой какво   newsm78 ама си ви следях и чаках новините  Simple Smile
Лили, мното интересни спирки, като гледам и климатик имат, само да не страдаш от клаустрофобия  Laughing
Виж целия пост
# 329
Ама Фокси, аз ще съм само в ролята на правачката на сладкото. Ти ще си го ядеш. Ама я верно достави едни праскови и буркани и по кило захар за кило плод. Като ти ги направя ще си ги вземеш. Нали обещахме с Манди май да готвим на малкото лисиче. То дали за него или за теб, все тая за сега Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия