Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 630
Кей, голяма сладурана е Димана  Heart Eyes стискам палци бързо да се оправи малката душичка и скоро да се гледате в къщи  Praynig Hug
Виж целия пост
# 631
Кей, прекрасна е Димана, разкошна  Hug да ви е жива и здрава пу-пу ....стискам палци

Даре, честит ти час, да ви е на късмет

Аз моят час за 13-ти при Персенска, днес с 300-та зора го смених за утре, защото ще си пускам микробиология, да видя след антибиотика да не съм се обзавела с нещо и като размислих, ако има (дано - не), кой ще ми предпише лечение като те на 15-ти са в отпуск

За да решим за срещата е най добре всеки, който може (дори и само в определени дни) да пише тук и да се организираме - къде, кога и в колко

Аз мога следобед всеки ден

Пате, ела се оплачи да видим "лошата" Дарина къде те тормози да обикаляш
Виж целия пост
# 632
Кей, Димана е перфектна малка бузанка  Hug  Стискам палци и аз бързо да се оправя!
Виж целия пост
# 633
Кей,мале какви бузки си имате Heart Eyes,само за хапане.Ще се оправи малката кукла и скоро ше се гушкате в къщи и лошото ще е зад гърба ви.

Даре,Манди,браво за часовете.

Пате,чакаме оплакването Laughing
Виж целия пост
# 634
Четвъртък как ви се струва да бъди срещата? Тогава щяло да е на маса и нямало да я карам да ходи.
Виж целия пост
# 635
Кей, Димана е толкова сладка и оформена. Пупупу да не й е на уроки.
Перу, това Ида ли е преди Димана? Не е насписана снимката.
Танзу, пазй децата!
Виж целия пост
# 636
Отгледано бебе тази Димана Simple Smile
Виж целия пост
# 637
Лили, ти как си? Пооправи ли се?

Даре, аз съм ОК за четвъртък? Къде ще бъдем?

Танзу, как неусетно мина една седмица  Hug Hug Hug Как си?

МамаСа, Рансън, минаха ли лошите дни?
Виж целия пост
# 638
Ми не знам.
Кажете и останалите как сте за четвъртък. Сега е моментът Амурчето да се появи Wink Амурочио - бираааааааааа
Виж целия пост
# 639
Манди, не. Кашлицата продължи и ходих на лекар, оказа се че съм започналачда вдигам температурата. Дадоха мй да дишам някакъв газ за дробовете и ми предписаха амоксицилин. След седмица на контрола. А на теб стискам палци!
Виж целия пост
# 640
Благодаря, а при теб нещата са под контрол, явно е въпрос на време да се оправиш. Дано е скоро Hug Hug
Виж целия пост
# 641
Официално подавам оплакване. Аз не съм вървяла толкова през живота си, все с кола си ходя и от два часа лежа и успокоявам сърцето че пулсът ми беше 100  Mr. Green Но, Даре, много ти благодаря за компанията Hug Прекарах си чудесно! Другият път само кръчма и сладкарничка без много разходки.
Аз съм без претенции за деня за срещата, само кажете кога. Нали някъде из Младост искахте?
Лили, дано ти минава вече, измъчи се с тази кашлица Hug
Виж целия пост
# 642
Много красива Димана, пупу...да и минава бързо стискам палци
Лили, да оздравяваш бързо и ти, добре че те е видял лекар
Много хубаво се разхождате в София, супер
Коте, връщате ли се днес, разкажи как изкарахте?
Тук в селцето има някаква мото среща, пълно е от вчера с мотористи, има и някакви големи ретро мотори, интересно...събота-неделя плажа се пълни с хора, тоест има и втори ред чадъри  Grinning доста спокойно е, само много коли има
Виж целия пост
# 643
Лоша Дара  Пате   Mr. Green така да те кара да ходиш  Wink следващият път - маса, биричка и сладки приказки Simple Smile
Виж целия пост
# 644
еееее това беше малко ходене .... Sad Аз после ударих още 4-5 спирки пеша. Пулсът ти се е вдигнал от катеренето на стълбите Wink освен това в 16:30 я изтървах и кой знае кво младо гадже е срещнала ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия