Лятото дойде и е време да получим тез' чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 26 867
  • 718
# 660
Става, колкото повече по - добре Simple Smile
Виж целия пост
# 661
оф, тези съм ги гледала, ама не се сещам как се казват
Виж целия пост
# 662
Кейче, Диманка е страхотна бузанка Heart Eyes Бързо да се оправя и да се гушкате у дома скоро Hug
Даре, аз съм от твоите за ходенето, с малки почивки на кръгъл час може и цял работен ден да изкарам Mr. Green Та кога ще идваш към нашия край Simple Smile? Пате, следващия път на хапка и пийка Laughing
И аз мисля, че предната снимка е на една порастнала Ида Heart Eyes
Жане, според мен е използваемо, столчето ежедневно го ползваме от 6я месец нататък, и още доооста ще го ползваме, живи и здрави. А люлеещ се шезлонг и люлка, ни подариха приятели, които са в процедура по инвитро, та се надявам скоро да го ползват те. Виж той се ползва почти от новородено до към 9 кг.на бебето, ако питаш мен и по-рано като стане по шаващо, обръщащо се. Доволна бях и от него, но ако трябваше аз да го купувам нямаше да дам толкова пари. Имаше и песнички и люлеене и вибрация, абе глезотия.
Лили, време ти е да оздравяваш  Hug
Виж целия пост
# 663
Oт скачащите мечета ли бяха тези лошите герои?

Жане, първото е шезлонг, ние имахме подобен на Макларън, спаси ни първите месеци, Хелена само там спеше и още много лесно заспива там. Второто е столче, за към 5-6 месец, ние и сега и преди сме със столчето на Икеа, мн е добро
Виж целия пост
# 664
Манди Мечето Бамзее Simple Smile

а тези  Mr. Green



с помощта на ММ - Мечето Ръкспин

Както сме се разиграли, има ли кой да пусне нова тема


Още едно

Виж целия пост
# 665
Пиф и Еркюл Wink

Жане, те са различни работи двете.
Виж целия пост
# 666
Чип и Дейл Simple Smile

За Лондон веднага тръгвам  Crazy

По въпроса за срещата за четвъртък съм ОК, само понеделника ми е зает.
Виж целия пост
# 667
А тези Simple Smile

Виж целия пост
# 668
Невероятно сладка Димана  Heart Eyes

да, Ида е, ще надпиша после.

Ние през деня спим само на шезлонга. Но нещо започна да ни идва къс  ooooh!

джейми и вълшебното фенерче
Виж целия пост
# 669
Не беше ли някакво куче с карирани уши?
Виж целия пост
# 670
Перу, толкова ли е пораснала или не я свърта на едно място  Grinning
Виж целия пост
# 671
Не беше ли някакво куче с карирани уши?
С карираните уши е зайче Simple Smile
Не знам дали е готова новата тема .... Шерифчето я беше почнала.
Виж целия пост
# 672
Зле съм с анимацията, аз гледах само игрални филми, и повечето горни не съм.
Виж целия пост
# 673
Перу позна Simple Smile

Тези помните ли Simple Smile

Виж целия пост
# 674
Второто е стол . който става на шезлонг, ама май не съвсем   newsm78
Скрит текст:
Егати сложнотията, майка ми се в шезлонг ни е приспивала  Rolling Eyes
Как съм ги гледала всичките детски, нито едно име не помня  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия