Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 28

  • 88 365
  • 736
# 195
Д-р Димитринка Желева  ,  Люлин, втори микрорайон, бл.232,на гърба на вх А.
аз съм много доволна от нея.
Моб. тел.: 0888 616 464
Виж целия пост
# 196
Благодаря ти! Лесно ли се стига от метрото до там? А къде си давала кръв и урина - предполагам на друго място?
Виж целия пост
# 197
д-р Цандева в 12-та поликлиника (Люлин 9) гледа всеки път на ехограф, НО е голямо чакане и е нужен back-up лекар. Вероятно за една съвсем нормална бременност без никакви изненади ще е ОК, но никога не знаем дали ще ни се случи такава.
Виж целия пост
# 198
Д-р Цандева от повече от година не е в 12-та поликлиника, а в медицински център "Пентаграм". Работи със здравната каса и със записване на час.
Аз съм много доволна от следенето на бременността ми и продължавам да ходя при нея на профилактични прегледи.
Виж целия пост
# 199
аз да питам, търся си семена на зеленчуци или подправки - за саксии става дума. На пазара дали има. Преди взимах от кауфланд, но сега нямат.
Виж целия пост
# 200
LC Waikiki май няма в Люлин, нито наблизо? А съм доволна. Къде са най- близо?
Виж целия пост
# 201
LC Waikiki май няма в Люлин, нито наблизо? А съм доволна. Къде са най- близо?
Мол Сердика, Парадайз, Ринг мол.
По - близо не се сещам.
Виж целия пост
# 202
И аз ходя при Цандева в Пентаграм. Препоръча ми я джи пи-то. Останах много доволна. Апаратурата също ми я похвалиха, че е много нова и прецизна. Докторката е много внимателна и обяснява всичко. Препоръчвам с две ръце! Peace
Виж целия пост
# 203
LC Waikiki май няма в Люлин, нито наблизо? А съм доволна. Къде са най- близо?

То какво ли има в този МОЛ, едно H&M само, много ме е яд  Tired

аз да питам, търся си семена на зеленчуци или подправки...

Виждала съм в Билата, при сушените плодове.
Виж целия пост
# 204
Благодаря за корекцията. При мен лично тя пропусна важно изследване и не откри проблем, което ми костваше много. Може би просто е била претоварена в поликлиниката - винаги беше митинг пред кабинета.
Виж целия пост
# 205
аз да питам, търся си семена на зеленчуци или подправки - за саксии става дума. На пазара дали има. Преди взимах от кауфланд, но сега нямат.

В Т-маркета веднага до входа.
Виж целия пост
# 206
мерси
Виж целия пост
# 207
Здравейте!
Препоръчайте зъболекар в Люлин или Обеля.
Виж целия пост
# 208
Моята не е в квартала, но не е далече от метрото на Опълченска. Мила и много готина, работят и със ЗК и приспадат от паричките. По принцип целия екип са млади зъболекари, но пък съм супер доволна как работят.
За един зъб, на които бях изтрила емайла, та чак бях стигнала до дентина и ми искаха нещо като 600 лева да го оправят, тя реши че ще го прави щадящо и финансово и като оправяне - направи външна пломба. Каза ако трябва ще го правя всяка година, но няма да те тормозя. Е не е мръднала пломбата над две години.

Отделно не обича да прави излишни процедури, нито си измисля несъществуващи кариеси.
Виж целия пост
# 209
http://www.liulinmed.com/index.html - доволна съм от зъболекарите там. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия