Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 28

  • 88 370
  • 736
# 405
И жителите му едни тихи, кротки... Ако е добре поддържан, един гробищен парк е приятна гледка...
Виж целия пост
# 406
Момичета, препоръчайте ми очен лекар, който работи със Здравната каса за профилактичен преглед на детето?
Виж целия пост
# 407
Препоръчвам горещо доктор Маринов. Преглежда в кабинета до поликлиниката във втори, но там има много хора. По-добре иди в обратната смяна в Очната болница до Технополис. Добре е предварително да се обадиш за час, но съм ходила и без. И на двете места работи със ЗК.
Виж целия пост
# 408
Става въпрос за това, че ще има крематориум. С комин. Мислете какво ще стане.
Гетото какво общо има, освен че ще опустошава въпросното гробище?
Република никак не е далече и пряко ни засяга всички тук. Надявам се да не повдигнат отново темата.
Виж целия пост
# 409
Препоръчвам горещо доктор Маринов. Преглежда в кабинета до поликлиниката във втори, но там има много хора. По-добре иди в обратната смяна в Очната болница до Технополис. Добре е предварително да се обадиш за час, но съм ходила и без. И на двете места работи със ЗК.
Точно неговите координати намерих, благодаря. Напуснал е клиниката до Технополис. Ако е със записан час, спазват ли се часовете?
Виж целия пост
# 410
Момичета, насоки за ветеринар в района?
Виж целия пост
# 411
Джулка, в 1-ви микрорайон, в блока, в който се помещава и авто мото клуб - на предпоследната спирка на автобус 111 има ветеринар. Чувала съм, че бил добър и работел на добри цени, но аз нямам домашен любимец, така че не говоря от личен опит  Grinning
Виж целия пост
# 412
Намерих, буквално до нас в Грийн Центъра. Благодаря, buni Hug
Виж целия пост
# 413
Ммм, не съм пробвала ветеринар в района, за нещо дребно ли ти трябва?
Виж целия пост
# 414
За ваксина Peace
Виж целия пост
# 415
Е, значи всеки става  Hug
Виж целия пост
# 416
Момичета, препоръчайте ми очен лекар, който работи със Здравната каса за профилактичен преглед на детето?
Мога да препоръчам др.Милошова от клиника Ресбиомед.Страхотен лекар.Водя децата си там вече 2 г. Преди това обиколих доста лекари.Клиниката е Испанска ,работят с направления и се спазват часовете.
Виж целия пост
# 417
Има ли на пазара кинкалерия? Трябват ми обли шнурове (жълт и син) с дебелина 2мм.
Виж целия пост
# 418
Да, точно на спирката на 111  и 7 тролей, до Софийска баница.
Може и да има по левчетата из самия пазар.
Виж целия пост
# 419
Мерси. Мисля че се ориентирах. Утре ще се разходя. Макар че на мен по-скоро ми трябва производител или продавач на едро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия