Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 38

  • 58 256
  • 738
# 675
Коя е тая група в фб- на пацшентиките на клиника Надежда ли?
Не. Това е новосъздадена тайна група за обсъждане на този конкретен казус. Ако  искаш да те добавя, изпрати ми на лични линк към профила си във Фейса...
Виж целия пост
# 676
Правих хематологична консултация в НКБ.
Много съм доволна.
На база на моите изследвания ми беше препоръчано Клексан още по време на стимулацията и изследване на хомоцистеин в Централната лаборатория на МУ.
Виж целия пост
# 677
Направих нова тема, за проблема който обсъждаме, заповядайте в нея, за да освободим тази  Party
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=863494.new#new
Виж целия пост
# 678
Герда, предполагам знаеш, че Клексан почти няма на пазара, аз едва си намерих.
Какво по-точно ти изследваха в НКБ?
Споделям мнението на Бамба, че след трансфер не е необходимо лежане.
На въпроса за бележката - никаква стойност няма в този случай.
Виж целия пост
# 679
Ще ти пиша на лични и в темата за Клексан - има какво да споделя и главно силно положителни впечатления.Сега пътувам и се затруднявам.
Виж целия пост
# 680
Моля за линк към тази тема за Клексана, че съм на Фраксипарин и ми остават още има няма към 200 инжекии Mr. Green
Виж целия пост
# 681
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=797413.0;topicrefid=4
Виж целия пост
# 682
Аз нямах предвид , че трябва да се лежи след трансфер, даже напротив:) само че аз не минавам през пункция и не ми дадоха болничен за деня на трансфера(поне в Щерев, където бях 1-я път) и трябваше да искам от личния лекар...
Виж целия пост
# 683
Здравейте, момичета някой има ли представа дали може да се извърши ЗЕТ при ановулаторен цикъл, на някой случвало ли му се е?
Виж целия пост
# 684
На мен. Неуспешен. Трети месец в депресия. Но при всеки е  различно. Успех. Не искам никой да обърквам с убежденията си, но съм убедена, че ми спестиха някой неща за да ме прекарат на конвейра...Надявам се Господ да ме съжали следващия път.
Виж целия пост
# 685
Шакира, би ли споделила с нас, какво ти спестиха, за да минеш през 'конвейра', за мен е важно. Благодаря!
 И аз съм с ановулаторни.
Виж целия пост
# 686
Може ли да ми припомните след пункция как изписваха Нош па - 3*1 или 3*2?
Виж целия пост
# 687
по 2
Виж целия пост
# 688
Единственият ми преглед, когато ми пуснаха хормони преди трансфер беше на 3ти ден от цикъла. На 7 ден контролно Цветков видя фоликул, който не знаеше да го пунктира или не и на 12 ден от цикъла ме изпрати на преглед при Персенска. Така и не разбрах - този цикъл ановулаторен ли беше или бях овулирала вече. Предния ден на 11 ден имах признаци за овулация. Сроред тях бил ановулаторен. Според мен - не, просто го изтърваха. На 15ден трансфер на замразени 3дневни ембриони. Никой не ми проследи лигавица или хормони. Единствено ТСХ то ми беше 5. Сама се следях. Но не ми изписаха Медрол, както в последствие четох, че така се практикувало. След като нищо не се получи буквално след изкървяването ми отидох на гинеколог, тъй като не бях в София и ми казаха, че нито лигавицата била достатъчно подготвена, нито хормоналното ниво е било дастатъчно за да се захванат....Не знам кой е крив, кой е прав... Чакам 28август, както децата чакат Коледа..Дано Господ ме съжали този път и неговото име дано е др Стаменов.
Виж целия пост
# 689
Еххх, Шакира, ако не те бях чела преди ...
Разбирам разочарованието ти! Напълно го разбирам!
Но не мисля, че е коректно от твоя страна да представяш една и съща информация в различни варианти.
Не ме разбирай погрешно. Не целя да се заяждам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия