Лятно слънце грее,мама хубавее,а НОЕМВРИйското мъниче побутва я с ритниче-Тема 7

  • 32 149
  • 740
# 210
ММ и той ми казва същото че се получава от изчезване на крака и постоянно ми се кара да не ги изпъвам, но в съня няма как да знам кога ги изпъвам и кога не

Не само. От много неща се получава, не се шашкайте. Не е болка за умиране  Wink
Виж целия пост
# 211
До колкото знам за мускулни крампи се дава магнезий.
Виж целия пост
# 212
Иве, това е много гадно с крампите - почвай с магнезия. Макар, че аз го пия от 1 месец и тази, и миналата нощ имах схващания...Гледай да опънеш крака и да го качиш на високо. Аз го слагам опънат върху пръстите на другия.
Мами, ние заминаваме за море днес и дай боже да си изкараме планираните две седмица. Ще съм "обезинтернетена", така че ще ви пиша като се върнем. Дано мине добре почивката, че малко се притеснявам с проходило дете на море...и най-вече да не ни хване някой вирус.
Поздрави от мен и до скоро!
Виж целия пост
# 213
Ина, приятно и безпроблемно изкарване на морето!!

Бебоче, аз си нося само халката. Спя с нея, но сутрин я махам преди да се изкъпя, че ми се пълни отдолу със сапун. Еми последните месеци почти всяка сутрин са ми подути пръстите и много трудно я свалям. А иначе не ми е малка. Е и сега си я свалям и слагам съвсем лесно. Дори вечер нямам проблем, но след събуждане задължително са ми подути....много странно.

Аз имам чувството ,че ми се увеличиха крампите след като почнах да пия магнезия. И то първите дни - много странно, защото той нали действа с натрупване и си мисля, че 1-2 приема не би трябвало да повлияят по какъвто и да начин, камо ли пък в негативна посока.

Ох, да се оплача и аз. Вече трети ден ме боли ниско долу корема. И то като съм права е постоянна болка. Като ходя най-вече. Почва и кръст да ме боли. Само искам да седя и да лежа, а мъж ми ми се кара, че не съм се движила... ми то като ме боли на всяка крачка, как да се движа. Ако си подхвана с ръка корема и го придържам като вървя, малко се облекчава положението, та се замислих за колан, но пък в тези жеги сега само ми трябва нещо да ме стяга и запарва. Sad Ни така, ни инак... Вас подкараха ли ви болки в корема, от това че тежи?
Виж целия пост
# 214
Мен не Слава Богу,гърба ми е достатъчно,но и аз забелязвам вече отичане на крайниците.Пръсците ми са напомпани и ръцете едва си сложих пръстена тази сутрин.
Виж целия пост
# 215
Аз не свалям годежния и не съм забелязала промени, постоянно ми се върти, тъй като не ми е съвсем по пръста. Имам един страничен въпрос :
Скрит текст:
С мъжа ми ще сключваме брак другия месец, или по-другия, но още не съм харесала халки. Ако имате скорошен опит ще се радвам да споделите. Повече от 1000 лв. не ми се дават честно казано..
Виж целия пост
# 216
Пия Нутримаг вече 2 месеца, аз имам опит с халките от преди 1м. Влез в сайта на sara trade напиши в търсачката LH3957 това са нашите  те са 7мм, има ги и 5см. LH7557,ние даваме злато за тях и никога да ти кажа колко ни излязоха само за изработка ни взеха пари
Виж целия пост
# 217
Ина, приятно и безпроблемно изкарване на морето!!

Бебоче, аз си нося само халката. Спя с нея, но сутрин я махам преди да се изкъпя, че ми се пълни отдолу със сапун. Еми последните месеци почти всяка сутрин са ми подути пръстите и много трудно я свалям. А иначе не ми е малка. Е и сега си я свалям и слагам съвсем лесно. Дори вечер нямам проблем, но след събуждане задължително са ми подути....много странно.

Аз имам чувството ,че ми се увеличиха крампите след като почнах да пия магнезия. И то първите дни - много странно, защото той нали действа с натрупване и си мисля, че 1-2 приема не би трябвало да повлияят по какъвто и да начин, камо ли пък в негативна посока.

Ох, да се оплача и аз. Вече трети ден ме боли ниско долу корема. И то като съм права е постоянна болка. Като ходя най-вече. Почва и кръст да ме боли. Само искам да седя и да лежа, а мъж ми ми се кара, че не съм се движила... ми то като ме боли на всяка крачка, как да се движа. Ако си подхвана с ръка корема и го придържам като вървя, малко се облекчава положението, та се замислих за колан, но пък в тези жеги сега само ми трябва нещо да ме стяга и запарва. Sad Ни така, ни инак... Вас подкараха ли ви болки в корема, от това че тежи?

Аз имам проблем с кръста когато легна по гръб и после като тръгна да стана много ме боли, но при мен е от стара травма,при една настинка ме удари в кръста, ходих на невролог казаха че няма засегнат нерв, и ме изпратиха на физиотерапия от нея ми мина,но сега откакто съм бременна пак се засилиха болките , като отида на преглед и като полежа по дълго на твърдата кушетка след това 10 мин. се каня да стана
Виж целия пост
# 218
Gemavar, да не са газове. Щото и аз имам такива болки и при мен са газове. За това помага промяната на позата. За кръста лек не знам и моят боли...пробвам с гимнастика, ама...
Виж целия пост
# 219
Момичета, кога се изисква изследване за гестационен диабет и на някоя от вас правено ли е?
Завчера гинекологът ми каза началото на август да го направя. Сега чета какво представлява и гледам кръвните изследвания са нормални, не съм качила килограми, бебка си върви нормално за седмиците... Или просто той си го изисква като профилактично изследване, както ежемесечно правя токсоплазмоза и останалите изследвания.
Виж целия пост
# 220
Нимфеа, колко ти е кръвната захар?
Виж целия пост
# 221
Gemava, и аз съм си мислила за колан, защото имам на моменти подобни на твоите болки. Коремът ми не е толкова голям, но сякаш имам чувството, че тежи и ще падне. Като се случи, трябва си лежане, но лошото е, че си мисля само гадни неща. Все си пипам корема дали е достатъчно високо..

Голям проблем при мен са венците. Така са разранени и кървят, че ще тичам при зъболекаря. Вие как сте с тях?

Nimfea, за тест за гестационен диабет док не ми е споменавал нищо и мисля, че спада към допълнителните изследвания по преценка на лекаря, но винаги е по-добре да го направиш. Да не би да имаш роднина с диабет и да е просто профилактично?
Виж целия пост
# 222
Ина, не са. То да бяха газове, за три дена щяха все да минат, а мен си ме боли постоянно като съм права и като ходя най-вече. А и като ме дразнят газове ги усещам по целия им път и най-болезнено през по-кривите участъци. Това си стои ниско долу и си боли тъпо, но постоянно. Май е някакво разтягане все пак, ама как не мина вече...миналия път май такива болки толкова рано нямах, но и сега съм повечко килца и подозирам, че и от това може да е. Нещо много тежка почнах да се чувствам напоследък и килограмите много ми тежат. Направо не ми се мисли как ще изтърпя до 9ти месец и до края...

Мен на изследване за гестационен диабет не са ме пращали и не е и споменавала АГто. В пакета ми има кръвен профил, но мисля да го пропусна, че не виждам как ще се разхождам три пъти на ден от единия край на София до другия и обратно. Аз трябва отпуска да си пусна направо заради това. Иначе за гестационния диабет се прави натоварване с глюкоза - на гладно ти взимат сутринта рано кръв и ти връчват една чаша да пиеш - малко е натръшкващо и после през един час ти взимат кръв още 2 или 3 пъти. На мен са ми го правили това няколко пъти, ама като не бременна и не е много приятно, ама се трае. Гадното при бременните е, че междувременно не можеш нищо да ядеш, а ако си от тези, които ги гони постоянен глад, ще трябва да търпиш и да си стоиш гладен. Sad

И моите венци са много зле. Тази бременност ме удари много зле там - не кървят особено, но зъбите ми чувствително са се оголили и трябва да ходя на зъболекар (а имам и счупен зъб), ама за сега си правя оглушки само.
Виж целия пост
# 223
73 pmol/L при референтни 70-105
Всеки месец правя изследвания като досега винаги е била в границите.


ЕДИТ: Преди години съм правила това изследване с глюкозата като небременна и всичко е било наред. Обаче гинекологът ми изисква всеки месец изследвания и се зачудих това изследване защо го иска. В семейството нямаме диабетици, по-вероятно е да го иска профилактично. Не ми е проблем да го направя, ама се разтърсих за информация.
Виж целия пост
# 224
Теичка И ние сме с мъжа ми от Сара Трейд,има уникални предложния,иначе на в самото златарско има потресаващи предложения,избираш си пт сайта и всеки златр почти работи с тях,вземат ти тазмери,правят по поръчка за няколко седмици пт Турция. Аз съм си избрала друг за след раждането,останаха ми очите в него,но не беше подходящ за брачна хълка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия