Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 663
  • 750
# 240
Авлигчееее, добре се завърналаааа  Hug  Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes
Връщам се да се огледам за още жокери назад, че ви изпуснах , и после ида с кристалната топка  Mr. Green
Виж целия пост
# 241
Авлига, радвам се да те видя, добре дошла, липсваше Heart Eyes Hug

Задължително като се пенсионираме ще играем, тогава ще имаме нужда от книги и ще имаме доста свободно време, щот ще сме разредили прането  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Кулинарният жокер окончателно затвърди умозаключението ми  Mr. Green
Дори и на сън не съм правила торти   Rolling Eyes

Мариетка или Зори е  другарчето на Мариша  Mr. Green
Виж целия пост
# 243
Кулинарният жокер окончателно затвърди умозаключението ми  Mr. Green
Дори и на сън не съм правила торти   Rolling Eyes
Хахахах, и аз окончателно изключих Мариш като заподозрян  Joy по същите причини  Joy
То не, че съм се съмнявала в нея след вчера, де  Hug

Виж целия пост
# 244
Хаха, ами Мери, Петя сърчице и Лотхен де ги сложихте?  Joy Не съм казала, че другарчето ми е корифей в кухнята, само поетично го похвалих  Party
 Hug
Виж целия пост
# 245
Авлига
бързо влизай във форма!Липсваше,мила!
Виж целия пост
# 246
Милата Авлига е отново тук. Радвам се и те посрещам с голяма прегръдка!  Hug

 А вие нали видяхте какво имане си имам. Похвалих се, но и тук в една тема ще се поФаля. То не може да го оставя скрито това радостно чувство.  Mr. Green

Лофче, твоето другарче няма да вземе книгата, която споменаваш, действай смело.
Виж целия пост
# 247
Лофче, твоето другарче няма да вземе книгата, която споменаваш, действай смело.

Ама, Лофче, да знаеш - ако случайно не спИчели класацията, няма да ти я поръчвам повторно  Naughty
Не може така - иди ми, дойди ми  Crossing Arms  Laughing
Виж целия пост
# 248
Нели, благодаря  Hug Извинявай, че те занимавам с моите капризи.

Другарче и ти извинявай, ама пуста лакомия  Mr. Green

Миж, Ули и двете ли сте ми другарчета ех че късмет  newsm44
Виж целия пост
# 249
Лофче, и аз още не съм ти поръчала книгата, споко!  Wink

Маришка, хей, интересно жокерче, ама не ще да съм аз, тъй като съм в по-сериозна (кг) категория.  Mr. Green

Авлига, здравей, радвам се, че си отново тук!  Hug

Нели, какво си имаш? Hug
Виж целия пост
# 250
 Лофче, искам да ме занимавате, кой с каквото се сети. Не ми тежи, хубаво ми е, край вас и с вас.  Hug

 Пете, имам нови книги, цели 6 на брой. В новите книги ги показах и в групата също.  Simple Smile

 Искам да си взема Знахар, но предстои да излезе и Морал и май ще изчакам и нея  и тогава. А и книги на Хейли набелязах две, но ги няма в Хеликон, стари били. А са толкова хубави, искам да ги имам. И може би в продавалник и книжен пазар ще ги издирвам.
Виж целия пост
# 251
Нелка, честити! Hug Ама много хубави книжки си имаш. С удоволствие да си ги четеш! Hug
Виж целия пост
# 252
Нелка, честити! Hug Ама много хубави книжки си имаш. С удоволствие да си ги четеш! Hug

 Душица! Благодаря!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 253
Нел,къде са калинките ти?
Книжлетата са ти чудни Heart EyesС любов да им разгръщаш страничките.
Което ми напомня за това,каква любов кипи в другата стая-Марти чете Чернишка Mr. Green и ръмжи.
Виж целия пост
# 254
Валят жокери от всякъде! Laughing Остана ли някой ,който не се е разпознал още? Mr. Green
Вие изненади не искате ли?  Thinking
Така,приключи един изтощителен пазар с мойта девойка. ooooh!  Вкусовете ни вече сериозно се разминават,но успяхме с компромиси и от двете страни да набавим всичко необходимо за морето.  Crazy
Кали,дано да ти дойде банския днес! Има ужасно несериозни фирми за ел. търговия. Аз скоро правих една поръчка за бебешка активна гимнастика и след като почти цял ден нямах отговор от тях,леших да се обадя. Отговориха ми: "Още не сме си прегледали поръчките за деня"  ooooh! Направо да им се чудиш защо работят! Така ,че ,Кали,звънни и ти ,може да не са си прегледали поръчките още хората. Joy
Авлига,привет и от мен!  Hug
Венка,твойте таланти край нямат!  Heart Eyes
Нел,честити ти придобивки! Ще ми бъде интересно да споделиш за "Патриархат" . Peace
А "Знахар " и "Морал" ги имам,но са стари издания,ако не ти пречи,ще ти ги подаря.  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия