Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 662
  • 750
# 345
О, момичета, не се притеснявайте за поспаливите си деца  Crazy аз едно време спях до 1 на обяд!  Shocked А сега не мога да стана по-късно от 8-9, едно на ръка, че работя, но и за уикенда си нагласям алармата към 9, за да не си проспа деня, не че и мога да спя до по-късно от 10, но не се чувствам добре, ако стана в 10 - сякаш съм загубила една част от деня, а тя всъщност не е много Grinning
Може да звучи малко смешно на базата на някои от вас, които ставате "посред нощите" в 4-5-6 сутринта.. нооо за сега толкова Grinning  надявам се да не ми се налага занапред да ставам по-рано от 7, щото туй вече не е нормално  Laughing
Виж целия пост
# 346
Мда, прочетох за горката женичка. Мани, Кали, не ти трябва да си министърка, като не можеш да се напиеш като хората или ако не можеш да намериш достатъчно скрито място да го направиш Laughing. Ти не употребяваш алкохол, но то като се издигнеш, не се знае.
Ох, Мери, то и аз не съм от най-ранобудните и също смятам, че съм си пропиляла деня ако спя до по-късно. Интересното е, че като дете по-нямах проблем с ранното ставане Thinking.

Виж целия пост
# 347
И аз спях до обяд като дете, но от мига, в който станах майка - край! Децата ми са ранобудни чучулиги и двамата, и съответно вече така съм си изградила навик, че най-много да спя до 8 през уикенда.
Виж целия пост
# 348
Кали ще се крие да чете книжки  Grinning

Ето финалния танц - https://www.youtube.com/watch?v=UjawiQepv4c
В началото момичето говори затова, че танците са техният начин да изразяват емоциите, чувствата си, че това е тяхното щастие, живот  Heart Eyes Използват част от мноооого стар турски филм, сигурно няма човек, който да не го е гледал. Главният актьор е у-ни-ка-лен! Бог да го прости..
Не знам как им изглежда оригиналния, цял танц, но тук не показват кооой знае какво от техните способности, могат и повече  Mr. Green
Виж целия пост
# 349
Това за министърката и аз не бях го чувала/гледала/чела...еми човещинка, ко да праиш Mr. Green
Верно,Кали ше се крие в тоалентната да чете брутализми, щото видят ли я с книга на Картър и моментално ще я пратят на психотест Simple Smile

Мери,довечера ще го гледам клипчето,ме сега не мога,но аз ги гледах преди и много ми харесаха!
Виж целия пост
# 350
Аз съм ранобудна по принцип.И днес се излюпих в 7 и дваЕсе Sunglasses
Но пък успях да резервирам морето,което ми излиза доста изгодно тази година.
Мисля,че ще успея да се видя с морските хора,както и да се засека с Кали.
До 5 авг.ще бъда в района на Варна Hug,мислех,че е  до 4,ама съм сбъркала датите.От 31 юли.
Виж целия пост
# 351
Добър ви ден!

Влизам да се разпозная в някой жокер, то пък няма! Жокер, жокер ми дай!  newsm68

Мъж ми все се оплаква, че не му правя закуска сутрин  Embarassed, ей на вчера викам да му направя за днес, бяха ме прихванали добрите  Blush И му спретнах 3 сандвича! Той днеска ги забравил за работа  Crossing Arms, ха познайте сега кой закусва  Joy

Тъй жокер, че да си дойдем на думата:
1. Другарчето ми живее на изток  hahaha от мен
2. Другарчето ми употребява алкохол ( Кали  Hug)
3. За свекърва му или хубаво или нищо  hahaha Joy
4. Физически активно е!
5. Има ли брат, сестра,,,,мда май едно от двете  Stop

Айде оставям ви да дерзаете и отивам да си разходя дибелото ду,,,, щото да съм секси в новите гащи  Blush, като се върна искам ЖОКЕРРРР!

НелкоHug, спомена я с добро! Бабите винаги си остават в сърцата ни!
Виж целия пост
# 352

Мисля,че ще успея да се видя с морските хора,както и да се засека с Кали.
До 5 авг.ще бъда в района на Варна Hug,мислех,че е  до 4,ама съм сбъркала датите.От 31 юли.


Аааа чакайте, чакайте,,,,включвам се веднага!
Супеееер Сливче!
Ей каква хубава срещичка можем да си спретнем! Нямам търпение!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 353

Мисля,че ще успея да се видя с морските хора,както и да се засека с Кали.
До 5 авг.ще бъда в района на Варна Hug,мислех,че е  до 4,ама съм сбъркала датите.От 31 юли.

newsm44 newsm44 newsm44

Аз съм поспалана, по неволя ставам рано през учебната година, лятото рядко ставам преди 9 и то пак заради децата. Иначе спокойно бих си поспивала до обяд  Blush
Зори, другарчето ти тренира приготвяне на фрапе, само не го карай да готви, освен ако не харесваш Хъшовете  hahaha
Виж целия пост
# 354
Та даааааааам! Един Джонатан донесе книжка и закачки за моето другарче. То може би не е нетърпеливо, но аз съм и сякаш ми се ще да пращам. Другарче, предупреждавам те, че опаковката най-вероятно ще е най-грозната, която можеш да си представиш, ама ще е от сърце  Mr. Green.
Виж целия пост
# 355
Зори, другарчето ти тренира приготвяне на фрапе, само не го карай да готви, освен ако не харесваш Хъшовете  hahaha

През ваканцията правилото ми е - не готвя!!!! За другарчето ми важат същите правила, моля , моля,,,!!! Туй Хъшовете къде беше?  Thinking

Ама моля ти се, бе Вени! Постарай се малко, как ще ми го пращаш така смачкано  Crossing Arms
Виж целия пост
# 356
На базар Левски, ресторант е, там 'готвя' честичко  Mr. Green
Вени, няма проблем, важно е, че е от сърце, пращай, че нямам търпение  Laughing
Виж целия пост
# 357
Ето ме и мен преди плажа да се вясна  Crazy

Днес взех нещо малко ръчно направено от моята бъдеща свеки  Mr. Green Дано да допадне на другарчето ми ,набелязах и още нещо само за сладко се чудя че в тия жегиии  newsm78
Виж целия пост
# 358
Ааа Мим знам го! С пилетата отпред Simple Smile Аз готвя в едно друго, под нас, ама него на лични, че току сте ми дошли на гости Simple Smile Започва с А и завършва на Я ! Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Миж, Зори, Точ и сега Лоренка изключих за мои другарчета Grinning И Мариш май бях изключила. И Вени не е мое другарче. Хм  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия