Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 661
  • 750
# 375
Мариетка,щом става за 10 нинути,давай рецептата.
Това са ми любимите десерти!  Wink
Виж целия пост
# 376
Мариетка,щом става за 10 нинути,давай рецептата.
Това са ми любимите десерти!  Wink

Абееее.... ти не лежи на тази кълка  Joy
Десет Мариетини минути = час и половина мое време ....  Tired
Виж целия пост
# 377
Мариетка,щом става за 10 нинути,давай рецептата.
Това са ми любимите десерти!  Wink

Абееее.... ти не лежи на тази кълка  Joy
Десет Мариетини минути = час и половина мое време ....  Tired

 няма се пУашите, ей.  Naughty
Виж целия пост
# 378
Мери, в Поморие ще съм  Peace Едва ли ще успеем да се видим  Tired

Нези, днес ви е разкрасителен ден, много мило  Heart Eyes

Виж целия пост
# 379
Точно 10 мин са - всичко се обърква на ръка за крема, после плескотиш бисквити-крем-бисквити крем и мяташ за 3-4 ч в хладилника. Това е Peace.
Нези,
Скрит текст:
http://passionscooking.blogspot.com/2015/07/blog-post_11.html
- може и с бяла захар, днес така я  направих, че имах само 30-тина грама останала кафява
Виж целия пост
# 380
Мариетка,мерси много!  Hug
Ще взема да я направя,но подозирам,че 10 минути няма да ми стигнат.  Mr. Green
Деси,вчера пазарувахме,днес се разкрасихме,както ги нарича Теди -майчинодъщерски моменти.  Laughing
Виж целия пост
# 381
Ох, изпуснах ви съвсем, но при мен има доста промени (за които ще пиша на другото място) и не мога да наваксам тук  Laughing

Виждам, че емоциите около играта текат с пълна сила, което е страхотно  Laughing

Четете, перете, готвите, всичко е ток и жица.

На мен ми се очертават доста пътувания, та когато мога, ще се включвам.
Другата седмица май пак палим към морето, та те тъй, лудница на макс. Но аз така обичам  Party
А лятото почват да се завръщат всичките ми дружки от чужбина, което е просто прекрасно  Heart Eyes

И да се оплача - вокалът на Nickelback ще влиза в болница за операция на гласните струни и голяма част от тур датите са отменени Cry
Лекарите казват, че ще може да продължи европейското турне и съответно концерта, на който се готвим да идем, но знае ли човек. Дано се оправи, все пак гласът му е най-важен.

За сметка на това май ще ме огрее първият ми концерт на Уембли в Лондон, а дано, а дано, а дано  Praynig
Виж целия пост
# 382
Aaa дано Лу, от сърце ти го желая!

То бива ли такова нещо като вашето  ooooh!, аз казах ли като се върна да има жокери  Tired, то пък бива ли без нито един начи  Crossing Arms
Вземам си едно парченце от изкусителната тортичка на Мариет и ви напускам! Няма да ме видите скоро  #2gunfire

Маришка
, щом Нелка я е чела, веднага се нареждам на опашката да я взема за четене. Мога ли да ти я задържа до Коледа?  Blush

Нези, това са най-хубавите моменти! Дано много години да е все така!
Виж целия пост
# 383
За сметка на това май ще ме огрее първият ми концерт на Уембли в Лондон, а дано, а дано, а дано  Praynig
На кого, на кого   girluu ?
Виж целия пост
# 384
Мерси, Зори Hug

Джой, на тез от аватара и подписа ми, демек Motley Crue  Crazy

Аз съм хардкор метълка, нищо че не ми личи  Mr. Green
Виж целия пост
# 385
Споко, и на мен не ми личи Laughing
Виж целия пост
# 386
То това си е чиста проба комплимент да ти кажа Laughing

Обикновено като обсъждаме кой какво слуша с разни нови познати и аз кажа кои са ми любимите групи следва пауза и многозначителния коментар: "Е, не ти личи"  Joy
Виж целия пост
# 387
То това си е чиста проба комплимент да ти кажа Laughing
Има нещо такова Mr. Green
Виж целия пост
# 388

Емотиконката е леко подвеждаща, но поздравче!

Виж целия пост
# 389
Жокери няма, ама торта има  Grinning
Подаръчето на моето другарче пристигна, дали ще го хареса  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия