Новите ви книги - 18

  • 105 095
  • 736
# 255
   Аз чета по няколко книги едновременно, сега ще започна "На живот и смърт" на Майкъл Роуботъм и "Бонита Авеню" на Петер Бювалда. Чака ме трилогията на Гийермо дел Торо, Чък Хоган. Heart Eyes

Виж целия пост
# 256
Много красива корица! Пете,да споделиш и за съдържанието.   Simple Smile
Петя,
И аз разчитам на твоето мнение. Ценя го.
Виж целия пост
# 257
И моите нови:

Виж целия пост
# 258
Кости, чесити ти придобивки  Heart Eyes! С интерес ще чакам да прочетеш "Лисицата" и да споделиш отзив и впечатления.
Виж целия пост
# 259
Кости, хубави нови книги си имаш. Честито!  Wink Heart Eyes

 Моята най-нова книга, подарък за рождения ми ден от дъщеря ми. Може да иска да ми каже нещо детето.  Mr. Green Whistling

 

 Много ми харесва обложката, изключително идейна е.
Виж целия пост
# 260
Вени, Нели  Hug
Скрит текст:
Липсвате ми, бе момичета Cry

Ще споделя, непременно!
Виж целия пост
# 261
Това е от мен Simple Smile

Виж целия пост
# 262
От библиотеката:
         
Виж целия пост
# 263
Чакам ги да пристигнат  Party

Виж целия пост
# 264




Доста различен жанр   Laughing
Виж целия пост
# 265
 
Виж целия пост
# 266
tdaneva, "Стоунър" е чудесен избор, дано да ти хареса! Искам да те помоля за впечатления за "На живот и смърт", когато я прочетеш, че съм й се наточила.
Виж целия пост
# 267
Вени***, може би ще я започна още утре. Много ми е любопитна.
Виж целия пост
# 268
Вени***, може би ще я започна още утре. Много ми е любопитна.
Само доброто възпитание одеве ме възпря да ти напиша да я почнеш възможно най-скоро Joy Hug. И на мен ми е интересна много от това, което прочетох за автора, историята на романа и няколкото публикувани откъса от него.
Виж целия пост
# 269


Кажете, моля, как да намаля изображенията?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия