МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 18

  • 105 023
  • 786
# 600
А как стои въпросът с личния тоалет преди раждането?
Ако си го направиш сам повтарят ли те и също така обезкосмяват ли корема, понеже чета, че на други места така процедират? Може и на лични някое от раждалите в ДМ момичета да ми напише.
Виж целия пост
# 601
 Преди няколко дни се наложи хирургична интервенция: Д-р Хубчев- прецизен в работата си, д-р Якимов-  усмихнат анестезиолог който успя да успокои фобията ми от игли и ме приспа и събуди качествено. Доволна съм от АГ отделението  Hug
А как стои въпросът с личния тоалет преди раждането?
Ако си го направиш сам повтарят ли те и също така обезкосмяват ли корема, понеже чета, че на други места така процедират? Може и на лични някое от раждалите в ДМ момичета да ми напише.
раждах с планово секцио- ден-два преди датата бях на кола маска, не съм чувала за обезкосмяване на корема в ДМ  Peace
Виж целия пост
# 602
А как стои въпросът с личния тоалет преди раждането?
Ако си го направиш сам повтарят ли те и също така обезкосмяват ли корема, понеже чета, че на други места така процедират? Може и на лични някое от раждалите в ДМ момичета да ми напише.
Не са ме повтаряли, нито пък са ми обезкосмявали корема Wink
Виж целия пост
# 603
Moмичета, каква е цената на "запис на сърдечни тонове" (на частно питам)?

Гледам, че от 29г.с. се прави всяка седмица и искам да се ориентирам колко пари да приготвя.  Money

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 604
Не е ли рано 29г.с.? По принцип се почват в 9ти месец 36-37г.с.,или поне да влезеш в 8ми месец, по-рано се правят ако има проблем. Иначе по въпроса в Окръжна са безплатни, в БургасМед са 10лв, в Девата не съм ходила на тонове, че ми е далече, знам че ако се следиш при техен лекар са безплатни, звънни и питай на регистратурата за най-сигурно.
Виж целия пост
# 605
Ако си следиш бременността при лекар от Света София, записът на тонове е безплатен, цената иначе е 10 лева. Записи правят всяка сряда от 10 до 14 часа в Света София, в Дева Мария можеш да отидеш всеки ден.
Виж целия пост
# 606
Благодаря. Да, в Св.София се следя.
Виж целия пост
# 607
Момичета в 18 г.с. съм от 2-3 седмици усещам болка (в дясно под гърдата като бодежи в ребрата). Силно казано болка, по-скоро неприятно чувство все едно ме подпира нещо, но е толкова рано че няма как това да е от бебето според мен. Вярно, че вече си имам коремче, но не знам дали е от това. Имала ли е някоя с подобни оплаквания, предположения какво може да е и дали да се притеснявам или е нещо нормално newsm78
Виж целия пост
# 608
Като имате оплаквания бягайте при доктора!Не питайте по форуми, защото някой може де ви посъветва грешно.Ти носиш бебе, а не преял корем мисли повече!
Не  се заяждам просто разбрах, че да питаш тук 100 мнения ще получиш, които 50от тях са пълна простотия.  Peace

Надявам се всичко да е ок.  Peace Пиши да кажеш какво е станало.
Виж целия пост
# 609
Здравейте решила съм да раждам в дева мария но съм мвого тясна в таза и ми препоръча лекарката да е секцио ще пробваме първо нормално но ако не стане ще е секцио .Та въпросът ми към вас е някой който е раждал скоро там може ли да ми каже д/г като сума колко да си подготвя.в сайта като калкулирам ми излиза за секцио 500 а за нормално 250 но съм чувала и други суми ...за това питам някой от вас който вече е раждал
Виж целия пост
# 610
Момичета, на 16.03.2016 год. с помощта и професионализма на д-р Сибел Татарова се роди дъщеря ми Мария.
Също на д-р Бистра Ботева, д-р Мелиха Йозджан и съжалявам, че не мога да изброя поименно целия екип, който беше с мен.
Също благодаря за прекрасното отношение и неуморимост на акушерките от родилно и неонатологично отделение, на д-р Мария Търнева.
Отново на д-р Ангелов и д-р Георгиоски.
Благодаря!

kotkata362, платили сме точно толкова, колкото изчисли калкулатора при подаването на заявление за раждане. А сумата зависи изцяло от отбелязаните услуги, които искаш да получиш.

Виж целия пост
# 611
Честито! Да ви е живо и здраво момиченцето и да ви носи много радост и поводи за гордост.
Виж целия пост
# 612
Момичета, на 16.03.2013 год. с помощта и професионализма на д-р Сибел Татарова се роди дъщеря ми Мария.
Също на д-р Бистра Ботева, д-р Мелиха Йозджан и съжалявам, че не мога да изброя поименно целия екип, който беше с мен.
Също благодаря за прекрасното отношение и неуморимост на акушерките от родилно и неонатологично отделение, на д-р Мария Търнева.
Отново на д-р Ангелов и д-р Георгиоски.
Благодаря!

kotkata362, платили сме точно толкова, колкото изчисли калкулатора при подаването на заявление за раждане. А сумата зависи изцяло от отбелязаните услуги, които искаш да получиш.



ако може разкажи подробности как мина всичко ,ти нормално или секцио ражда ,каква крайна сума плати,ползва ли допълнителни услуги  ,предстои ми и на мен затова се интересувам ,може и на лични.
Виж целия пост
# 613
Момичета, на 16.03.2013 год. с помощта и професионализма на д-р Сибел Татарова се роди дъщеря ми Мария.
Също на д-р Бистра Ботева, д-р Мелиха Йозджан и съжалявам, че не мога да изброя поименно целия екип, който беше с мен.
Също благодаря за прекрасното отношение и неуморимост на акушерките от родилно и неонатологично отделение, на д-р Мария Търнева.
Отново на д-р Ангелов и д-р Георгиоски.
Благодаря!

kotkata362, платили сме точно толкова, колкото изчисли калкулатора при подаването на заявление за раждане. А сумата зависи изцяло от отбелязаните услуги, които искаш да получиш.



ако може разкажи подробности как мина всичко ,ти нормално или секцио ражда ,каква крайна сума плати,ползва ли допълнителни услуги  ,предстои ми и на мен затова се интересувам ,може и на лични.
Ами ако може не на лични, защото и на мен ми предстои и много се вълнувам и ще се радвам мама да сподели опит!
Виж целия пост
# 614
Vermilion, честита рожба! Да е здраво и щастливо дете, а за теб бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия