Детски рожден ден - ВАРНА -10

  • 109 433
  • 756
# 120
Днес отидох да видя къде се намира тази пицария Амичи и направо останах потресена от мръсотията в детския кът направо ми се повдигна  ooooh! Явно там се влиза с обувки и пода беше  Sick
Виж целия пост
# 121
Здравейте мили мами,
 Някой от вас и децата ви ме познават, а други няма да имат тази възможност  Simple Smile Пиша ви сега, за да ви кажа някои неща.
 Не съм от хората, които дават обяснения, но чуствам и искам да го направя.  
Някои от вас са чули, а други не, но аз се отказвам от професията си. След 15 години забавления, игри, смешки, балони и прочие, просто реших да се откажа. За добро или за лошо. Намерих ново призвание, което ме радва и ми доставя удоволствие. за съжаление, това вече не с децата. обичам ги, обожавам ги, но това което се случва последните 2-3 години е ужасно. Иска ми се да се замислите върху това, което ще напиша. Естествено, то не се отнася за всички, но се надявам повечето от вас да го вземат под внимание.
 Моля ви, ограничете достъпа на децата си до теблети и телефони. Моля ви, играйте с вашите деца, оцветявайте, моделирайте, лигавете се и най-вече бъдете родители. Оставете ги да се ударят, да се охлузят, да ги набият, без да подскачате при всяко тяхно препятствие. Оставете ги сами да се научат.

Аз забавлявах деца 15 години!!! И вече не мога, не защото не искам, а защото не ми се позволява. За съжаление, съм прекалено слаб и наивен за да се преструвам, че мога да го правя. И затова се отказвам. Отказвам се, защото е трудно не да за забавляваш децата, а да угодиш на родителите, които имат мечти за децата си. А децата просто искат да играят. Аниматорът никак не е задължителен!!! Трябва вие да сте клоунът, вие да играете с децата. А клоунът е просто някой, който върши нещата които вие не можете (като готвача! той ви готви когато не можете или ви мързи). Моля ви, не трябва да ви мързи за децата ви. Те ви обичат и искат да с вас. Бъдете и вие с тях. Не си викайте клоун, само за да си пиете кафето на спокойствие. Извикайте си клоун и се забавлявайте заедно с децата си с него. Бъдете щастливи с тях.

П.П.: тук ще напиша за всички злоби във форума, които плюха и обиждаха на лично ниво - заради вас и такива като вас се отказвам, защото не сте достойни и за съжаление има много като вас!!! Не намерихте и една добра дума да кажете за клоуните във Варна. Сега са с един по-малко. останах ТРИМА!!! Успех ви желая в търсенето. и препоръчването приятелки и роднини.
Намерих си ново поприще и за да ви приседне (не че съм злобен, а просто за да ви подразня) - вече съм готвач в елитно заведение и ако някой ден не ви хареса храната, да знаете че аз съм зад котлона.
 

 А на всички останали искам да кажа  - благодаря ви за тези 15 години. Бяха невероятни. Обожавам ги. Обичам вас и децата ви. Дарихте ме с много с много усмивки и щастие. Обичам ви и ще ми липсвате. Не забравяйте, че усмивката ражда усмивка.

 Сбогом


Жижко Хвалипръцков - Живко Драгостинов




Пожелавам успех на Живко в новото начинание!Две поредни години направи детето ми щастливо.Синът ми още говори за тазгодишното пиратско парти, водните бомби и съкровището. Благодаря му от сърце и искрено съжалявам,че няма да мога да го ангажирам за празниците на по-малкото ми дете!
Виж целия пост
# 122
Здравейте,
записвам се и аз отново да следя темата. Сина ми става на 2 години, но ще каним дечица от 2 до 7 години и ми трябва нещо с детски кът подходящ за тях. Ако може и да е затворено само за нас ще съм доволна. Засега се колебая между Додо и Рая-та, но се интересувам и от други места. Тези и двете си ги знам, доволна съм от всичко което предлагат, но ми се искаше нещо различно.
Преди седмица каката я водиха на РД в Ред Хот - обаче тя не можа да ми каже дали е подходящо за деца на 2 години и ако някой има впечатления ще се радвам да ги сподели.
Виж целия пост
# 123
Здравейте, мога да препоръчам заведение за по-бюджетен рожден ден за по-големи деца - бар Колорс в Трошево. Бяхме на РД там на 9-годишно дете с аниматор точно Живко Драгостинов и се получи супер. Няма детски кът, но има достатъчно място за игри и забавления. Не искат такса за внасяне на торта, няма задължителен куверт или органичение във времето. Правят и много оригинални сандвичи.

Иначе и аз съм в чуденка за РД на 2-годишния ми син, добре, че има още доста време. Ще следя темата.
Виж целия пост
# 124
Привет на всички мами.Имам въпросче-понеже за първи път искаме да извикаме в детската градина клоун,а не зная къде да потърся координати и инфо,А и цената ме вълнува.....,бихте ли ми помогналииии? Hug детето ще става на 5г.,момченце е.
Виж целия пост
# 125
Здравейте, искам да попитам знаете ли някъде да се дава под наем зала за тържества? Иска ми се да си наема някакво помещение, където да си направя украса, да си занеса храна, напитки, а вкъщи е твърде тясно за такова мероприятие.
За 2ри РД става въпрос.
Виж целия пост
# 126
  Влизам с въпросче: Пицария Маестро в Младост, близо ли е до ледената пързалка?
Виж целия пост
# 127
Влизам с въпросче: Пицария Маестро в Младост, близо ли е до ледената пързалка?

Не, пицария Маестро се намира до пазарчето, което е над Мебелната палата, а ледената пързалка е до у-ще Гео Милев Simple Smile
hana1 , къде се намира това Додо?
Момичета, освен Веселите крачета, Капела и Пфое мол, можете ли да ми дадете за подходящ детски кът за повечко деца? Благодаря
Виж целия пост
# 128
  Влизам с въпросче: Пицария Маестро в Младост, близо ли е до ледената пързалка?

Не съвсем. Виж тук : http://grabo.bg/places/restorant-maestro-gradina/addresses . Ледената пързалка е между училищата "Гео Милев"  и  " Неофит Бозвели" (по-близо до "Гео Милев"). Ако се намали мащаба на картата може да се  види разстоянието.
Виж целия пост
# 129
Здравейте момичета  Hug Нашият рожден ден мина великолепно!!!Дъщеря ми не спря да ни благодари за прекрасния и рожден ден  newsm44 newsm44 newsm44 С две ръце Ви препоръчвам ресторант Мемо в Мамс енд Ми центъра. За рождениците има отделна зала, която си я наемате и е само за децата от рождения ден с аниматор вътре, който ги занимава. След като свърши времето от залата се преместват в друг детски кът, който се има всичко вътре както за момиченца така и за момченца. Заведението е подходящо от 1 год. поне до 7-8 годинки. А ресторанта вътре е страхотен мн е приятно и уютно. Успех с изборите и ако имате време минете да го видите и него  Peace Ако искате да ме питате нещо съм на линия  Hug
Виж целия пост
# 130
В петък вечерта между другото имаше един много интересен рожден ден на тема Замръзналото кралство в Мемо. То всъщност толкова хора имаше, че не знам дали не бяха два рождените дни. Но иначе да, за вариант на закрито е много приятно наистина.

Сега се сетих, че преди около месец забелязах, че празнуваха рожден ден в театър Щурче. Бате Ицо ги занимаваше с нещо. Не бяхме на рождения ден, та не знам как е било организирано, но също ми се стори интересна идея за рожден ден на закрито.
Виж целия пост
# 131
И се регистрира, специално, за да напишеш това обръщение до "милите мами"? Laughing

В петък вечерта между другото имаше един много интересен рожден ден на тема Замръзналото кралство в Мемо. То всъщност толкова хора имаше, че не знам дали не бяха два рождените дни. Но иначе да, за вариант на закрито е много приятно наистина.

И ние в петък вечерта бяхме в Мемо (не на рожден ден), бяхме седнали до детския кът и ми хареса как ги занимаваха децата. Peace
Виж целия пост
# 132
 Joy Joy Joy  isanic не сме толкова изкукали майки, че да не разберем рекламката ти....

Това с театър Щурче ме заинтригува, ако някой чуе нещо, да свирка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 133
За последната година сме били 4 пъти на детски рожден ден с анимация от бате Ицо. Два часа(или даже малко повече) забавление, смях и танци. И изненадващо за мен, на сина ми не му омръзва и всеки път обявява "искам следващият ми рожден ден да е при бате Ицо". Смятам, че за 5-6 годишни(на такива рождени дни сме били гости) е много, много добър вариант. Peace

П.П. Не съм му никаква и не му правя платена реклама, той просто си заслужава похвалите. Говорете с него и преценете дали е "вашият" човек.
Виж целия пост
# 134
Влизам с въпросче: Пицария Маестро в Младост, близо ли е до ледената пързалка?

Не, пицария Маестро се намира до пазарчето, което е над Мебелната палата, а ледената пързалка е до у-ще Гео Милев Simple Smile
hana1 , къде се намира това Додо?
Момичета, освен Веселите крачета, Капела и Пфое мол, можете ли да ми дадете за подходящ детски кът за повечко деца? Благодаря

Додо е до Тодор Влайков - до колхозен пазар - Хан Тервел 7 беше адреса. Ходихме няколко пъти там - и на РД и свободно - много съм доволна, но исках да видя и други варианти. Като цяло в Додо е много чисто, подредено, аниматорката много ми харесва, а тортите, пастите и др. си ги приготвя сам собственика и са страхотни. Ходих до Рая преди няколко дни - вонеше на мухъл, не работеше, обаче записвали за РД... ами честно казано ме отказаха, въпреки че отидох да капарирам и уж бях решила вече. Та все още съм в търсене. Веселите крачета нещо хич не ми е уютно и не ми се иска да е там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия