) и не мога да преценя какво събитие да очаквам. Актуални са ми темите работа и емиграция. Прогресивната Луна ми е на куспида на 12 дом, но ме притеснява вместо изолация в чужбина, да не се изолирам с някоя болест примерно. За транзита на Юпитер през 1-ви дом прочетох, че на повечето от вас им е донесъл прилично напълняване
. Какво друго би могло да се случи?
След 2-3 години дойде изтрезняването. Розовите очила се счупиха някъде по пътя. Остана чувството за дълг от моя страна. Той действително ме обичаше много до края. Но беше изключително обсебващ, контролиращ. Опитваше се да ме моделира, променя. Научих много в тази връзка - орпеделям я за плутоново -сатурнова. Излязох друг човек от нея.
Опитах се на няколко пъти да се отдръпна, безуспешно - това да си имаш работа с овен ....
не е лесна работа. Дадох си сметка, че такова "усещане" съм имала малко пъти, а не е като не съм общувала с мъже и се съгласих да пробваме. То пък взе, че стана веднага
И така. С второто дете ме изненада. Грам не съм предполагала
Темата е за "смисъла на партньорствата в живота":
проблема е, че не една ми го каза.

Каза, че няколко години ще трупам опит, както каза Аленка, ще се калявам, ще уча и накрая, когато му дойде времето ще направя добра кариера. 
Мина времето, когато можех да я уча. Просто живота ме отвя в съвсем различна посока за добро или лошо.
и след време и той ми каза: "на мен ми беше ясно, че с теб или ще се получи сериозно и ти ще си жената, или няма смисъл да се захващам" 

, домът е малък - ще го обходи бързо
Възможно е да искаш да се развиваш, усъвършенстваш личностно, защото първи дом е мястото на Аз-а и Юпитер може да го разшири не само физически
Още повече, че при теб Юпитер управялва и Слънцето
Тъй като Венера вече е в 1 дом, а управлява и десети при теб - може да ти се учи нещо в кариерен план. А може и някой да се влюби в теб, все пак Юпитер управлява и 5 дом.

), то на таз логика аз съм шишко, а си мислех че съм с приятни кръгли форми
по въпроса с пълнеенето аз винаги съм била по -едра, закръглена, иначе пропорционална и женствена, също съм с голям бюст, моя Юпитет е в 9дом скорпион, но Луната ми е в рак в 6дом
а сега от както юпитер ми транзитира в 7дом така съм се окръглила ужаст 

В наталната ти карта има ли нещо от следните изброени неща?
Юпитер в мен не е съгласен

с този сатурн в 12 дом
Марс, като управител на 9 дом ще направи опозиция на Юпитер и квадрат с асцендента .....след една година, ама ....
Имаш 5 от 11 точки, значи по другите 6 ти не ги изпълняваш, което може да означава светлина в тунела
А и четох, че ако в картата на единия партньор има изглед за безплодие, а при другия не е така, се дава малко деца. Може да ти е писано да имаш едно дете на по-късен етап. Успех в тази област на живота! Децата ( пък било то и осиновени
) носят радост в живота на хората! 

аз имам предчувствие по въпроса с децата ама да видим
Препоръчани теми