


Може би аз не се задълбочих, но
Тук някой занимавал ли се е

, хайде гений на астрологията, да видим ще го разбереш ли? Наистина имам много рядка и специфична карта, за това и съм ярък и забележим човек. Никога не лъжа, дори опити не правя, това ми е проблемът
. Имам невероятен нюх за хората и ситуациите и почти никога не греша.
. Кофти нали, да съм такава лоша и зла, а да си живея живота и да имам всичко, което искам. Заслуги от минали животи, Грийн, стара душа, дааам.....ти не ги признаваш тези работи, те не съществуват в твоята астрология, но в официалната-да.
Мисля обаче, че на всички ще ни се отрази Слънцето в Лъв!

съгласна
Точно с тази умисъл го споделих
Само купсидата на 5 дом в стерилен знак не е показателен, както и празен пети дом
Да нe се шашкат момичетата
Беше ми изключително полезна. 
Препоръчани теми