Хотелите във Велинград - 8

  • 325 663
  • 2 078
# 1 770
На мен най много ми мирише водата в Костенец! В Огняново има дъх водата  от единия извор към Терма вита. Във  Велинград водата няма мирис.
Виж целия пост
# 1 771
В Сапарева баня мирише много силно, но и в Аквилон спа и Аспа вила в Баня водата е със сяра и мирише
Виж целия пост
# 1 772
Здравейте момичета,
Бих искала да попитам за мнения за Хотел Аква Вива Спа.
Виж целия пост
# 1 773
Моля, ако някой е ходил скоро в Елбрус, след като пуснаха новото крило, да даде отзиви. Наистина ли е разширен спа центъра? Има ли много хора, в делничните дни ме интересува? Напълно ли е приключил строежа и обзавеждането на новото крило, т.е. няма вече шумове? Въобще всякакви впечатления...
Виж целия пост
# 1 774
Моля, ако някой е ходил скоро в Елбрус, след като пуснаха новото крило, да даде отзиви. Наистина ли е разширен спа центъра? Има ли много хора, в делничните дни ме интересува? Напълно ли е приключил строежа и обзавеждането на новото крило, т.е. няма вече шумове? Въобще всякакви впечатления...
И мен, и по точно апартаментите ме интересуват. Има ли в новото крило?
Виж целия пост
# 1 775
Да разкажа за нашата почивка на Велинград. За Нова година бяхме резервирали в Роял спа, абсолютно потвърждавам за хигиената на вътрешното джакузи, че не е на необходимото ниво, римският басейн не е достатъчно топъл, детските стават, външния също не беше особено топъл (според мен), беше и много хлъзгаво, но това предвид студа, предполагам, че е нормално.
Неприятно впечатление ми направи, че единия ден ние отидохме да обядваме в ресторанта и ни попитаха дали искаме по меню или на блок масата, а нашите приятели, които дойдоха буквално 10 минути след нас вече трябваше да си платят задължително за блок маса.
Масажите са на ниво, но все пак са Виктория спа.

Малко извън темата, но след НГ, бяхме резервирали почивка в хотел Римска баня, с. Баня, където останахме точно една нощувка, на по-шумно място никога не сме били, явно ,защото ни бяха настанили в партерна стая. Спа-то е ново, басейните са топли.


Аз пък не срещам мнения за Макси.
Някой ходил ли е скоро? Да даде мнение.
След злополучния опит с хотел Римска баня, за щастие в Макси имаха места. Останахме 5 нощувки с двете деца. Страхотно си изкарахме, наистина почивка. Басейните са топли, децата се забавляваха изключително много. Има обедно меню, като ястията бяха вкусни. Обслужването на ниво. Сутрин след закуска водихме децата на една писта, 4 км над Юндола, големия караше ски, а малкия малко на ски и на шейна.
Виж целия пост
# 1 776
Някой тези дни пътувал ли е към Велинград? Дали вече е почистено качествено или веригите са задължителни? Имаме разервация в Св.Спас за уикенда и ми е притеснено с този сняг...
Виж целия пост
# 1 777
Пътищата са ок.
Виж целия пост
# 1 778
Здравейте някой със скорошни впечатления от Гранд хотела ? Миналата година бяхме на роял спа - като цяло много ни хареса особено спа-то , но искахме да разнообразим. Бихте ли ми казали дали спа-то в Гранд хотела може да се сръвнява с това в рояла. Благодаря !
Виж целия пост
# 1 779
Здравейте някой със скорошни впечатления от Гранд хотела ? Миналата година бяхме на роял спа - като цяло много ни хареса особено спа-то , но искахме да разнообразим. Бихте ли ми казали дали спа-то в Гранд хотела може да се сръвнява с това в рояла. Благодаря !
Преди няколко дни се върнахме  от там. Доволни сме, чист хотел, вкусна и разнообразна храна, чисто спа. Големия басейн е по-хладен 29градуса, но детски и джакузито са ок, към 36гр. Външния също е добре над 40гр.
Виж целия пост
# 1 780
Благодаря ви за отговора. А някой който е бил и на рояла и на гранда , може ли да направи сръвнения между спа-то ?
Виж целия пост
# 1 781
Здравейте някой със скорошни впечатления от Гранд хотела ? Миналата година бяхме на роял спа - като цяло много ни хареса особено спа-то , но искахме да разнообразим. Бихте ли ми казали дали спа-то в Гранд хотела може да се сръвнява с това в рояла. Благодаря !
Преди няколко дни се върнахме  от там. Доволни сме, чист хотел, вкусна и разнообразна храна, чисто спа. Големия басейн е по-хладен 29градуса, но детски и джакузито са ок, към 36гр. Външния също е добре над 40гр.
Какъв външен топъл басейн има Гранда, нещо ново ли е това?
Аз знам само един външен голям и е пълен само лятото.
Иначе спа-то на Рояла е по-по от Гранда, но там е Виктория.
Виж целия пост
# 1 782
Спато на Гранда е доста по малко от на Рояла,но си има всичко необходимо.Може да разгледате в сайта по-подробно за спа центъра с какво разполага.Като цяло на мен Гранда ми харесва доста повече обаче и последния път съжалих,че го сменихме с Рояла.Но всеки според приоритетите си трябва да прецени.
Виж целия пост
# 1 783
Благодаря ви за отговора. А някой който е бил и на рояла и на гранда , може ли да направи сръвнения между спа-то ?

Роял Спа е пъти по - добро от това на Гранда.
Виж целия пост
# 1 784
Здравейте някой със скорошни впечатления от Гранд хотела ? Миналата година бяхме на роял спа - като цяло много ни хареса особено спа-то , но искахме да разнообразим. Бихте ли ми казали дали спа-то в Гранд хотела може да се сръвнява с това в рояла. Благодаря !
Преди няколко дни се върнахме  от там. Доволни сме, чист хотел, вкусна и разнообразна храна, чисто спа. Големия басейн е по-хладен 29градуса, но детски и джакузито са ок, към 36гр. Външния също е добре над 40гр.
Какъв външен топъл басейн има Гранда, нещо ново ли е това?
Аз знам само един външен голям и е пълен само лятото.
Иначе спа-то на Рояла е по-по от Гранда, но там е Виктория.
Има външен, доста по-малък от големия, но е доста приятен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия