Хотелите във Велинград - 8

  • 325 639
  • 2 078
# 1 920
Здравейте, моля ако накой има пресни впечатления от хотел "Лъки Лайт" да сподели.
И по-скоро ако е наемал така наречения "малък апартамент".Подходящ ли е за семейство с две деца , защото от снимките на сайта немога да се ориентирам кой е?
И всяка друга информация е добре дошла.Кои са му предимства и недостатъци?
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 921
Здравейте, моля ако накой има пресни впечатления от хотел "Лъки Лайт" да сподели.
И по-скоро ако е наемал така наречения "малък апартамент".Подходящ ли е за семейство с две деца , защото от снимките на сайта немога да се ориентирам кой е?
И всяка друга информация е добре дошла.Кои са му предимства и недостатъци?
Благодаря!
Ами 3 страници назад има писано.Ако не са лъжа апартаментите им са на последния етаж.Преди няколко години сме влизали да ги видим .Нищо особено.
Виж целия пост
# 1 922
Здравейте, моля ако накой има пресни впечатления от хотел "Лъки Лайт" да сподели.
И по-скоро ако е наемал така наречения "малък апартамент".Подходящ ли е за семейство с две деца , защото от снимките на сайта немога да се ориентирам кой е?
И всяка друга информация е добре дошла.Кои са му предимства и недостатъци?
Благодаря!
Ами 3 страници назад има писано.Ако не са лъжа апартаментите им са на последния етаж.Преди няколко години сме влизали да ги видим .Нищо особено.
Благодаря, аз прочетох написаното по-назад, исках да знам повече за апартаментите, като студио ли са или е класически апаратамент с две отделни помещения. Никъде на сайта няма ясно обозначени снимки.
Нищо особенно , като цяло за хотела ли имате предвид ?  Wink
Виж целия пост
# 1 923
Честно казано, не очаквам нищо особено да е центърът. Предпочитам да е скучно и спокойно, отколкото панаира, на който прилича главната улица в Сандански. Бяхме там в началото на май миналата година. Беше извън всякакви ваканции, но все се чудех как е пълно с деца на 10-12 години. Като оставим лудницата от хора, няма къде да стъпиш от сергии за пуканки, захарни петлета, семки, сладолед + колички, около тях сергии с играчки, надуваем замък, дори в магазина за детско бельо се продаваха играчки. Разбирам, че всеки има право да си изкарва прехраната, ама човек не може да направи една крачка без детето да те заврънка за нещо или да чуеш врещящо дете, че иска нещо. За заведенията и озвучаването от тях няма да споменавам.

Момичетата, на които не им допада хотел Роял, бихте ли споделили защо. Няма да навлизам в полемики, ама искам да чуя за някой недостатък.

Така и така съм тръгнала да питам - последен въпрос за Двореца. Как е там като условия? По-добре или по-зле от Роял и Гранд хотела.

Мерси предварително!
Виж целия пост
# 1 924
Nedinka, нищо му няма на Рояла, смело резервирай, със сигурност ще останеш доволна. Ако това ви е първо ходене във Велинград, хотелът е чудесен избор. Аз лично за себе си открих малки пропуски откъм чистота на някои части от СПА-то / бързо отстранени / и недотам добре обучен персонал. И двете неща се преглъщат на фона на общото впечатление от престоя ми там.
Виж целия пост
# 1 925
Аз съм от тези, които не го боготворят Рояла.
Първо - големия басейн е студен! Второ - детския басейн и джакузито бяха меко казано мръсни през цялата седмица докато бях там (миналата година).
Подът се хлъзга като по стъкло - две различни жени паднаха доста сериозно за престоя ми там.
Два дни подред с багер цепеха някакви огромни дървета, което продължаваше и по обяд. Тресеше се цялата стая - никакъв съпорт на рецепция :"Спират след малко" продължаваше два дни. Патрулката ги спря.
Другото е добре, но това ми беше достатъчно за да не повторя.
Топлото джакузи беше пълно с дами с екстеншъни и грим, като влезеш да стоплиш децата почват да сумтят и мърморят.
Това е при мен в общи линии.
Виж целия пост
# 1 926
Nedinka, нищо му няма на Рояла, смело резервирай, със сигурност ще останеш доволна. Ако това ви е първо ходене във Велинград, хотелът е чудесен избор. Аз лично за себе си открих малки пропуски откъм чистота на някои части от СПА-то / бързо отстранени / и недотам добре обучен персонал. И двете неща се преглъщат на фона на общото впечатление от престоя ми там.

Май на там вървят нещата, ама понеже имам време, та затова питам и разпитвам. Иначе съм наясно с персонала по хотелите. За последните четири години сме били в хотели в Хисаря, Сандански, Боровец, Пампорово, така че трудно могат да ме изненадат.

Ходила съм във Велинград преди 20 години - спомените ми са за спокойно и приятно място и точно затова искам да отида с детето. Мислех за българското черноморие, но се отказах заради цените и лудницата през август.
Виж целия пост
# 1 927
Обещах да пиша, когато отида във Вела Хилс...Днес дойдохме.
Естетическия ми вкус е задоволен, стаята е уютна, голяма, гледка към гората и тишина, матрака е невероятно удобен, банята ми харесва много. Навсякъде е много топло. Вътрешният басейн е 35 градуса, не е голям, но е много приятен. Има две джакузита, термален външен малък басейн и голям, който в момента е с няколко пръста лед Simple Smile съпругът ми ходи в арома и солна парна баня.
Вечеряхме пържен шаран, много вкусен. Има обедно меню, утре ще го пробваме.
Приятна вечер!
Виж целия пост
# 1 928
Някой с пресни отзиви за Гранд хотела? Има ли някакви забавления за 3 годишно дете?
Виж целия пост
# 1 929
Някой с пресни отзиви за Гранд хотела? Има ли някакви забавления за 3 годишно дете?
Детският басейн е ок - много топъл и ми се видя чист. Детският клуб ми се стори доста постен, а през седмицата няма и кой да гледа децата, идвал човек само през уикенда. Отвън има детска площадка, ако е хубаво времето става.
Виж целия пост
# 1 930
Много благодаря! През седмицата пак ли е лудница като през уикенда? Или осезаемо се усеща , че е делнично време? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 931
True Blue, спокойно е, няма много хора.
Виж целия пост
# 1 932
Обещах да пиша, когато отида във Вела Хилс...Днес дойдохме.
Естетическия ми вкус е задоволен, стаята е уютна, голяма, гледка към гората и тишина, матрака е невероятно удобен, банята ми харесва много. Навсякъде е много топло. Вътрешният басейн е 35 градуса, не е голям, но е много приятен. Има две джакузита, термален външен малък басейн и голям, който в момента е с няколко пръста лед Simple Smile съпругът ми ходи в арома и солна парна баня.
Вечеряхме пържен шаран, много вкусен. Има обедно меню, утре ще го пробваме.
Приятна вечер!
Може ли да направите сравнение с Роял спа, ако сте била там?
Приятна почивка!
Виж целия пост
# 1 933
Тъпо - няма места в Гранда. Сега се чудя къде да идем... най-вече заради детето, да има топъл, чист детски басейн и детски кът. Били сме в Спас и в Роял, но сега искам някъде другаде....
Рич дали е подходящ?
Виж целия пост
# 1 934
Мохини, не съм почивала в Роял спа. Ходих октомври да пия кафе и да го разгледам, разгледах и Вела хилс и го избрах за следваща почивка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия