Хотелите във Велинград - 8

  • 325 639
  • 2 078
# 345
Здравейте,искам да путам за детския басейн в Аура. Закрит ли е,останах с впечатление от един пост,че е открит?

Да, детският басейн в Аура е открит, широк и самостоятелен, но водата в него е много топла. Аз ходих ноември, децата се къпеха. В закрития басейн има плитки места, но не знам каква е най-малката дълбочина, може би някъде 1,20-1,30м. Зависи на каква възраст е детето.
Виж целия пост
# 346
според мен първо трябва да си се калил за да ползваш външен басейн при -10о .... затова препоръчвам  като  басейни Елбрус / впечатления от него на предната страница - бях там на Коледа/
Минахме и през Аура... басейните са външни, но по Коледа по обяд си беше горещо - единия ден стана дори 10-11 о,  а сега...
Виж целия пост
# 347
Има ли скорошни мнения за Жери ? Оглеждам го за уикенд в края на месеца
Виж целия пост
# 348
Ще взема да си резервирам в Гранда, то на другите места цените все тая, там поне избор на басейни и на какво ли не ..
Виж целия пост
# 349
Ще взема да си резервирам в Гранда, то на другите места цените все тая, там поне избор на басейни и на какво ли не ..
Ходила ли си там? Ако да, можеш ли да сравниш температурата на водата в големия басейн с някой друг? Благодаря.
Сега имам две резервации и пада чудене коя да анулирам.
Виж целия пост
# 350
Не, не съм. Ходила съм в Аура, Елбрус, Велина и Селект по неволя, а и в Камена и България. Навсякъде е била топла водата, но ММ беше на обучение в Гранда и сина ми после и много бяха очаровани от повечето неща. Мен ме интересуват само басейните Hug. А за къде са ти резервациите..
Виж целия пост
# 351
според мен първо трябва да си се калил за да ползваш външен басейн при -10о .... затова препоръчвам  като  басейни Елбрус / впечатления от него на предната страница - бях там на Коледа/
Минахме и през Аура... басейните са външни, но по Коледа по обяд си беше горещо - единия ден стана дори 10-11 о,  а сега...

А, няма да ги калям във външния басейн. Ставаше въпрос за вътрешните, на 4 и половина и на 11 са децата. С плувки и с нас във водата ще ни е добре и в големите басейни.
Виж целия пост
# 352
Ти си моят човек 😄
В Аура и Гранда. Аз искам Гранда, но моя близка в момента дори е там и казва, че водата в големия басейн не е като в Аура, а на нея и е студена и не влиза. За мен това е причина да направя резервация и в Аура. Много ме притеснява това. Аз съм с бебе и дете на 6г. Само басейните и спа-то ( в доста по- малка степен) са ми важни. Затова и ММ ме навика, защо запазвам Гранда, като била студена водата и пак ли сме щели да се къпем 200 човека в детския басейн ( както става в Роял спа).
В Аура си на ясно с температурата на водата, но така ми е писнало там.....
А по повод външния басейн в Аура и децата - моят беше под 5г когато се къпахме заедно. Особено ако е с шапка си е супер.
Виж целия пост
# 353
Ако искате малко повече лукс иди във Велина, там за мен температурата на басейна беше перфектна, има голямо джакузи, но няма детски. Сигурно затова водата е 36 градуса, точно колкото трябва , за да не ти става топло. Басейна не е пренаселен, хотела не е толкова голям. Има и външен, хората си се къпеха. ще взема да ида в Интерхотел Сандански, като не мога да реша newsm78. Там поне е добре, в тоя Велинград все нещо ще куца, цени до небето, малки басейни това ме влудява...
Виж целия пост
# 354
Велина като гледам цената се чудя дали си струва. Често я разглеждам, но тези малки стаи не стават за 4ма. А големите....цената не ме устройва. Твоите хора харесали ли са басейните в Гранда?
Виж целия пост
# 355
Честита Нова Година на всички, и нека новата е по-добра от старата!Има ли някой тзиви от новия хотел http://topofertite.com/deal/10453-velingrad_hotel_vela_hills_za_ … a_top_oferta.html
Виж целия пост
# 356
Ами те са плувци и малко по-студен басейн ги устройва, ама мене не. Затова писах за Велина. Очаровани са от спато, разни ледени вулканични стаи и такива ми ти работи. Хубаво било много казаха, голям хотел, много заведения, малко скъпо, но то къде ли не е. Аз и Старосел харесвам , но там яденето е като на френската Ривиера  Crazy. Иначе стаите са широки и просторни, но пък спато и басейна са навън, а вие с бебе, има и свързани стаи, но повечето не са. Иначе е просто разкош, та и него гледам, не е много скъпо.
Виж целия пост
# 357
А аз се чудя между Акватоник и Роял спа? newsm78
Виж целия пост
# 358
Ти си моят човек 😄
В Аура и Гранда. Аз искам Гранда, но моя близка в момента дори е там и казва, че водата в големия басейн не е като в Аура, а на нея и е студена и не влиза. За мен това е причина да направя резервация и в Аура. Много ме притеснява това. Аз съм с бебе и дете на 6г. Само басейните и спа-то ( в доста по- малка степен) са ми важни. Затова и ММ ме навика, защо запазвам Гранда, като била студена водата и пак ли сме щели да се къпем 200 човека в детския басейн ( както става в Роял спа).
В Аура си на ясно с температурата на водата, но така ми е писнало там.....
А по повод външния басейн в Аура и децата - моят беше под 5г когато се къпахме заедно. Особено ако е с шапка си е супер.
Била съм в Гранда през лятото, големият вътрешен басейн беше направо студен. Има обаче голямо джакузи, ама наистина голямо, което е топличко и детски вътрешен басейн плитък и топъл. Външният басейн за мен е провал на хотела, защото е ужасно дълбок на места и не може без плуване да се стига до там. По тази причина всички се скупчваха в зоната при влизане, която е малко по-плитка и ставаше тъпканица.
Виж целия пост
# 359
Големият басейн в Гранда е дълбок и студен и е за активно плуване, затова трябва да чакаш ред за да влезеш на топло в джакузито / на никой не му се излиза от там/. СПА-то и масажите са хубави! В "Аурата" за мен храната не струва, а певеца е там от години и пее все едно и също...Който харесва сръбско и гръцко ще му допадне! Аз си търся хубав и вкусен ресторант! Три пъти сме ходили в  прехваления "Том и Нези" - не съм очарована нито от менюто, нито от цените. В "Рич" стаите са големи, но вътрешния басейн е малък. В "Енира" - хубави, топли стаи ,но малко СПА и вътрешен басейн / иначе има голям външен/ ,малък ресторант / не сме го ползвали, защото нямаше никой посетител в него и не ми се рискуваше с храната/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия