Хотелите във Велинград - 8

  • 325 640
  • 2 078
# 1 800
elisakara, обадих се на рецепцията в хотела и резервирах.  Peace Платих половината сума, а каквото навъртим като сметка там (заради спа-то), доплащаме на място при тръгването от хотела. Така ни е много по-удобно, вместо да превеждам пари по няколко пъти.
Виж целия пост
# 1 801
Кажете моля мнение за "Холидей", децата ще ходят на зелено училище там. Искам да съм информирана,защото цената не е много висока!
Виж целия пост
# 1 802
Кажете моля мнение за "Холидей", децата ще ходят на зелено училище там. Искам да съм информирана,защото цената не е много висока!
Ако може да е достоверна информацията на моето дете- също беше там на зелено училище, много е доволно-басейна бил малко малък, ама иначе си изкарали хубаво.... Laughing
Виж целия пост
# 1 803
Кажете моля мнение за "Холидей", децата ще ходят на зелено училище там. Искам да съм информирана,защото цената не е много висока!
Ако може да е достоверна информацията на моето дете- също беше там на зелено училище, много е доволно-басейна бил малко малък, ама иначе си изкарали хубаво.... Laughing
Благодаря! Фирмата организатор е Национал турс  , а цената е 240лв. за 5 дни. Струват ме се малко на фона на всичките им оферти. И по принцип като цяло не съм доволна от организаторската им дейност и затова  се чудя хотела да не е съвсем за паднал.
Виж целия пост
# 1 804
Привет, поклонници на Велинград!

Да се включа и аз с мнение за хотелите, в които съм отсядала през годините от 2009-та досега. Не са много, не са скъпи, но за сметка ги посещавам много често. Миналата година за пръв път бях четири пъти, а тази съм замислила да са повече. Най-често отсядам в Аура, тук надълго и широко е обсъждан хотелът, аз съм от тези с положителните отзиви: обстановката е скромна, закуската прилична, спа зоната захабена, но водата е забележителна и има за всеки вкус. Особено добре се чувствам във външния 25- метров басейн, който през есента и зимата е закрит и почти по всяко време може спокойно да си плуваш.
Другият хотел, за който имам преки впечатления е Клептуза- накратко не е моят хотел, хареса ми кухнята и стаята за релакс. Нищо друго, а и тази част на Велинград не ми е любима.
И Рич- моят любим хотел. Всичко ми харесва в него, мястото, водата, стаите, обслужването. Прощавам му и все по- кичозното излъчване, но за съжаление с моя мъж имаме идейни и непреодолими различия и в Рич се ходи само в краен случай.
За следващата седмица съм направила резервация за Двореца. Досега не съм го посещавала, но отзивите за него са много положителни и някак си ми се иска сама да създам впечатленията си за него. С удоволствие ще ги споделя с вас, защото усещам, че наистина си вярваме. Вече  на почивка сме двойка, затова не мога да кажа дали е подходящо за деца, но всяка бг мама един ден ще стане бг- баба или поне ментор на мамите:)
Виж целия пост
# 1 805
elisakara, обадих се на рецепцията в хотела и резервирах.  Peace Платих половината сума, а каквото навъртим като сметка там (заради спа-то), доплащаме на място при тръгването от хотела. Така ни е много по-удобно, вместо да превеждам пари по няколко пъти.

Попитах, защото звънях преди 2 седмици в хотела, но нямаше сводни апартаменти. Благодаря за отговора. Предния път даже и капаро не преведох, така се разбрахме. Утре ще звънна отново, дано да се освободило нещо за февруарската ваканция.
Виж целия пост
# 1 806
Здравейте момичета,моля за отзиви за хотел Акватоник!
Виж целия пост
# 1 807
Това е единственият хотел във Велинград, който посещаваме от вече 3 години. Водата е топла, храната е чудесна, спа-то е страхотно, отношението на персонала е на ниво... С две думи - страхотен хотел, който заслужава да бъде посещаван.
Виж целия пост
# 1 808
Писала съм за Акватоника, посетихме го сега за НГ. Коментарът ми е от 08,01,2017  Wink
Виж целия пост
# 1 809
Моля, препоръчайте хотел , подходящ за деца между 4 и 7 години, на цена за вечер не повече от 120 лв за семейство с две деца с включена храна! Изисквам да е топло, да има детски басейн, по възможност анимация или поне детски кът, хубава храна и просторни стаи. За СвСпас няма места за нашите дати и търся алтернативи! Благодаря!
Виж целия пост
# 1 810
Здравейте! Това лято съм решила да посетим Велинград и имам нужда от съвет за хотела. За последно съм била в града преди 17 години и нищо не си спомням.

Изискванията ми за хотел са следните:

- да има закуска и вечеря на бюфет - синът ми има проблеми с яденето и трябва да видя една храна, за да преценя дали ще я яде, т.е. хранене с меню и келнери не става.

- да има детски басейн или поне такъв, който става за почти 5-годишно дете - ако е външен, още по-добре

- да бъде на тихо място, но все пак на пешеходно разстояние от центъра

- ако има някаква детска анимация, ще съм доволна, но като цяло не държа на нея през лятото

За цената нямам претенции, защото нямам представа какви са цените, но ако можем да се вместим в 800-1000 лева за седмица, ще е идеално.

Също бих искала да попитам как е центърът на града. Дали е спокойно (като например в Хисар) или е пълно с електрически колички, надуваеми замъци, автомати за играчки, сергии, клатушки (като в Сандански). Навремето имаше много симпатични магазини за българска конфекция в града. Дали сега има такива, по-точно интересуваме дали има магазини за детски дрехи на български производители.

И третият ми въпрос е свързан с теснолинейката. Има ли я още и ако да, колко трае пътуването с нея. На сина ми му става много лошо в кола, а по спомени пътят от магистралата до самия град си беше изпитание.

Мерси предварително за отговорите!
Виж целия пост
# 1 811
Моля, препоръчайте хотел , подходящ за деца между 4 и 7 години, на цена за вечер не повече от 120 лв за семейство с две деца с включена храна! Изисквам да е топло, да има детски басейн, по възможност анимация или поне детски кът, хубава храна и просторни стаи. За СвСпас няма места за нашите дати и търся алтернативи! Благодаря!

Чудя се за Олимп? Някой да каже съпоставим ли е със Св Спас? Плюсове и минуси в сравнение със Св Спас? Помагайте момичета трябва да решавам бързо,  Благодаря!
Виж целия пост
# 1 812
Тук много го хвалят този Олимп, но миналата зима ходи моя син с приятелката му, умряха от студ. Казаха студен басейн, студено помещение, само спато е добро, храната бива. Но за тези пари студен басейн, айде, не. На мен от по-скъпите хотели там фаворит ми е Велина, доволни сме. От по-нисък клас Елбрус и Аура, непретенциозни, но с перфектни басейни, лично проверено. На Велина също басейните са перфектни, зимата се плува и във външният, за Свети Спас не знам.
Виж целия пост
# 1 813
Моля, препоръчайте хотел , подходящ за деца между 4 и 7 години, на цена за вечер не повече от 120 лв за семейство с две деца с включена храна! Изисквам да е топло, да има детски басейн, по възможност анимация или поне детски кът, хубава храна и просторни стаи. За СвСпас няма места за нашите дати и търся алтернативи! Благодаря!

Чудя се за Олимп? Някой да каже съпоставим ли е със Св Спас? Плюсове и минуси в сравнение със Св Спас? Помагайте момичета трябва да решавам бързо,  Благодаря!
Има много писано за Св. Спас. Може да погледнете малко назад в страниците. Но не знам дали ще успеете да се вмъквете в тази цена.
Виж целия пост
# 1 814
Здравейте! Сигурно е коментирано, но търсачката нищо не каза по въпрооса... А той е: хотел с детегледачка? Иначе, какво ти СПА с дребосък на година и половина ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия