Хотелите във Велинград - 8

  • 325 640
  • 2 078
# 1 845
Интересувам се и аз от Лъки Лайт, басейни, кухня, каква е закуската, има ли халати. Но най ме интересува какви са басейните. Закуската на блок маса ли е или сет меню. И до центъра ли беше, че не си спомням... newsm78
Басейна работеше само вътрешния.който е малък но много топъл.Външния може също да се използва но е студен.Този път ми направи впечатление че постоянно сменят водата и на джакузито и на басейна.Една от причините да посещаваме хотела е че спато му работи 24я.Кухнята на нас лично много ни харесва.Вкусно и с нормални цени.Закуска и вечеря е на блок маса-освен ако няма 10човека .Халатите от скоро явно се заплащат еднократно -2 лв .Хотела е в уличката срещу Рич .Съвсем близко до центъра.Мисля че като цена-качество е добре
Виж целия пост
# 1 846

"Мислех, че не е възможно да се намери друг луд като мен - и аз планирам да отида сама с децата, а съм без кола. Едното е почти на осем, другото на година и половина... Това е другата причина да търся хотел с детегледачка, но ме беше срам да си призная Embarassed"

Е, ти пък.....дай като сме без коли и с по един възрастен с дете/деца да си стоим вкъщи:))))
Аз разглеждам Аура.......! Една колежка ходи скоро и каза, че не е лош вариант и с топли басейни.
Но....далеч ли е от центъра?

Виж целия пост
# 1 847
Става въпрос за мен и синът ми, който е на 5. Тоест настаняването не знам как ще се смята. Искам хотела да е в града или на пешеходно разстояние до центъра за разходка, тъй като сме без кола. Да е чисто и най-важното....да е с топли басейни, защото предполагам, че няма да се излиза от там.
Мислех, че не е възможно да се намери друг луд като мен - и аз планирам да отида сама с децата, а съм без кола. Едното е почти на осем, другото на година и половина... Това е другата причина да търся хотел с детегледачка, но ме беше срам да си призная Embarassed
Исках да попитам в "Рич" плаща ли се за СПА и ползване на басейн или са включени в цената.
Както и за отзиви за "Лъки Лайт".
И последно, във връзка с гореказаното - наблюдения върху таксиметровите услуги?
Съжалям за досадните въпроси, но разбирате, че организацията на подобно начинание трябва да е прецизна...

И аз съм като вас, момичета. Ще ходя сама със сина ми (ние по принцип сме си само двамата Laughing), който ще бъде почти на пет години. И ние няма да имаме кола. Идваме от чужбина и веднъж вече вземах кола под наем за престоя ни в БГ, която беше открадната, та вече не се занимавам с такива работи. Ходя с градския транспорт, евентуално някой от семейството може да ни закара до мястото, но иначе там сами се оправяме. На мен гледачка не ми трябва толкова, по-скоро детски кът, където да мога да оставя детето за час-два да изпия едно кафе.

Аз все още не съм избрала хотел, но имам още малко време да чета, разглеждам сайтове и обмислям.
Виж целия пост
# 1 848
В крайна сметка има и автобуси, които те карат от точка А до точка Б. И ако хотела е по-далеч - такси. Аз като че ли ще се запътя към Аура. Изчетох ви почти всички коментари. Била съм в Елбрус, но преди 4 г. и беше добро изкарване. Да, стаите бяха малки, но ние почти не стояхме там. И след като Аура е на същият собственик.....може би са сходни като изпълнение. Просто нещо не ми се пръскат някакви суми за "5-звездни" хотели и туко виж басейна му студен. Та.....ще го обмисля пак и запазвам:)))
Виж целия пост
# 1 849
Токущо звъннах в Аура за да ми кажат в крайна сметка как ще ме таксуват мен и детето. Та оказа се че няма никакво намаление за него, т.е. плащам си като за двама възрасти newsm78. За 3 нощувки  със закуска и вечеря - 265 лв. Не знам как е....добре ли е...зле ли е, но така или иначе нямаше места за желаните дати!
Виж целия пост
# 1 850
За Аура - не знам, но за Велинград цената си е повече от добра, особено с вечерите Peace.
П.П. Детето над 12 ли е?
Виж целия пост
# 1 851
За Аура - не знам, но за Велинград цената си е повече от добра, особено с вечерите Peace.
П.П. Детето над 12 ли е?

Не, на 5г.
Виж целия пост
# 1 852
За 5 годишно е много  ooooh!...обикновено някакъв процент в СПА хотелите взимат за над 6 годишни ooooh!, рядко за над 12.
Виж целия пост
# 1 853
За 5 годишно е много  ooooh!...обикновено някакъв процент в СПА хотелите взимат за над 6 годишни ooooh!, рядко за над 12.

Ами....и аз така мисля. Предполагах, че мен ще ме таксуват като за единично настаняване и някакъв процент за него защото е малък. Но да плащам като за двама възрастни....не ми се връзва! Изобщо...съм забелязала, че в БГ (не знам как е в чужбина) не е застъпена опция 1 възрастен с дете. И като ги питаш.....отговарят каквото им хрумне на мига. Много тъпо....! Cry
Виж целия пост
# 1 854
Единичната стая обикновено е съпоставима с двойната като цена. Навсякъде таксуват двойна стая като си с дете. Считат, че това е по-неизгоден вариант и затова държат такива цени.
Виж целия пост
# 1 855
В х-л Свети Спас Вип студиото с джакузи ли е , или хидромасажна вана?
Виж целия пост
# 1 856
Попитайте в Лъки Лайт, моя син и приятелката му са доволни и цените не са уау..., Това са много, много скъпи цени за дететнце на 5 години, я да си гледат работата. Има и други места с минерални басейни, например, Добриноище, село Баня, Огняново. В русковец в Добринище имаше аниматорка за децата , има и детска стая и децата ги гледат, но сега с тези ски не знам как са цените, но е разкош....
Виж целия пост
# 1 857
Също и Вихрен Палас.
Виж целия пост
# 1 858
Нали говорим за минерална вода, само тях затова написах Peace, а и Старосел съм забравила, е там ще си изкарате царски, ама без кола, кофти....
Виж целия пост
# 1 859
Нали говорим за минерална вода, само тях затова написах Peace, а и Старосел съм забравила, е там ще си изкарате царски, ама без кола, кофти....

Дам, въпроса е, че съм без кола и ми трябва място с топла минерална вода, до което се стига с автобус. И се насочих към Велинград, а и е по-близо до София! Но.....ще видим...не съм се отказала съвсем:)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия