
Гери 
Лека и спокойна нощ, мами и бебчета

Гери 


Кой знае докога ще ми продължи и това настроение.
Климатика не искам да го оставям през нощта, но няма сън. Снощи за разкош си развъждахме и папатаци.
.
. Но нали е за хубаво, така че стисай
.
ужас
скоро едва ли ще повторя. 
дотук има 6 напълно поникнали, два горни предкътника избили, но не прорастнали съвсем, и 1 долен предкътник лекичко прорязъл, колкото да си "заплюе" място. Да ги броим 9 общо. Боби ли е февруарчето с най-малко зъбки
пък може и да ни е минала, ако е започнало ускорено зъбоникнене. Елефтерия да се яви в изповедалнята
Искрено се възхищавам на хора, който са и егоисти в здравословна доза. Все пак, за да е щастливо детето, трябва и майката да е спокойна и щастлива.


Също така, за втори път ползва седалката за тоалетната днес по предназначение... След десетина дни ще станат два месеца, откакто започнахме тренировките с гърнето и сериозно се обнадеждавам, че в предстоящите месеци авариите ще намалеят значително. 

Препоръчани теми