Over the Rainbow Тема №3

  • 47 833
  • 739
# 690
Ами, говорех конкретно за тия двамата - за мен са си почти деца и смятам, че това, което правиха с тях, е неприемливо. Така или иначе, те си платиха цената, за да са на върха, но не вярвам напълно да са осъзнали клаузата за имиджа в договора, който са подписали и тежестта на PR машината.
Ламбърт не беше ли над 25, когато участва в айдъла? Иначе и Тай не е много по-голяма от тях, като се замислиш.
Виж целия пост
# 691
Права си, Адам е бил на 27, неподходящ пример, но да се върнем на Тайчето, тя играе Играта от възрастта на Ларитата 17-18. От миналата година тя е шефа безспорно, но преди това и тя е била същата марионетка, цената за това е била връзката с Диана,
Взела е нещата под контрол, когато след Биг Сур е решила, че Карли ще поостане наоколо
Виж целия пост
# 692
Права си, Адам е бил на 27, неподходящ пример, но да се върнем на Тайчето, тя играе Играта от възрастта на Ларитата 17-18. От миналата година тя е шефа безспорно, но преди това и тя е била същата марионетка, цената за това е била връзката с Диана,
Взела е нещата под контрол, когато след Биг Сур е решила, че Карли ще поостане наоколо

Да, нали именно това казвам - Тай (а и други) го прави осъзнато и доброволно и дори да не я харесвам, шапка й свалям за начина, по който управлява делата си, планира ходовете си и отдадеността на брадатите си връзки.
Докато при Ларитата става дума за неимоверен натиск от страна на мениджмънта - 2013-2014 г. бяха ужасни и дори физически им личеше как им се отразява.
И изобщо цялостното управление на групата е безумно - албум - турне - албум - турне, непрекъснати промота, записи на песни в гардероба на хотела и т.н. Изцеждат ги до последна капка буквално, което донякъде е логично, защото говорим за бойбанда, а те растат, но пак не ми е съвсем приемлив целия тоя натиск.
Виж целия пост
# 693
Малко разсейване с #flashback Friday

През месец Май, Джиджи и Кендал със сестрите си са били на фестивал в Кан, след това на Формула 1 в Монте Карло, има папарашки снимки по напред.
Тръгнаха упорити слухове, че Люис Хамилтън я е с едната, я с другата, тогава Джо го нямаше още на хоризонта, всъщност момичетата са се забавлявали в малко по-различен състав и определено без Люис.

Скрит текст:






пп Замисляйки се защо мама Крис не аутва Кендал, отговорът е прост и пред очите, татко вече Кейтлин трябва да изживее 15-те си минути непреходна слава в светлините на прожекторите.
Като заглъхне актуалната истерия ще има време и за Кени
.  Heart Eyes

ппп Кара и Марго на купона след края на снимките на Suicide Squad.
Пак в доста еднообразна откъм полова принадлежност компания  Mr. Green
Скрит текст:


Кендал и Стела снощи на ревюто на Марк Джейкъбс

Цялото шоу http://fashionista.com/2015/09/marc-jacobs-live-stream






Охоооо и кой е бил във ВИП листа за ревюто - Диана


При това с актуалното си male гадже Уинстън, не с Моли  Mr. Green
Скрит текст:

Виж целия пост
# 694
Защо да са млади? Адам Ламбърт не беше много по-голям от тях

На 21-23 много знаят какво точно искат. Има куп хора, които осъзнават, че са 100% гей едва след като се бракуват Mr. Green .
Пък и Ламбърт се аутна като гей, а не като бисексуален или бъркам newsm78 ? За гейовете бих казала, че е много по-лесно да направят тази крачка. Докато бисексуалните не са толкова склонни да си сложат такъв етикет, особено ако не са имали достатъчно сериозна връзка с човек от същият пол.
Не на последно място, бисексуалните срещат предразсъдъци не само сред хетеросексуалните, а и сред LGBT обществото, което допълнително ги кара да се затварят повече.
Виж целия пост
# 695
Не бъркаш за Адам, но за бисексуалните не съм съгласна...
Особено за жените.
ЗА тези, които са във връзки с мъже, въобще не е чак толкова сложно да се аутват.
Примери много - Джоли, Гага, Дрю Баримор, Ана Пакуин, Евън Рейчъл Ууд, Сафрон Бъроуз, Линдзи Лоън, ето Деми Ловато и т.н.
Меган Фокс направи кариера от уж бисексуалността си по модела на Джоли, последно решиха да се обявят за би и Агилера и Нели Фуртадо?!
Дали са или се пъчат за ПР, кой кой ще ти каже  newsm78
Виж целия пост
# 696
За жените наистина е по-лесно, защото обществото смята, че жените са по-склонни да са би, но мъжете веднъж кажат ли, че са би, си режат "достъпа" до половината жени.

Дали са или се пъчат за ПР, кой кой ще ти каже  newsm78

Точно Wink . Дори от тези, които си изброила с изключение на Сафрон Бъроуз, не помня да сме ги виждали във връзки с жени. Мисля си, че за много от тях това са били някакви експерименти на младини, които по-късно са използвали за да се направят на "различни".
Виж целия пост
# 697
За жените наистина е по-лесно, защото обществото смята, че жените са по-склонни да са би, но мъжете веднъж кажат ли, че са би, си режат "достъпа" до половината жени.
Защото патриархалното мнение не допуска, че сексът между жени е пълноценен, затова и в порното за мъже винаги идва надървения надарен юнак. Жалкото е, че и много жени са на това мнение, което означава, че не познават достатъчно добре телата си


Точно Wink . Дори от тези, които си изброила с изключение на Сафрон Бъроуз, не помня да сме ги виждали във връзки с жени. Мисля си, че за много от тях това са били някакви експерименти на младини, които по-късно са използвали за да се направят на "различни".

Точно е за тези за които го отбелязвам, за останалите отново си в грешка виждали сме абсолютно всички, (има снимки назад по темите, ако те интересува някоя конкретно мога да ти извадя) без Анка, но при нея първо, че е въпрос на интелигентност и второ, че интервютата и поведението, за което се разказва из форуми, блогове и социалните медии ми стига, като доказателство, че не си измисля, а Сафрон си я запомнила, не само заради Фиона Шоу, а и защото в момента е с жена.

Виж целия пост
# 698
След слуховете за семейни проблеми на Кери Уошингтън и съпруг, слуховете, че тя има афера с колегата си Тони Голдуин, античните слухове, че тя е бисексуална (стария слух беше доста подробен, как предпочита по-възрастни бели мъже и доста млади афроамериканки), на дневен ред са и слуховете, че съпругът и, който е бивша звезда от NFL е гей, а тя е параван.



Като цяло в Скандал, Шонда е събрала пълна колекция на актриси и актьори по скалата на Кинси (гей, би, хетеро).    Joy


Скоро, попаднах на интересен цитат на сър Елтън, нещо от сорта, че за всички знаменитости на някакъв етап се появяват гей-слухове, които обикновено замират, ако не замират си има причина
Виж целия пост
# 699

Ами добре го е казал.
Айде, да слагат точката вече, че стана досадно. Легенда може само да спечели от целия този панаир.

Нали разбираш, че това интервю е уредено и дадено в присъствието ПР?
Хич не си представям Томек да ползва думи като inelegance или изрази като he felt the question was asked only to elicit a salacious response.

С подчертаното съм 100% съгласна! Особено след не-много-ласкавите коментари на вече гледалите филма
Виж целия пост
# 700
Ей, като почнеш да редактираш така и мен принуждаваш сега.

Нали разбираш, че това интервю е уредено и дадено в присъствието ПР?
Хич не си представям Томек да ползва думи като inelegance или изрази като he felt the question was asked only to elicit a salacious response.
Очаквах да го кажеш. Simple Smile Относно речника, не съм съгласна, но и не желая да те убеждавам в противното.

С подчертаното съм 100% съгласна! Особено след не-много-ласкавите коментари на вече гледалите филма

Поне ще го научат и на американска земя не само като Бейн.
Виж целия пост
# 701
Това са правилата,
изгледа ли този клип https://www.youtube.com/watch?v=q8qvZgQY1O4 ?

Виж на 1:20 ПР-ката на Роб Патинсън, на 6:50 Селена как поглежда настрани, и особено на 7:20 чуй как ПР-ката на Дауни казва бай и той го повтаря след нея и става  Flutter

Присъствието в класацията на Дженката Лорънс, Кара и Тай е бонусче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 702
Това са правилата,
изгледа ли този клип https://www.youtube.com/watch?v=q8qvZgQY1O4 ?

Не съм, ще изгледам като мога.
Виж целия пост
# 703
С подчертаното съм 100% съгласна! Особено след не-много-ласкавите коментари на вече гледалите филма

Поне ще го научат и на американска земя не само като Бейн.

Е, научиха го вече де, Мад Макс, видите ли  Joy

Новия филм на Кристен се е продал доста успешно в Торонто  Party
http://www.hollywoodreporter.com/news/kristen-stewarts-equals-bi … ng-reaches-820448
Виж целия пост
# 704
Ей, като почнеш да редактираш така и мен принуждаваш сега.

Нали разбираш, че това интервю е уредено и дадено в присъствието ПР?
Хич не си представям Томек да ползва думи като inelegance или изрази като he felt the question was asked only to elicit a salacious response.
Очаквах да го кажеш. Simple Smile Относно речника, не съм съгласна, но и не желая да те убеждавам в противното.

Това е абсолютно твое право.  Peace
Бях фенка на Том от Стар Трек, до някъде 2011-12, когато почна истерията за него в Брита.
Изгледай интервютата от онзи период и сравни речника му и поведението му при интервюта с по-скорошните ето едно древничко от 2003 https://www.youtube.com/watch?v=GV-u9c1YRBc  Peace
Виж какъв беше щастливчо, нищо общо със сегашния сърдит мачо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия