
Обаче у тайната квартира


Здрасти




щаб квартирата е много важна 

щаб квартирата е много важна 

ритмична е и за лятото е супер 

Ще ме вземете за някоя повърхностна куха лейка /можИ и така да е 
ще взема да се прежаля и да го прегледам по-обстойно ако има и субки 
И ти се появи 
Душко 

........
в новата тема и благодаря
за нея.
ем ме на, Зиз позна, 
. 


шЪ глЯаш ли или няа глЯаш сериала 
вай загазихме го

шЪ глЯаш ли или няа глЯаш сериала 
вай загазихме го

Ма не съм писала аз такива неща за кухи лейки! 
. Някой ден може да му отделя внимание.
Главния не ми е толкова симпатичен, но този, Верче
, който е на твоето сутиенче, много ми допада.
станахме 3
всичко друго зяпнало по главния
станахме 3
всичко друго зяпнало по главния

шЪ глЯаш ли или няа глЯаш сериала 
вай загазихме го

Ма не съм писала аз такива неща за кухи лейки! 
. Някой ден може да му отделя внимание.
Главния не ми е толкова симпатичен, но този, Верче
, който е на твоето сутиенче, много ми допада. 

Добра вечер и седмица, жегавелки


Добре си си дошла, почерняла и релаксирала
Препоръчани теми