"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 225
Дур бе, тук съм. newsm53
Габче,  Hug

Мичонка  Hug, честито ти лаптопче, ама целия ти 4ар ойде на кино.  hahaha

 Laughing Хайде да те гушна  Hug по пътя към леглото  Laughing Hug
И наистина лека  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 226
Добро утро. Hug Heart Eyes
Пожелавам ви прекрасен ден. Hug
Виж целия пост
# 227
Добро утро Hug Hug Hug

Добро утро. Hug Heart Eyes
Пожелавам ви прекрасен ден. Hug
И най вече горееееещттттттт Mr. Green Party
Виж целия пост
# 228
Добро утро  Hug Гале,Рени  Hug Hug
Тук е облачно,но доста задушно
Виж целия пост
# 229
Добро утро  Hug

Ренку  Hugда не тръгваш днес  newsm78

Габунче  Hug ти не си ли гледала Делиха  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 230
каза му,че е влюбена в друг и тряа са разделят и шат къса и са разделиха  Mr. Green любов ли бе да я опишеш  Mr. Green
Виж целия пост
# 231
 Hug Верче
Къде ще ходи Рени  Hug
Виж целия пост
# 232
Отива да си пече дупето нейде на морето  hahaha ма не помня кога тръгваше  Thinking

Тия моменти с Кенювия плакат ме скъсаха от смях Joy 
Как му вика - гюнайдън и го бара с крачета Joy Joy

Дали и Баръш така буди  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 233
Отива да си пече дупето нейде на морето  hahaha ма не помня кога тръгваше  Thinking

Тия моменти с Кенювия плакат ме скъсаха от смях Joy 
Как му вика - гюнайдън и го бара с крачета Joy Joy

Дали и Баръш така буди  hahaha hahaha hahaha
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Събота нощес Party

Вани  Hug Булка Hug
Виж целия пост
# 234
Ко се смееш па ти  hahaha  как да не я обича такава  hahaha и сутрин да се буди със смях  Joy

То тогава градушка ще вали да знаеш  hahaha
Виж целия пост
# 235
Отива да си пече дупето нейде на морето  hahaha ма не помня кога тръгваше  Thinking

Тия моменти с Кенювия плакат ме скъсаха от смях Joy 
Как му вика - гюнайдън и го бара с крачета Joy Joy

Дали и Баръш така буди  hahaha hahaha hahaha
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Събота нощес Party

Вани  Hug Булка Hug
тъй ми побутва го с крачета  Mr. Green Систъри, Булка,  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
Сис  Hug
Виж целия пост
# 237
Добро утро.
Добре,че не сте писали много та малко ще чета.
Гуш на всички Hug Hug Hug и по късно пак ще намина.
Виж целия пост
# 238
И аз тъй  hahaha Hug
Виж целия пост
# 239
Как тъй  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия