Утре ще си го изгледам с кеф
.Днес съм като мечките през зимата,толкова спах и сега пак отивам,нека ми е зле
.Хайде сладки сънища,душички
.На Зиз,хубава почивка и желая и мноого тен
.
Утре ще си го изгледам с кеф
.
.
.
. 

само две изречения ми бяха достатъчни да разбера, че ще ревна до края ако продължа, а благодарение на тоя руски сериал, сълзи не ми останаха вече
Ирче
Вани
Киарче 
Викам си чай го снимам, мой да зарадвам Релакса, че и Тера ку реши са мерни.



.........

много тъжно... 
Ирче,
Вани,
Киарче,
Наде,
Релакс,
Феми,
Марги,

честит рожден ден!
Желая ти много здраве, щастие и успехи!
коя Диди е рожденичка днес, че аз попрехвърлих страничките назад, но такова нещо не разбрах, или може би от друго място си разбрала?Препоръчани теми