Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 31

  • 60 384
  • 740
# 210
Излезли са последните печеливши за играта на Каменица, направи ми впечатление че има повтарящи имена, а в условията и правилата пише , че даден участник може да спечели само една награда...
Виж целия пост
# 211
Това незнам дали е пускано:
Cinema City
то хубаво, ама ние във Варна нямаме такова кино Simple Smile
подарявам кода за средна кока кола 1195005502 (важи за следващите 24 часа)
Виж целия пост
# 212
и аз имам за средна кока кола от Синема Сити, ако някой го иска да пише на лично  Peace (един човек може да ползва до 2 ваучера на касите)
Виж целия пост
# 213
Някой днес да е регистрирал код на Флорина?Аз не успявам. Flutter
Виж целия пост
# 214
Някой днес да е регистрирал код на Флорина?Аз не успявам. Flutter

Аз,също.Имат нещо проблем със сайта,май.
Виж целия пост
# 215
Някой днес да е регистрирал код на Флорина?Аз не успявам. Flutter

Аз,също.Имат нещо проблем със сайта,май.
Аз рег. преди малко!
Виж целия пост
# 216
А тук какъв ли да им е проблемът? Изписва това дажес въведен с 359 номер?!
http://www.igrata.eu/?utm_source=netinfo&utm_medium=baner&am … mpaign=tombola%20




Грешка в телефонния номер, посочения телефонен трябва да е регистриран на територията на Р. България и да започва с 359!
Виж целия пост
# 217
А тук какъв ли да им е проблемът? Изписва това дажес въведен с 359 номер?!
http://www.igrata.eu/?utm_source=netinfo&utm_medium=baner&am … mpaign=tombola%20




Грешка в телефонния номер, посочения телефонен трябва да е регистриран на територията на Р. България и да започва с 359!
Сложи+359 ,но тази игра е за събиране на нови клиенти ако съдя по предишните такива на Булсатком
Виж целия пост
# 218
Здравейте! Спечелих плажно олио от Carroten и пуканки от Cinema City. Имам 2 кода за пуканките. Някой да ги иска? Simple Smile
Виж целия пост
# 219
Здравейте! Спечелих плажно олио от Carroten и пуканки от Cinema City. Имам 2 кода за пуканките. Някой да ги иска? Simple Smile
Може ли за мен ,,,ще ходим с детето ,че миналата седмица от талоните спечелихме безплатен билет
Виж целия пост
# 220
Здравейте! Спечелих плажно олио от Carroten и пуканки от Cinema City. Имам 2 кода за пуканките. Някой да ги иска? Simple Smile
Може ли за мен ,,,ще ходим с детето ,че миналата седмица от талоните спечелихме безплатен билет

Писах ти на л.с.
Виж целия пост
# 221
Здравейте! Спечелих плажно олио от Carroten и пуканки от Cinema City. Имам 2 кода за пуканките. Някой да ги иска? Simple Smile
Може ли за мен ,,,ще ходим с детето ,че миналата седмица от талоните спечелихме безплатен билет

Писах ти на л.с.
И аз спечелих пуканки, някой ако ги иска

Виж целия пост
# 222
благодаря ви момичета   bouquet
ние утре ще ходим и ще пробвам да използвам кодовете но малко по диагонал четох правилата и не съм сигурна дали ще мога да ги използвам но все пак ще опитам  Mr. Green
Виж целия пост
# 223
Ваучерите могат да се ползват по 2 на човек на касите за храни и напитки на Синема сити  до 24 часа от спечелването им.  Peace
Виж целия пост
# 224
Здравейте! Спечелих плажно олио от Carroten и пуканки от Cinema City. Имам 2 кода за пуканките. Някой да ги иска? Simple Smile

Пуканките и колата са ясни, но олиото как го спечелихте?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия