Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 31

  • 60 384
  • 740
# 240
A моят мъж е щастлив! Нищо, че ми каза да не регистрирам, защото дронът издържал малко минути във въздуха. Wink И вече гледа клипчета с Blade Nano QX.  Laughing

Аз пък ще се почерпя в КФС. Simple Smile
Виж целия пост
# 241
здравейте момичета използвах кодовете за киното минаха без проблем не са ме разпитвали нищо. само че не успях да ползвам талончето за безплатен билет защото трябва да се пазят билетите и касовата бележка а аз не знаех
Виж целия пост
# 242
от MySPARX  изискват ли капачките при получаване на наградата?
Виж целия пост
# 243
не  bouquet
Виж целия пост
# 244
При дроновете ме няма, но съм спечелила от Лили дрогерията мъжки самобръсначки Joy Тъкмо си дадох адреса ... а от 'играйте и спечелете' ми писаха, че наградата ми е изпратена по пощата и след сряда мога да я очаквам ... това е, и едно кафе чакаме само ...
Виж целия пост
# 245
Кой куриер разнася наградите на Кока Кола? Потника от миналия месец още го чакам ........
Виж целия пост
# 246
Кой куриер разнася наградите на Кока Кола? Потника от миналия месец още го чакам ........
Тип топ
Виж целия пост
# 247
здравейте момичета използвах кодовете за киното минаха без проблем не са ме разпитвали нищо. само че не успях да ползвам талончето за безплатен билет защото трябва да се пазят билетите и касовата бележка а аз не знаех
  А трябва ли да си закупиш билет,за да използваш кода?
Виж целия пост
# 248
Здравейте!
Да сепохваля с кърпа от играта на Жерард и дезодорант от Лили дрогерии.Не разбрах за Лилито те ли трябва да се свържат с печелившите или аз трябва да пращам данните си?
Късмет на всички!
Виж целия пост
# 249
И аз с мъжка самобръсначка  Mr. Green

Честито на всички печеливши от играта " 5 години Лили Дрогерие! 5 години ни е хубаво!"
За да получите своята награда трябва да изпратите e-mail на адрес office@lillydrogerie.bg и посочите обекта, от може да получите наградата си. За населените места, в които няма обект на Лили Дрогерие наградите ще бъдат изпращани на посочен адрес. Няма да изпращаме отговори на всеки , а ще изпращаме наградите на посоченото от печелившите място/ адрес. След като наградата е получена в посочен от вас обект, от там ще се свържат с вас, за да ви уведомят да си я вземете. За тези, които са посочили адрес, куриер ще се свърже с вас за получаването на наградата.
Виж целия пост
# 250
Благодаря  Hug .Без да искам изхвърлих няколко кода заедно с бутилките  Grinning
Виж целия пост
# 251
Добро утро, току-що спечелих средна кока-кола от синема сити. Който иска да го използва с желание. 1415025708
Виж целия пост
# 252
Нищо не печеля в последно време. Егати каръшката история  Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 253
здравейте момичета използвах кодовете за киното минаха без проблем не са ме разпитвали нищо. само че не успях да ползвам талончето за безплатен билет защото трябва да се пазят билетите и касовата бележка а аз не знаех
  А трябва ли да си закупиш билет,за да използваш кода?
Ние бяхме решили да ходим на кино ,,,,не знам дали може без покупка на билети
Виж целия пост
# 254
Някой печелил ли е от страницата Visit Plovdiv ? В кой хотел е нощувката ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия