Бихте ли притеснили съседите си с ревящо дете на терасата?

  • 30 727
  • 736
# 315
Обсъждат се и бебета, защото се оказа, че и те пречат на някои потребителки. Някои се опитаха да им обяснят, че да накараш бебе да спре да плаче в повечето случаи е мисия невъзможна, но те твърдят, че майките нарочно ги оставят да плачат.
Между другото познавам жени, които оставят бебетата си да реват и нарочно не правят нищо да ги успокоят, "защото да не се били разглезили". Лично аз не одобрявам този подход, защото ми се струва съдистичен спрямо детето.
Виж целия пост
# 316
Това с разглезването на бебетата ми звучи абсурдно и не знам кой пълни главите на жените с подобни глупости. Друг вариант е да е от мързел, а да не говорим, че трябва да си голямо спокойствие / да не кажа, граничещо с дебилност / да не си помръднеш пръста да успокоиш детето.
Виж целия пост
# 317
Това с разглезването на бебетата ми звучи абсурдно и не знам кой пълни главите на жените с подобни глупости. Друг вариант е да е от мързел, а да не говорим, че трябва да си голямо спокойствие / да не кажа, граничещо с дебилност / да не си помръднеш пръста да успокоиш детето.
За съжаление има доста такива. И да, в тези случаи е дразнещо, като знаеш, че не може да заспиш, защото тъпата ти съседка се гаври с детето си, прилагайки безумните си методи на възпитание.
Виж целия пост
# 318
На времето имахме за съседи едно семейство, което наистина нещо не бяха по реда си. Детето не го пускаха да ходи на градина, защото майката "си го гледаше", холът им беше залепен за стаята, в която спях. Държаха 4-5годишно дете будно до 12-1-2 с идеята да спи на следващия ден и да не им пречи с ранното ставане.  Shocked Детето се съдираше от рев, че иска да спи и не го слагаха. Сърцето ми се е късало да слушам комшийчето как реве. Два-три пъти съседката го е водила вкъщи, разтревожена какво му има. Оставяла го е на баща ми, за да отиде да намери мъжа си в работата, по онова време нямаше джиесеми. Значи, докато оная отиде и се върне - баща ми къпеше детето, правеше му зеленчукова супа и то заспиваше, докато го храни.
Не обичам да обсъждам възпитанието на чужди деца, обаче наистина има некви идиоти, които правят и раждат деца и не заслужават такова щастие. И връх на историята беше, че имахме друга съседка, която 6-7г. нямаше деца. В последствие това дете порастна с много проблеми.  Sad
Виж целия пост
# 319
Това че са ти пречели на съня, не мисля, че е причина да казваш, че не заслужават да имат деца тези хора. Прекалено крайно ми звучи.
Виж целия пост
# 320
Написах, че тяхния хол е залепен за стаята, в която спях. Никъде не написах, че са ми пречили на съня. Прочети отново. На мен децата не ми пречат по никакъв начин, по-напред съм си обявила позицията.
Не се опитвайте чели-недочели на всяка цена да опонирате и да се заяждате.
И постът е написан във връзка с последните няколко за възпитанието на децата, а не като цяло с темата.
Крайно или не, това е моето мнение и не държа някой да го хареса и одобри.
Виж целия пост
# 321
Не ти пука викаш, а колко разгорещено ми отговори.  Grinning
Виж целия пост
# 322
Не се опитвай да се заяждаш. Подхванал/а си грешен потребител.  Smile
Приятен ден!  bouquet
Виж целия пост
# 323
Е, аз не се заяждам, това ти го реши.  Simple Smile
Виж целия пост
# 324
На Тофи писанието определено е неадекватно.
Виж целия пост
# 325
Написах, че тяхния хол е залепен за стаята, в която спях. Никъде не написах, че са ми пречили на съня. Прочети отново. На мен децата не ми пречат по никакъв начин, по-напред съм си обявила позицията.
Не се опитвайте чели-недочели на всяка цена да опонирате и да се заяждате.
И постът е написан във връзка с последните няколко за възпитанието на децата, а не като цяло с темата.
Крайно или не, това е моето мнение и не държа някой да го хареса и одобри.
А нормално ли чужд мъж да къпе дете оставено му за малко у дома ?  #Crazy
Виж целия пост
# 326
Ако е мърсно, що да не му удари един сапун, а?  Laughing
Виж целия пост
# 327
;
Виж целия пост
# 328
Освен тапи и шумоизолираща вата и може цяла детска ясла да е до теб.  Mr. Green
Виж целия пост
# 329
Написах, че тяхния хол е залепен за стаята, в която спях. Никъде не написах, че са ми пречили на съня. Прочети отново. На мен децата не ми пречат по никакъв начин, по-напред съм си обявила позицията.
Не се опитвайте чели-недочели на всяка цена да опонирате и да се заяждате.
И постът е написан във връзка с последните няколко за възпитанието на децата, а не като цяло с темата.
Крайно или не, това е моето мнение и не държа някой да го хареса и одобри.
А нормално ли чужд мъж да къпе дете оставено му за малко у дома ?  #Crazy

Не е, но ако детето се разплаче, че майка му не го е къпала от не знам си кога и аз бих го изкъпала. То не е нормално и да го храниш. Много неща не са нормални по принцип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия