Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво научих от болестта?
Какви са посланията за подкрепа към Мама Цоцоланка?
Какви са мненията и препоръките за протектори против напикаване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво научих от болестта?
-
Какви са посланията за подкрепа към Мама Цоцоланка?
-
Какви са мненията и препоръките за протектори против напикаване?
-
Какви са мненията и препоръките за естествено раждане след две цезарови сечения?
-
Какви са мненията на майките относно раждането след цезарово сечение?


Също обмисляме да си вземем домашна помощница, като вече почти успях да убедя мъжа ми (и той смята, че ще трябва да чистим, преди да чисти тя
) . Идва у нях всеки понеделник, като един път в месеца прави основно почистване ( печка, прозорци и други не толкова спешни неща), а останалите 3 седмици сгъва дрехи, бърше прах, измива под, глади всичко). Взима и 100 лв на месец, но те живеят в двустаен
), простирам и гладя, чисти чистачката, не всеки път достатъчно... но като имам предвид всичките дреболии из къщата, пак е добре. ММ също искаше първо да си подреждаме, после да чисти жената. Да бееее, аз като мина и вкарам всяка дреболийка в ред за два часа, по-добре директно да си избърша праха и да пусна прахосмукачката