Сладкарничка за книги - тема 50

  • 26 693
  • 729
# 330


Честит рожден ден на Кати, да е жива и здрава, да има едно щастливо и безгрижно детство  Hug
Виж целия пост
# 331
Алекс, честит рожден ден на Кати. Да ви е живо и здраво момичето, много да ви радва. Весел празник!

Лофче, хайде да оздравяваш  Hug!
Виж целия пост
# 332
ДУ и от мен, момичета! Hug Hug Hug

Алексче, честит рожден ден на принцеса Кати, да е жива и здрава, радост и гордост на мама и тати! newsm59

Все още съм широко усмихната и заредена с хубави емоции от вчерашната среща! Hug Hug Hug

Прекрасна среща беше! Моето другарче се оказа двойно другарче - хем то ми подарява, хем аз на него, голям кеф! Grinning Мило Мижче, успя да ме зарадваш двойно - и с прекрасния подарък, който ми направи и с радостта, с която прие моя подарък! Hug  Подаръкът ми е страхотен просто! Имам си най-желаната книга! Как се е досетила Мижчето, просто не знам, но е оцелила право в децятката!  Grinning Книгата е ето тази: Освен нея си имам още едно страхотно нещо - лично послание - страхотно писмо ми е написала Мижчето и в него има и още нещо, което е просто прекрасно!  Heart Eyes Думи нямам да опиша колко се радвам на това писмо!  Hug Heart Eyes Имам си и домашно сладко от вишни, правено от самата Миж!  Heart Eyes Очарована съм от милия жест и чакам с нетърпение уикенда, за да направя палачинки и да го опитаме! Като бях малка това ми беше любимото сладко, а не съм яла такова от години! Ех, колко хубаво!  Heart Eyes Имам прекрасен свещник със сърчица   Heart Eyes , в който се слагат етерични масла, които се загряват със свещта. Прекрасен за ароматерапия у дома!  Heart Eyes Много уютно ми става като си помисля как ще си я паля и ще си седя с хубава книжка в ръка.  Simple Smile Имам и най-милата совичка от всички, които съм виждала. Днес си я донесох с мен в офиса, за да ме радва непрестанно!  Grinning Щастлива съм и искрено се радвам на емоцията от играта!  Hug Hug Hug

А срещата беше просто прекрасна!  Hug Много се радвам, че се видяхме, момичета!  Hug Hug Hug

Обичам ви и много се радвам, че ви има!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 333
Хем знам каква ти е лампата, Пете, и въпреки това прочетох еротични вместо етерични масла Crazy. Ама нищо, и това е вариант  Laughing. Не знам дали си ползвала таквоз нещо като арома-лампа, но е страшно готино и релаксиращо  Peace.
Виж целия пост
# 334
 Добър прекрасен ден, момичета! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Много емоции има пак тук, още ви държат след срещите и е толкова хубаво. Аз се радвам и споделям радостта ви. Щастлива съм, че ви има!  Hug Heart Eyes

Честит рожден ден на прекрасната и усмихната Кати! Все такова чаровно дете да е, да  е здрава и детството й да е като приказка красиво!  Heart Eyes Hug
 Алекс, бъди щастлива мама! Честит празник и на теб в този щастлив ден!
bouquet

                                                           
Виж целия пост
# 335
ДУ  Hug


на КАТИ !!!
Да е жива и здрава, да носи много радост на всички,
които я обичат,
а мама много да се гордее с нея!


Много, много хубаво беше вчера  Heart Eyes
Страхотни подаръци се размениха, усмивки на лицата на всички, радост!
Много съм впечатлена от дъщеричката на Нези - прекрасно дете! Как говори, как се изразява, а една чаровница - пу-пу!
А на Скарамушчето момиченцето - разкошна! Много се забавляваха с Тони  Heart Eyes

Варненската среща също е била страхотна! Чудни сте, момичета  Heart Eyes


Това много ми хареса  Hug
Точно така си е  Heart Eyes

Днес с прескърбие съобщавам - най-вече на Вени и Миж - трябва да готвя  Crossing Arms
Сега отивам да будя поспаланчо и да се замъкваме към магазина  Confused

До по-късно  Hug
Виж целия пост
# 336
Добро утро, сладкиши  bouquet Виждам, че положителните емоции тук, продължават да бушуват с пълна сила Hug И аз с искрено нетърпение ще изчакам да споделя вълнението на последните изчакващи изненадите си  bouquet
Да не би да имате групичка и във фейсбук? Някой спомена нещо за разглеждане на снимки Mr. Green
Алекс , честито и от мен на малката принцеса  bouquet Да расте здрава, усмихната, щастлива и винаги заобиколена от хората, които я обичат Heart Eyes
Виж целия пост
# 337
Кали  Hug

Пете, какви емоции си описала, мило ми стана!  Heart Eyes

Дев, ама ти какво я дундуркаш там още Слив. Я я гони!  Mr. Green hahaha Joy hahaha
Виж целия пост
# 338
Днес с прескърбие съобщавам - най-вече на Вени и Миж - трябва да готвя  Crossing Arms
hahaha
Помисли хубаво!
Виж целия пост
# 339
Мило Петенце, дано наистина да са ти харесали подаръчетата  Hug
Ти ме зарадва в максимална степен!!!  Heart Eyes

Ох, Кали, кофти!  Twisted Evil С това готвене!   Crossing Arms
Съчувствам ти ...  spoko


Виж целия пост
# 340
Другарче, опаковах. С повече желание отколкото умение, ама поне ще късаш без да мислиш Simple Smile
Чакам една доставка днес и после отивам до пощата.

Виж целия пост
# 341
Днес с прескърбие съобщавам - най-вече на Вени и Миж - трябва да готвя  Crossing Arms
hahaha
Помисли хубаво!
И да мисля, и да не мисля - положението е такова  Tired
Не мога всеки ден да поръчвам.
Пък пицата беше изядена вчера  Crossing Arms
Виж целия пост
# 342
 Ули, няма да се правиш, щото аз знам как опаковаш. И показах, помниш ли. Да покажа пак, ако трябва. До детайлите беше изпипала всичко и още се чувствам гузна ,че обикаля да търсиш кашон.  ooooh! Пазя си хартиите, с които беше опаковала, дори и балончетата.  Simple Smile

 А най-късно утре ще ти покажа нещо.  Simple Smile
Виж целия пост
# 343
  animal037   ще си счупя краката от тичане, но бързам да се настаня до Деската за плажно кафе Heart Eyes

Голяма емоция сте ми, обичам ви!

Пете Сърчице исках да те поздравя по-рано за РД, но тъй като не успях - да си жива и здрава, много обичана майка и съпруга, все така готина и положително настроена! Hug Hug Hug
А за Коледната игра, в която ще направя всичко възможно да се включа, си заплювам теб за другарче Laughing Blush Представям си Лятното Миж ухилено до ушите Grinning Hug

Рейн, Авлига моля се за бащите ви скоро да са съвсем добре Praynig

Алекс да ти е живо и здраво порасналото момиче! Безгрижно детство, много усмивки и игри с братчето/сестричето! Hug
Скрит текст:
аз май не съм разбрала какво ще е, или не помня Blush

П.П. Докато го напиша, се публикуваха 30 нови отговора ooooh!
Виж целия пост
# 344
Момичета,  моля ви за стиснати палци.
Скрит текст:
Племеника на мъжа ми е в кома. Съборил шкаф върху себе си. Скапа ми се деня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия