Покажи се

  • 3 912 601
  • 22 702
# 1 515
Стейси, много си красива.  Peace
Представях си те по друг начин.
Виж целия пост
# 1 516
Нямам какво повече да коментирам, ама явно са ти бръкнали някъде, щом от оная тема /вече доволно изтрит/ се намъкна тука, за да го изтропаш..... hahaha
Сладур.
от коя тема бре  newsm78
мен ме трият от много теми. сигурно съм първенец по триене  Laughing
ти като се прехвърляш от тема в тема означава ли ,че си доволна изтрита от предишната ?
аз посещавам теми , които ми допадат. това ,че съм  почистван от друга не го приемам към преминаване в нова тема.  искам да чета и пиша в дадена тема - правя го. нищо ненормално
Виж целия пост
# 1 517
Изпуснах Стейси Грей мрън.

Колкото съм коткарка... при вида на тази красота  Heart Eyes

С един малък, голям артист преди няколко месеца...
Скрит текст:
Wink
От днес ...
Скрит текст:
Simple Smile

Виж целия пост
# 1 518
Не съм трила засега, там съм бре!
То на тази снимка съм кхм, кхм, неразпознаваема за в реала, та може и да я оставя.

Мерида, благодаря! И аз си харесвам този отрязък.  Laughing
Но красавица определено не съм. Чак се притесних.
Виж целия пост
# 1 519
Ох, чета с едното око и мярвам, че Стейси е написала "мм" и се счупих от рефлекси да отворя линка и да видя "моят мъж".
Подвеждачка такава!
Виж целия пост
# 1 520
Evil, много си пасваш с аватара Wink, харесвам те!
Виж целия пост
# 1 521
Ewil , каква голяма усмивка си ....много си ми симпатична
Виж целия пост
# 1 522
Ох, чета с едното око и мярвам, че Стейси е написала "мм" и се счупих от рефлекси да отворя линка и да видя "моят мъж".
Подвеждачка такава!

За тебе-веднага малко от мм.  Има хубава тениска.  Flutter
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 523
Мм, Стейси, и котето и тениската са в моята кръвна група  Peace
Виж целия пост
# 1 524
Моята душичка:
Скрит текст:

П.П. Страхотни последни страници!
Виж целия пост
# 1 525
Ау, "моят мъж" на Стейси има същата тениска като щерка ми. /онзи, изискания емотикон, който сочи с пръст и се хили/
Виж целия пост
# 1 526
Страшни сладурковци видях назад, всички са много хубави, само от кучетата малко ми настръхна козината, особено едно роти и Багира  Mr. Green
Котето на ЛуДната соната, гушнало плюшката ми открадна сърцето  Heart Eyes

Ето малко животинки и от мен:
Мирослав, мацата на майка ми Simple Smile
Скрит текст:

Много е диво милото, като се опитваш да го гушкаш само опашката му остава в ръката ти  hahaha
Скрит текст:

И с една красавица, собственост на наша съфорумка (много ме е страх от кучета и няма да обяснявам как издържах 2 часа в една стая с нея Mr. Green):
Скрит текст:

Бонго, Бонго, още като видях, че готвиш си знаех, че ще се разберем, ама и сега с ракийката...  Laughing
Виж целия пост
# 1 527
Сузи  Heart Eyes
http://prikachi.com/images/631/8346631x.jpg
Виж целия пост
# 1 528
Не се сърди, човече, прелестна дъщеря и много симпатично момче си имаш!  bouquet

Виж целия пост
# 1 529

Уникален сладкиш  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия