Покажи се

  • 3 912 588
  • 22 702
# 1 590
Обожавам дакели. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 591
Готин мъж, Лъки  Wink

Дайте още мъжове, де.
Виж целия пост
# 1 592
Ех, баш за мъжете изчезнах и нищо не видях  Joy Joy Joy.
Виж целия пост
# 1 593
Давайте мъжове, давайте, и като свършим мъжовете, минаваме на бивши мъжове... Party
Виж целия пост
# 1 594
http://prikachi.com/images.php?images/208/8348208V.jpg
Това е Бък Simple Smile Детето му е сложил качулка, да не изстине Laughing
Виж целия пост
# 1 595
Тази снимка трябва да я изтрия Simple Smile
Виж целия пост
# 1 596
Моята душичка:
Скрит текст:
Невероятна прелест!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 597
Големи сладури. Продадохме Боримечката тази вечер на добри хора. Левски се продаде, докато бяхме на почивка. Светльо, замина преди тях, пак при добри стопани.Тая вечер у дома е тихо. Детето плаче за Мечо. Няма купон. Няма кушии. Няма кученца. Ангажимента към тях беше огромен, но си струваше, заради самото удоволствие. Да ги нагушиш, да ги тупнеш по дупетата, да те сръфат с остри зъбки до кръв. Но, това е. Животът продължава. Кучката кандиса. Спи като невидяла. Отмаря здраво, че бяха и изпили мозъка тия дребните. Много е хубаво да си имаш любимец в къщи.
Виж целия пост
# 1 598
Много е хубаво да си имаш любимец в къщи.
Peace

Скрит текст:
Това е преди посещението при фризьора  Grinning
Виж целия пост
# 1 599
На мен ми е много трудно да си взема нов любимец вкъщи.
Моята / японски хин/ я гледах 14 години...
Вече 5 години минаха и някак ми е все още трудно да гледаме друго кученце у нас.
Но на сандоканчев малчовците и на Яна старото кученце ме грабнаха.   Kissing Heart
Виж целия пост
# 1 600
Много е хубаво да си имаш любимец в къщи.
Peace

Скрит текст:
Това е преди посещението при фризьора  Grinning
  Голям красавец Яни. Ето ти и моите. Мечо и Лъвчо.  http://prikachi.com/images/407/8348407S.jpg   Първият е Светльо, Левски и Боримечо...
Виж целия пост
# 1 601
В момента нашият като визия е все едно кутретата на Сандоканчев  Joy. Още не можем да му свикнем на фасона, но козината пак ще порасте.

Алиска, ей заради това се дърпах за ново куче - миналото лято нашето не ни дочака, една седмица само преди прибирането ни. За 10 години - то просто беше част от фамилията.
Виж целия пост
# 1 602
Обожавам животни Heart Eyes От бебе та до днес винаги съм имала домашен любимец.Голяма радост е да си имаш другарче,но е много ,много мъчно да се разделиш с него. И аз винаги се заканвам,че повече няма да вземам животно и да се привързвам пак така и после все някой ми подарява ,а аз докато го взема в ръце и повече не мога да го пусна Blush
Виж целия пост
# 1 603
Завърнах се, дами и пичове. На Бонго красавиците много ми допаднаха. И другите кучовци и котан Мис джули с милото също харесах, но щастливката не видях. http://prikachi.com/images/155/8348155o.jpg

Доживях по кучета да разпознавам хора  Grinning
Виж целия пост
# 1 604
Дайте още мъжове, де.
Ето Simple Smile (че наспамих темата, но отдавна не бях срещала тук Мърморанката)
Обикновено не трия снимки, тези обаче ще ги по някое време, че май си имам(е) stalker Thinking
Скрит текст:
piasyk
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия